999 rezultate për

roberts

Skandali në FIFA: Ramos dhe Marcelo në formacionin më të mirë të vitit, Robertson e Arnold mbetën jashtë Marcelo dhe Sergio Ramos u futen në formacionin "FIFPro World XI", ndërsa dyshja e Liverpoolit, Andy Robertson dhe Trent
Mane i papërmbajtshëm, realizon supergol (VIDEO) Liverpooli ka barazuar rezultatin ndaj Newscastle me anë të Sadio Manesë. Sulmuesi dërgoi topin në rrjetë në minutën e 2
Sot kampion Europe, po çfarë shkruante para 7 viteve ylli i Liverpool Mes protagonistëve të Liverpool kampion Europe 2019 është edhe Andreë Robertson, mbrojtësi i krahut skocez i Reds, idhul
Robertson i "shushat" kokën Messit Andrew Robertson mund ta konsiderojë veten me fat që i shpëtoi kartonit të kuq, pasi e goditi Lionel Messin në kokë gjat
Liverpooli mendon për të ardhmen, i rinovon kontratën mbrojtësit të talentuar (VIDEO) Vetëm pak ditë më parë Liverpool rinovoi me mbrojtësin Robertson, ndërsa sot ka ardhur zyrtarizimi i rinovimit të kontra
Klopp jashtëzakonisht i kënaqur me kontratën e re të Robertson Pak orë më parë është bërë e ditur se Andrew Robertson ka nënshkruar kontratë të re me Liverpool. Kontrata ishte pesë
Zyrtare: Andy Robertson rinovon kontratën me Liverpoolin Andy Robertson ka rinovuar kontratën me klubin anglez, Liverpool. Mbrojtësi i majtë i Reds ka nënshkruar një kontratë
Robertson: Simulimet e Neymar janë irrituese Mbrojtësi i Liverpool Andy Robertson nuk e ka kapërdirë dot humbjen 2-1 që i shkaktoi PSG. Roberton mbeti më i zhgënj
Liverpool-Fulham , formacionet zyrtare Skuadra e Liverpool do të zbresë në fushën e lojës pas pak minutash ku do të presë në shtëpi Fulhamin. Trajneri Jurgen K
Liverpool komenton mbi këtë lojtar pas suksesit në Skoci-Shqipëri Suksesi 2-0 i Skocisë përballë Shqipërisë është trumbetuar në mediat britanike, por edhe nga vetë klubet ku militojnë lo
Kapiteni i Skocisë: Shqipëria është një kundërshtarë shumë i vështirë Mbrojtësi i Liverpoolit, Andy Robertson do të jetë kapiteni i ri i Skocisë. 24-vjeçari, i cili numëron 22 paraqitje me f
Pas shumë kohësh, Julia Roberts shihet me bashkëshortin Danny Moder Julia Roberts është fotografuar me një fustan të shumngjyrshëm, në plazh në Malibu të premten në mëngjes. Aktorja 50-
"Përbindëshi" që torturoi për vdekje shokun e tij, ndërsa regjistronte momentin Një "përbindësh sadist" regjistroi veten duke rrahur, torturuar dhe vrarë shokun e tij. Një juri në gjykatë dëgjoi se si
Julia Roberts e emocionuar, për herë të parë në një serial televiziv Julia Roberts është një aktore e njohur për shumë filma, e vlerësuar me shumë çmime, por asnjëherë nuk ka qenë protagoni
Çfarë parashikon horoskopi për "peshqit", Mamaqi vë në siklet amerikanët Pas deklaratës së Ambasadorit Amerikan në Tiranë, Donald Lu, i cili foli për "peshq të mëdhenj" dhe kërkoi nga autoritet
Formacionet zyrtare: Liverpool - Tottenham Liverpooli dhe Tottenham përballen sot me njëra-tjetrën në "Anfield Road", ndeshje kjo e vlefshme për javën e 26-të të P
Formacionet zyrtare: Liverpool - Manchester City Liverpooli dhe Manchester përplasen me njëra-tjetrën sonte në "Anfoeld Road" për javën e 23-të të Premier Leagues anglez
Formacionet zyrtare: Liverpool – Burnley Liverpool do të mundohet t’i rikthehet fitoreve pas debaklit kundër Manchester Cityt në Ligën Premier. The Reds para
Julia Roberts bën një gafë të pabesueshme me Ramos (VIDEO) Julia Roberts është një ndër aktoret më të mëdha të " Hollywood", por nga futbolli ajo lë shumë për të dëshiruar. Aktorj
14 femrat më të bukura në botë sipas "People" (FOTO LAJM) Duke filluar që nga viti 1990, revista amerikane "People" boton çdo vit një listë të "100 Më të Bukurave" në botë. A