999 rezultate për

robertson

Formacionet zyrtare, Southampton-Liverpool Liverpool luan në transfertë ndaj Southampton. Skuadra e Klopp kërkon vetëm fiotoren pas dy barazimeve radhazi në Pr
Formacionet zyrtare, Fulham-Liverpool Liverpool luan në transfertë ndaj Fulham. Skuadra e Klopp do vetëm fitoren për të kapur kreun. Formacionet zyrta
"Fshihet" mbrojtja e Liverpool, dëmtohet edhe Robertson Skuadra e Liverpoolit po përjeton një krizë të vërtetë në mbrojtje, pasi edhe Robertson është lënduar në ndeshjen ndaj S
Robertson "lutet" për Van Dijk: Nuk duhet humbur një lojtar si ai Mbrojtësi i Liverpoolit, Virgili van Dijk përsoi dje një lëndim të tmerrshëm në derbin e "Merseyside" ndaj Evertonit, ta
Robertson respekt të madh për Rashford : Mund të jetë lojtari i parë i Man Utd që pranon ovacione në 'Anfield' Andrew Robertson gëzon një respekt të madh për Marcus Rashford. Manchester United dhe Liverpool janë dy skuadrat me r
Gerrard zgjedh formacionin e preferuar, nuk ka vend për CR7 Kapiteni legjendar i Liverpool, Steven Gerrard ka zgjedhur formacionin e ëndrrave në të cilin nuk ka vend për Cristiano
Këshilla për të shmangur dhimbjet e shpinës kur punoni nga shtëpia në kompjuter Në kohën kur bota po përballet me koronavirusin COVID-19, shumica e njerëzve kanë nisur t’i kryejnë punët e tyre nga sht
Pësuan humbje e parë këtë sezon, futbollisti i Liverpoolit kërkon falje Mbrojtësi i krahut të majtë të Liverpoolit, Andy Robertson, ka kërkuar falje për humbjen e parë. "Kishim dy shanse të
Skandali në FIFA: Ramos dhe Marcelo në formacionin më të mirë të vitit, Robertson e Arnold mbetën jashtë Marcelo dhe Sergio Ramos u futen në formacionin "FIFPro World XI", ndërsa dyshja e Liverpoolit, Andy Robertson dhe Trent
Mane i papërmbajtshëm, realizon supergol (VIDEO) Liverpooli ka barazuar rezultatin ndaj Newscastle me anë të Sadio Manesë. Sulmuesi dërgoi topin në rrjetë në minutën e 2
Sot kampion Europe, po çfarë shkruante para 7 viteve ylli i Liverpool Mes protagonistëve të Liverpool kampion Europe 2019 është edhe Andreë Robertson, mbrojtësi i krahut skocez i Reds, idhul
Robertson i "shushat" kokën Messit Andrew Robertson mund ta konsiderojë veten me fat që i shpëtoi kartonit të kuq, pasi e goditi Lionel Messin në kokë gjat
Liverpooli mendon për të ardhmen, i rinovon kontratën mbrojtësit të talentuar (VIDEO) Vetëm pak ditë më parë Liverpool rinovoi me mbrojtësin Robertson, ndërsa sot ka ardhur zyrtarizimi i rinovimit të kontra
Klopp jashtëzakonisht i kënaqur me kontratën e re të Robertson Pak orë më parë është bërë e ditur se Andrew Robertson ka nënshkruar kontratë të re me Liverpool. Kontrata ishte pesë
Zyrtare: Andy Robertson rinovon kontratën me Liverpoolin Andy Robertson ka rinovuar kontratën me klubin anglez, Liverpool. Mbrojtësi i majtë i Reds ka nënshkruar një kontratë
Robertson: Simulimet e Neymar janë irrituese Mbrojtësi i Liverpool Andy Robertson nuk e ka kapërdirë dot humbjen 2-1 që i shkaktoi PSG. Roberton mbeti më i zhgënj
Liverpool-Fulham , formacionet zyrtare Skuadra e Liverpool do të zbresë në fushën e lojës pas pak minutash ku do të presë në shtëpi Fulhamin. Trajneri Jurgen K
Liverpool komenton mbi këtë lojtar pas suksesit në Skoci-Shqipëri Suksesi 2-0 i Skocisë përballë Shqipërisë është trumbetuar në mediat britanike, por edhe nga vetë klubet ku militojnë lo
Kapiteni i Skocisë: Shqipëria është një kundërshtarë shumë i vështirë Mbrojtësi i Liverpoolit, Andy Robertson do të jetë kapiteni i ri i Skocisë. 24-vjeçari, i cili numëron 22 paraqitje me f
"Përbindëshi" që torturoi për vdekje shokun e tij, ndërsa regjistronte momentin Një "përbindësh sadist" regjistroi veten duke rrahur, torturuar dhe vrarë shokun e tij. Një juri në gjykatë dëgjoi se si