999 rezultate për

robbie

Na falni! Gjiganti amerikan kërkon falje për gishtin e Robbie Williams (FOTO LAJM) Gjiganti mediatik amerikan Fox Neës ka kërkuar falje publike në lidhje me gjestin e Robbie Williams gjatë performancës s
Rusët largojnë Era Istrefin nga cerëmonia hapëse e Botërorit? Robbie Williams do të jetë kryesori në ceremoninë e hapjes për Kupën e Botës 2018, e cila do të fillojë sot në stadiumin
Robbie Williams: “Kam një sëmundje në kokë që do të më vrasë” Ish pjesëtari i grupit ''Take That'', Robbie Williams në një intervistë për “The Sun” ka treguar për problemet e tij men
Margot Robbie mohon se është shtatzënë Margot Robbie nuk është shtatzënë, pavarësisht thashethemeve se ajo dhe bashkëshorti i saj do të bëhen prindër. Ylli
Margot Robbie pas ''Suicide Squad'' kërcënohet me vdekje Aktorja e famshme australiane arriti kulmin e karrierës së saj pas rolit të Harley Quinn në filmin e famshëm “Suicide Sq
Margot Robbie: Prindrit e mi nuk e kuptojnë se aktrimi është profesioni im i vërtetë Aktorja australiane Margot Robbie është bërë pjesë e numrit të ri të revistës “Vogue” së bashku me Nicole Kidman. Për
Robbie Williams tregon se ka fjetur me tre anëtare të Spice Girls Robbie Williams ka treguar se nuk ka fjetur me 4 nga 5 femrat e Spice Girls siç është përfolur por ai ka zbuluar se ka f
Shokon Robbie Williams: Kam përdorur botoks (FOTO LAJM) Robbie Williams ka zbuluar sekretin e tij ndërsa ka thënë se ka përdorur botoks si edhe i është nënshtruar një ndërhyr
Robbie Williams me një album të ri Pas një shkëputjeje 3-vjeçare, këngëtari Robbie Williams rikthehet në industrinë e muzikës me albumin e tij të ri të tit
Margot Robbie si kurrë më parë (FOTO LAJM) Margot Robbie u shfaq më në formë se kurrë në tapetin e kuq në Leicester Squarec, premierën evropiane të filmit, ku Mar
Eneda Tarifa përgënjeshtron thashethemet për Robbie Williams Këngëtarja Eneda Tarifa ka zgjedhur që të reagojë ndaj lajmeve që qarkullojnë së fundmi në media, se kënga e saj tashmë
Kënga shqiptare në Eurosong në duart e Robbie Williams (VIDEO) Këtë herë Shqipërinë në Eurovizion 2016 do ta përfaqësojë këngëtarja Eneda Tarifa me këngën “Përrallë”. Mirëpo së fundmi
Robbie Williams: Ja vitet e trishta kur përfundova në qendër rehabilitimi Robbie Williams i cili tashmë është në kulmin e suksesit, vite më parë ka pësuar edhe një shok psikologjik, ndërsa varës
Ronaldo me sytë nga Margot Robbie Ylli i Real Madrid, Christiano Ronaldo, i ka vënë syrin një prej femrave më të bukura të Hollywood. Bëhet fjalë për akto
Një ndarje e bujshme për Ben Affleck Pak ditë pas bërjes publike të lajmit se Ben Affleck është ndarë, shumë hipoteza u hodhën në këtë drejtim. Mediat rozë s
Gruaja e Robbie Williams paditet për "ngacmim seksual" (FOTO LAJM) Të jesh i famshëm duhet të përballesh edhe me shumë akuza, qofshin këto të vërteta ose jo. Bashkëshortja e këngëtarit Ro
Shaqiri zbulon femrën e ëndrrave (FOTO LAJM) Flet më në fund Xherdan Shaqiri, por kësaj rradhe jo për futbollin. Yllit të Interit i pëlqen shumë aktorja e famshme au
Margot Robbie fotografohet pranë një mashkulli misterioz Margot Robbie e cila u bë e njohur nëpërmjet filmit “The Wolf Of Wall Street”, ka qënë në vëmëndje të paparacëve. Yl
Robbie Williams, baba për herë të dytë (FOTO LAJM) Këngëtari Robbie Williams do të bëhet baba për herë të dytë. Këtë gëzim ai e ka ndarë me të gjithë fansat e tij në rrjet
Robbie Williams, tatuazh dedikuar vajzës (FOTO LAJM) Shtatorin e vitit 2012 erdhi në jetë vogëlushja e këngëtarit Robbie Williams dhe ai u gëzua pa masë. Ai ka vendosur t’ja