999 rezultate për

robben

I ka milionat por në stërvitje shkon me biçikletë: Robben tregohet modest (VIDEO) Njëri nga yjet më të mëdha të futbollit Arjen Robben ka befasuar të gjithë për mënyrën e jetës modeste që bën, ani pse k
Fati nuk ishte me të, Robben debuton në mënyrën më të keqe të mundshme (VIDEO) Arjen Roben i është rikthyer pas një viti pushim përsëri futbollit të luajtur. Holandezi u largua në verën e vitit 20
Robben rikthehet të luaj pas 18 me Groningen (VIDEO) Arjen Robben rikthehet sërish në fushën e lojës. Pasi u largua nga Bayern dhe njoftoi për largimin nga futbolli i luajtu
Guardiola telefonoi në 2 të natës Robbenin, kjo është arsyeja e çmendur Arien Robben e ka lavduar tej mase ish-trajnerin e tij te Bayern, Pep Guardiolën. Ylli holandez ka thënë se Pep është nj
ZYRTARE/ Robben rikthehet të luaj futboll, firmos me skuadrën holandeze Legjenda e futbollit, Arjen Robben është rikthyer përsëri në futboll. Ai ka nënshkruar me skuadrën e njohur holandeze
Befason Robben, mund ti rikthehet futbollit të luajtur Një deklaratë e çmendur ka ardhur nga ish-futbollisti i Bayern Munchen, Arjen Robben. Ai mund të rikthehet nga pensio
Robben paralajmëron se mund t'i rikthehet futbollit Arjen Robben ka bërë të ditur se ai po e konsideron rikthimin në futboll, pas pensionimit që bëri vitin e kaluar. Hol
Robben tregon trajnerin më të mirë që ka punuar Arjen Robben i cili vendosi të tërhiqet nga futbolli sezonin që lamë pas, ka treguar trjanerin me të mirë me të cilin ka
Prestigjozja gjermane: Coutinho i ofrohet Bayernit Kampionët gjerman janë duke kërkuar përforcime dhe atyre i është ofruar ylli i Brazilit Sipas asaj që ka raportuar Bi
Robben pranë kalimit te Lazio Arjen Robben është pranë kalimin te Lazio, klubi italian ku luajnë tri yje shqiptare, Valon Berisha, Thomas Strakosha dh
Robben nuk fshihet: Kam 4 opsione për të ardhmen Arjen Robben ende nuk ka vendosur se ku do ta vazhdojë karrierën pas largimit nga Bayern Munich. Janë 4 opsionet për
Robben mendon rikthimin në Holandë Arjen Robben e mbylli aventurën me Bayern Munich pas një dekade ku fitoi gjithcka. Për ansëorin e majtë ka pasur shum
Ribery: Unë dhe Robben ndryshuam Bayern Munich Franck Ribery ka dhënë një deklaratë në faqen zyrtare të Bundesligës në prag të ndeshjes kundër Eintracht Frankfurtit e
Robben tërhiqet nga futbolli? Arjen Robben tashmë në moshën 35 vjeçare do të largohet nga Bayern Munich në fund të sezonit. Ai ka shumë oferta por për
Zyrtare: Pas Robben dhe Ribery, një tjetër yll largohet nga Bayern Munich Pas largimit të Robben dhe Ribery tashmë nga klubi gjerman do të largohet dhe Rafinha. Në fakt lajmin e kishte konf
Robben refuzon zyrtarisht Kinën: Dua të luaj në nivele të larta Arjen Robben do të largohet në fund të sezonit nga Bayern Munich pas një dekade te kampionët gjermanë. Ai ka marrë di
Ish-sulmuesi Bayernit: Gnabry dhe Comman mund t’i zëvendësojnë Robben dhe Riberyn Serge Gnabry dhe Kingsley Coman i kanë aftësitë për t’i pasuar Arjen Robbenin dhe Franck Riberyn që në fund të këtij sez
Klubi i madh shfaq interes për Robben Arjen Robben do ti japë lamtumirë Bayern Munich pas nëj dekade. Holandezi kërkohet shumë skuadra por së fundmi ajo q
Robben pranë kalimit te ekipi portugez Veterani i Bayern Munchen ka bërë të qartë se nuk do ta rinovojë më kontratën me ekipin bavarez e cila skadon në fund të
Robben pas rikthimit në fushë: E dashuroj futbollin, nuk tërhiqem Arjen Robben u rikthye në fushë ps 56 muajsh mungesë duke luajtur disa minuta në ndeshjen ndaj Hanoverit ku Bayern Munic