999 rezultate për

robertin

Me Robertin u nda, po këtë unazë misterioze kush ja dhuroi Norës? (FOTO LAJM) "Roberti dhe Nora ndahen", kjo ka qenë "melodia" e mediave rozë ditët e fundit. Pas 13 vitesh dashuri Nora dhe Robert
Pas lajmeve se vajza po qëndron me Robertin, Nora nuk duroj dot më (FOTO LAJM) Këto ditë po bën xhiron e rrjetit lajmi i ndarjes së Robert Berishës dhe Nora Istrefit. Ishte Roberti ai që dha lajmi
Në heshtje, Nora Istrefi bën veprimin e papritur për Robertin (FOTO LAJM) Pasi bëri publik lajmin për ndarjen në Instagram, nuk kaloj shumë dhe Roberti e kthehu Intagramin thjesht në mjet pune d
Fansja tregon si e ndau Tuna Robertin nga Nora (FOTO LAJM) Mbrëmjes e djeshme Robert Berisha konfirmoi se ai dhe Nora Istrefi nuk ishin më bashkë. Pas 13-viteve lidhje gjithçka
Pa kuptuar, Nora ka paralajmëruar publikisht ndarjen me Robertin kohë më parë (FOTO LAJM) Dy ditët e fundit media rozë ka qenë e "bombarduar" me lajme përsa i përket ndarjes së bujshme të Robert Berishës dhe No
Fansat janë të gjithë me Norën, akuzojnë Robertin për ndarjen (FOTO LAJM) Ndarja e Nora Istrefit me Robert Berishën nuk është pritur aspak mirë nga fansat e këngëtares. Mbrëmë, këngëtari bëri
Erën apo Robertin, Nora Istrefi zgjodhi vetëm njërin (FOTO LAJM) Nora Istrefi ishte protagonistja e radhës në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”. Këngëtarja kishte për detyrë
U përfolën për ndarje, Nora tregon për raportin me Robertin (FOTO LAJM) Ka disa javë që Nora Istrefi dhe Robert Berisha përfliten në media për ndarje mes tyre. Por së fundmi ka qenë vet kën
Nora Istrefi "tradhëton" Robertin: Nuk pajtohem me të (FOTO LAJM) Nora Istrefi mbrëmjën e djeshme ka qenë ë ftuar në emisionin "Xing me Ermalin", ku përvecc të tjerash foli dhe për lidhj
Njihuni me këngëtaren shqiptare që pranon të kalojë një natë me Noizyn (FOTO LAJM) Gjatë një interviste për emisionin Mirage, këngëtarja shqiptare Ana Kabashi është vënë mes një zgjedhjeje të sikletshme.
Tuna flet për herë të fundit publikisht për Robertin Tuna është pyetur në Mirage se kur do ta bëjë Tianin e vogël me një motër ose vëlla. “Kohëve të fundit po ballafaqohe
Leila habit për atë që thotë për Robertin: Do të lidhesha, por është i martuar Që në fillim, Roberti është ngacmuar shumë për marrëdhënien me Leilën. Madje Alketa iu drejtua një natë me humor Robe
Sherr mes vëllezërve, Tuna sqaron marrëdhënien me Norën e Robertin Pak muaj më parë bëri bujë në media deklarata e Robert Berishës i cili i ftuar tek "Rudina" çfarë s'tha për Tunën duke u
Për herë të parë, Tuna flet për raportin me Norën dhe Robertin Tashmë prej disa vitesh ajo që është diskutuar më së shumti është marrëdhënia mes Tunës dhe Norës të cilat tashmë janë e
Nora Istrefi tradhton Robertin Dashuria e tyre nisi vite më parë, njëri muzikant, ndërsa tjetra këngëtare e njohur e skenës. Sot pas 10 vitesh ata
U ndanë se e tradhtoi me një 20 vjeçare? Nora tregon për krizën me Robertin Nora Istrefi beson se gjithçka mund të falet në një marrëdhënie, përveç tradhtisë. Këngëtarja ka treguar në emisioni
Ana Lika trullos Drilonin dhe Robertin, i tund të pasmet para fytyrës (VIDEO) Mbesa e Inis dhe Ingrit Gjoni shquhet për tipin e saj të drejtpërdrejtë dhe të hapur. Këtë herë ajo që ka qenë në mbr
Vlora Çitaku kujton momente nga lufta në Drenicë (FOTO) Ambasadorja e Kosovës në Nju Jork, Vlora Çitaku ka kujtuar disa momente nga lufta përmes një fotografie të publikuar në
Pas sherrit me Robertin, Fiori ka një mesazh të fortë për Verën e Alketën Largimi i një prej konkurrenteve nga spektakli “Dance With Me” shkaktoi zhurmë në median e shkruar, ashtu sikurse u vu n
Nora bëhet si rrallëherë romantike, poston puthje me Robertin (FOTO LAJM) Nora Istrefi sot si rrallëherë është bërë romantike. Ajo ka postuar një fotografi shumë të ëmbël ku duket se po puth