999 rezultate për

robert

Shprehu pëlqimin për Robertin, por çfarë thotë Lei tani që këngëtari e "refuzoi" publikisht (FOTO LAJM) Lei Kraja tërhoqi vëmendjen e të gjithëve në dhjetor të 2018-ës me deklaratën e saj se do të dëshironte të ishte e dashu
Roberti "flirton" me Marizën në emision: I dashuroj sytë e djallëzuar Në emisionin “Soiree” mbrëmjen e djeshme ishin mbledhur disa nga këngëtarët më njohur shqiptarë, mes tyre Robert Berisha
"Roberti i Norës", shpërthen këngëtari: Nuk jam i saj, ja i kujt jam (VIDEO) Këngëtari i njohur Robert Berisha ishte këtë të mërkurë i ftuar në "Soiree" me Jonida Shehun në "Top Channel". Ai ka tre
Sa qenka rritur, vajza e Norës dhe Robertit tashmë duket si një princeshë e vërtetë (VIDEO) Në maj të 2015 Nora Istrefi dhe Robert Berisha u bënë prindër për herë të parë duke u bëkuar më një vajzë të cilën e qua
Ribashkim me Norën? Robert Berisha sapo i dha shumë shpresë fansave (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur, Robert Berisha, ka qenë i ftuar së fundmi në emisionin “3 shat”, ku ka rrëfyer shumëçka nga jeta dhe
Do të ketë rikthim me Nora Istrefin? Robert Berisha tregon të vërtetën Këngëtari i famshëm Robert Berisha ka treguar publikisht nëse mund të ketë ribashkim me ish-bashkëshorten Nora Istrefi.
Vajza e Robert Aliajt mahnit jurinë e "The Voice Kids" në Belgjikë (VIDEO) Nuk thonë kot që "dardha bie nën dardhë" e këtë na e vërtetoi më së miri vajza e vogël e Robert Aliaj, Gala. Vajza e
EURO 2020/ Mancini paralajmëron një Itali shumë të fortë Trajneri i Kombwtarws sw Italisw, Roberto Mancini ka folur rreth Euro 2020. Roberto Mancini ka shprehur dëshirën e ti
Live në emision, Robert Berisha i shpreh pëlqimin Fjoralbës dhe merr këtë përgjigjje (VIDEO) Fjoralba Ponari është padyshim një nga prezantueset më bukuroshe të ekranit dhe sot ajo ka tërhequr edhe vëmendjen e Rob
2 vite pas sherrit të bujshëm, Robert Berisha jep publikisht opinionin për Tunën (VIDEO) Debati i bujshëm mes Tunës dhe Robertit në 2018, është komentuar për një kohë të gjatë në media dhe më pas dyshja nuk i
Deklarata për "dashnoret" mori dhenë, pendohet Robert Berisha: Kam ofenduar Norën (VIDEO) "Ruajini burrat ose rrini gati, që të mos shkojë puna te dashnorja! Unë mendoj që një mashkull i suksesshëm, që e mbush
"Do jesh gjithmonë rruga e jetës sime", Robert Berisha bën deklaratën e papritur ndaj Norës (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme, Nora Istrefi u bë pjesë e emisionit “Dua të të bëj të lumtur”. Ajo ishte e ftuar për të bërë të l
Nuk kishte asnjë "Ana", Robert Berisha surprizon Norën në "Dua të të bëj të lumtur" Nora Istrefi është surprizuar nga ish-bashkëshorti në "Dua të të bëj të Lumtur". Moderatorja Arbana Osmani ka publik
"Vllau si shkjau", Roberti dhe Patrisi pajtohen pasi u ndanë nga Nora dhe Tuna? (FOTO LAJM) Kur sherri mes çifteve Robert-Nora me Patris-Tuna ishte në kulmin e tij, Roberti nuk kursehej aspak me deklaratat në int
S'do ta besoni kurrë, Robert Berisha feston ditëlindjen dhe gjejeni sa vjeç bën (FOTO LAJM) Që prej martesës me Norën, Robert Berisha është kthyer në një personazh shumë të përflour në media. Këngëtari bëri sh
"Nuk i dihet jetës", Roberti flet për pushimet e bujshme me Norën pas divorcit (VIDEO) Pas divorcit, tashmë çdo ngjarje që bashkon Nora Istrefin dhe Robert Berishën përbën shumë interes për publikun. Por
Lorik Cana apo Robert Berisha? Leonora Poloska zgjedh pa iu dridhur qerpiku burrin më tërheqës (VIDEO) E ftuar në emisionin "Mirage", Leonora Poloska u vu mes zgjedhjeve të njërit nga dy personazhet e njohur. E një prej
U bë xheloze? Nora reagon pas komenteve të nxehta të Robertit për Morenën (VIDEO) Komenti i Robert Berishës në videon e Morena Tarakut mori të gjithë vëmendjen së fundmi. Morena shfaqej shumë provokuese
Prokuroria kërkon burg për 7 të arrestuar, mes tyre edhe vëllai i ish-shefit të policisë Robert Aga “Arrest me burg” ka kerkuar sot Prokuroria e Tiranës, per shtatë personat e arrestuar gjatë operacionit “Tranzit” mes ty
Roberti i bëri komentin pikant për videon në dush, por prisni të shihni si ia ktheu Morena (FOTO&VIDEO) Këngëtarja Morena Taraku i çmendi të gjithë fansat e saj pasi publikoi një video shumë të zjarrtë sot! Ajo shfaqej me