Tërmet i frikshëm në Tiranë, ka dëme: Qytetarët braktisin banesat në panik
999 rezultate për

roberti

Nora u pajtua me Tunën për hakmarrje, Roberti i tregon çfarë humbi (FOTO LAJM) Ndarja e Robertit dhe Norës ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave gjithë këtë kohë. Shkak u bë edhe fakti që ndarjen
Reagimi zyrtar i Robert Berishës pasi u përfol për lidhjen me 21-vjeçaren (FOTO LAJM) Së fundmi kudo në media po qarkullojnë zëra se Robert Berisha dhe Jessica Kadiu janë në një lidhje dhe se lidhja mes tyr
Nuk është Renee, një personazh publik është "urë lidhëse" mes Robertit dhe Norës (FOTO LAJM) Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë dy emra shumë të përfolur në publik, të cilët para pak ditëve i dhanë fund martesës
Një vit bashkë: Kjo është vajza për të cilën Roberti e la Norën (FOTO LAJM) Që nga dita që Robert Berisha njoftoi me anë të një postimi në rrjetet sociale se martesa e tij me Nora Istrefin kishte
Kaq shpejt? Pas ndarjes me Norën, Roberti kapet "mat" me tjetrën (FOTO LAJM) Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit ka qenë një nga ngjarjet më të komentuara në media kohët e fundit. Ata i d
Pas ndarjes nga Nora, Roberti bën komentin e papritur për Eneda Tarifan (FOTO LAJM) Para pak kohësh Robert Berisha përmes një postimi në profilin e tij të Instagramit, bëri të ditur se ai dhe këngëtarja e
Tjetër divorc në familjen Berisha, pas Norës dhe Robertit ndahen Tuna dhe Patrisi (FOTO LAJM) Pas ndarjes së Norës dhe Robertit, rradhën e ka Tuna dhe Patrisi. Vetëm një javë pasi Robert Berisha deklaroi divorci
Iku Roberti iku dhe Kledi Kadiu nga "Dance With Me", e zëvëndëson balerina e njohur (FOTO LAJM) Pak para nisjes së spektaklit shumë të ndjekur të kërcimit "Dance with me 6", u zbulua se Robert Aliaj nuk do të jetë më
Me Robertin u nda, po këtë unazë misterioze kush ja dhuroi Norës? (FOTO LAJM) "Roberti dhe Nora ndahen", kjo ka qenë "melodia" e mediave rozë ditët e fundit. Pas 13 vitesh dashuri Nora dhe Robert
E paska thënë me kohë, vetëm me këtë VIP Roberti do ta ndërronte Norën (VIDEO) Robert Berisha dhe Nora Istrefi kanë qenë dyshja më e komentuar në media pas ndarjes së bujshme të cilën e bëri të ditur
Pas ndarjes së Norës dhe Robertit, një tjetër divorc në familjen Berisha?! Tuna sqaron gjithçka (FOTO LAJM) Pas ndarjes së çiftit Nora Istrefi dhe Robert Berisha, spekulimeve për ndarje nuk i ka shpëtuar as vëllai i këtij të fun
Sot të ndarë pas 13 vitesh, por shihni momentin kur Roberti thoshte "Vetëm vdekja më ndan prej Norës"(VIDEO) Java e kaluar ka qenë padyshim e Norës dhe Robertit. Ndarja e tyre ka qenë kryefjala e çdo portali shqiptar e kosovar
Ndodh e papritura: Roberti e Nora bashkë me pushime? Kjo foto ngjall dyshime (FOTO LAJM) Robert Berisha ka habitur të gjithë me postimin e fundit. Robert Berisha një javë më parë konfirmoi ndarjen nga Nora
Nuk e kishte thënë kurrë publikisht, pas ndarjes Roberti "hap barkun" (VIDEO) Robert Berisha është një ndër këngëtarët më të njohur shqiptarë dhe shumë i preferuar nga publiku. Me natyrën e tij të d
Ish-bashkëshortja e Robertit publikon fotot e "nxehta" (FOTO LAJM) Nora Istrefi, e njohur ndryshe edhe si ish gruaja e Robert Berishës, apo edhe nëna e bukuroshes së vogël Renee, por para
Pas lajmeve se vajza po qëndron me Robertin, Nora nuk duroj dot më (FOTO LAJM) Këto ditë po bën xhiron e rrjetit lajmi i ndarjes së Robert Berishës dhe Nora Istrefit. Ishte Roberti ai që dha lajmi
E TRADHETOI/ Zbulohet shkaku i ndarjes së Norës dhe Robertit (FOTO LAJM) CCifti i njohur i shoëbizit shqiptar, Nora Istrefi dhe Robert Berisha vendosën ti japën fund lidhjes së tyre martesore p
"Atë që e dua, e dua!", reagon gazetarja që u përfol për ndarjen e Robertit dhe Norës (FOTO LAJM) Pas ndarjes së bujshme të Nora Istrefit dhe Robert Berishës u ngritën hamendësime të shumta se cila ishte arsyeja e vër
Në heshtje, Nora Istrefi bën veprimin e papritur për Robertin (FOTO LAJM) Pasi bëri publik lajmin për ndarjen në Instagram, nuk kaloj shumë dhe Roberti e kthehu Intagramin thjesht në mjet pune d
Zbulohet arsyeja shokuese pse u ndanë Roberti dhe Nora Pas 13 vitesh bashkë Robert Berisha dhe Nora Istrefi i dhanë fund martesës së tyre. Prej kohësh çifti përfliteshin për n