999 rezultate për

robin

Ushtroi dhunë seksuale ndaj shqiptares, ministrja braziliane për Robinhon: Në burg, menjëherë Aventura e Robinhos te Santosi zgjati vetëm një javë. Ish-sulmuesi i Real Madridit dhe Milanit, i cili ishte kthyer në
Robin Krasniqi: Shpresoj të ndeshem edhe në Tiranë Boksieri Robin Krasniqi u bë i pari shqiptar kampion bote, pasi mposhti gjermanin Dominic Boesel mbrëmjen e 10 tetorit n
Rrëfehet Robin Krasniqi, dua të ndeshem edhe në Tiranë Boksieri shqiptar me pasaportë gjermane Robin Krasniqi u bë i pari shqiptar kampion bote, pasi mposhti gjermanin Dominic
Robinjo mohon akuzat për përdhunimin e një shqiptareje: Pendohem vetëm që tradhëtova gruan Çështja e përdhunimit të Robinjos është rikthyer sërish në skenë pas plot shtatë viteve. Kjo ngjarje është ende në pr
Santosi prish kontratën me Robinhon, zbulohen bisedat e përdhunimit të shqiptares Klubi brazilian i Santosit raportoi se ka prishur kontratën me Robinhon, për shkak të presionit të madhe nga fakti që su
"Dua që dy brezat të kthehen", Bosel kërkon revanshin ndaj Robin Krasniqit Të shtunën mbrëma, Haxhi Krasniqi, u shpall Kampion i Botës në pesha të mesme pasi rrëzoi përtokë Dominic Boselin. Bo
Pas triumfit të madh, reagon Robin Krasniqi: Jemi kampionë të botës Haxhi Robin Krasniqi ka reaguar së fundmi pas titullit të fituar. Robin Krasniqi ka arritur që me sukses të mposht Do
I biri u shpall kampion bote, emocionon babai i Robin Krasniqit: Bac u kry (FOTO LAJM) Mbrëmë ishte natë e madhe për çdo shqiptarë, pasi në ring u ngjit boksieri kosovar, Haxhi Krasniqi. Krasniqi arrit ta
Kjo është goditja "vrastare" e Robin Krasniqit ndaj Bosel (VIDEO) Robin Haxhi Krasniqi ka arritur ta fitoi meçin e ëndrrave, pasi mposhti me nokaut kampionin gjerman, Dominic Bosel. K
U shpall kampion bote, Krasniqi: Kam pritur plot 15 vjet për këtë moment Robin Krasniqi mbrëmë arriti që të shpallet kampion i botës në dy kategori WBA dhe IBO, pasi mposhti kampionin gjerman,
Ëndrra bëhet realitet, Robin Krasniqi shpallet Kampion Bote Robin Krasniqi ka arritur ta mposhtë me nokaut në rundin e tretë, Dominic Boesel. Ai arrit që dy herë në këtë rund ta
Robinho ikën "pikiatë", kthehet në Brazil dhe luan për 10 dollarë në muaj Karriera e Robinho ka rënë tashmë në pikën më të ulët të mundshme. Dikur një super-yll në botën e futbollit, Robinho
Pak pas ndarjes së bujshme, modelja shqiptare shfaqet në jaht me Sylvester Stallone (FOTO LAJM) Vetëm pak kohë më parë modelja Heidi Lushtaku konfirmoi publikisht ndarjen nga boksieri i njohur Robin Krasniqi. Njës
Renditja e sulmueseve të Arsenalit nga viti 2000, nga i dështuari, deri te ai më i miri Arsenali në këtë shekull ka pasur disa sulmues të dalluar, mirëpo disa prej tyre edhe kanë dështuar. Nga viti 2000, T
4 vite të fejuar, çifti i njohur showbizit shqiptar deklarojnë ndarjen (FOTO LAJM) Prej kohësh ishte përfolur se modelja shqiptare, Heidi Lushtaku dhe boksieri Robin Krasniqi i kanë dhënë fund fejesës së
Ish-lojtari i Liverpool ndërron jetë në moshën 61 vjeçare Ish-ylli i Liverpool, Michael Robinson ka vdekur në moshën 61 vjeçare. Robinson, i cili fitoi titullin e ligës në ‘An
Robinho zbulon përplasjen Ibrahimovic-Gattuso Është një fakt i njohur brenda futbollit që Zlatan Ibrahimovic i do artet e tij marciale dhe në të kaluarën i ka praktik
Ish-portieri i Tottenham: Mourinho është vetmi që mund ti marrë më të mirën Gareth Bale Bale nuk po e gjen më veten te Reali i Madridit. Prej kohësh wellsiani po ngroh stolin, për mos llogaritur dëmtimet e s
Misteri në fshatin anglez, prej 5 vitesh gjenden para në rrugë (VIDEO) Një histori misteri dhe ndershmërie. E tillë është ajo që ka si protagonist fshatin e Blackhall Colliery në Angli, ku tu
Njihuni me gjyshen bodybuilder (FOTO LAJM) Një gjyshe e tre nipërve dhe mbesave ka zbuluar sesi bodybuilding i ka dhënë asaj një kuptim të ri për jetën e saj - si