999 rezultate për

road

Shënohen dy gola të shpejtë në supersfidën, Liverpool-Arsenal (VIDEO) Ka nisur me spektakël supersfida mes Liverpoolit dhe Arsenalit në "Anfield Road". Miqtë kanë shënuar të parët me Lac
Për shkak të koronavirusit, aktori i njohur ndërron jetë në moshën 41-vjeçare (FOTO LAJM) Nick Cordero, aktori i njohur i Broadway ka humbur betejën pas infektimit me COVID-19. Ka qenë bashkëshortja e tij, A
140 mijë paund, 3 të rinj shqiptarë arrestohen në Angli për fermë kanabisi Tre burra shqiptarë kanë pranuar përfshirjen e tyre në një zinxhir të rritjes së kanabisit me një vlerë prej 140 mijë pa
Formacionet e mundshme: Liverpool-Tottenham, "gjelat" sfidojnë kryesuesit (FOTO LAJM) Një javë pas ndalesës së parë në kampionat, në atë barazim 1-1 ndaj Manchester United në “Old Trafford”, Liverpoolin e J
Dash Shehi gjithnjë origjinal, ia fut vrapit në rrugë që të shkelë semaforin (VIDEO) Dashamir Shehi është një politikan i pëlqyer në publik edhe prej spontanitetit dhe batutave të tij. Fjalimet e tij n
Rama poston "meme" komike në 'Instagram', ironizon opozitën (FOTO LAJM) Kreu i qeverisë, Edi Rama, sikundër edhe disa herë të tjera, ka zgjedhur që një foto të bërë "meme" nga faqja "Bryli Bro
Liverpool deklason Watfordin në shtëpi (VIDEO) Liverpool ka fituar me rezultatin 5-0 kundër Watford në "Anfield Road". Golat për të Kuqtë i shënoi Sadio Mane (9' &
Lojtarët e Liverpoolit duan sulmuesin e Leipzigut në "Anfield Road" Sulmuesi i Leipzigut, Timo Werner po kërkohet nga shumë klube evropiane. Lojtarët e Liverpoolit i kanë bërë thirrje
Zhbllokohet ndeshja, Arsenali kalon në avantazh ndaj Liverpoolit (VIDEO) Atsenali ka kaluar në epërsi ndaj Liverpoolit në "Anfield Road". Ai që ka shënuar është mbrojtës Maitland-Niles në m
Shaqiri i pandalshëm, shënon golin e dytë personal ndaj Unitedit (VIDEO) Liverpooli ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Manchester United në "Anfield Road". Ai që ka shënuar është përsëri Xh
Salah i papërmbajtshëm, 17 gola në 14 ndeshje në Anfield Road Liverpool po fiton 1 me 0 kundër Cardiffit në "Anfield Road". Golin e shënoi sulmuesi Mohamed Salah në minutën e 10'
“Anfield Road” në këmbë për Shaqirin (VIDEO) Xherdan Shaqiri e nisi ndeshjen si titullar përballë skuadrës së Crvena Zvezdës madje dhuroi edhe dy asiste. Paraqit
Formacionet zyrtare: Liverpool - Cervena Zvezda Liverpool do të luaj sonte ndaj skuadrës serbe, Cervena Zvezda në "Anfield Road", ndeshje e vlefshme për UEFA Champions
Sulmuesi i Liverpoolit dëmton keq portierin e PSG (VIDEO) Liverpool është duke fituar kundër PSG me rezultatin 2-1 në "Anfield Road". Por sulmuesi anglez, Daniel Sturridge ka
Tifozët e PSG këndojnë si të çmendur para stadiumit Anfield Road (VIDEO) Liverpooli dhe PSG do të luajnë sonte ndeshjen e parë në fazën e grupeve të UEFA Champions League. Por tifozët e sku
Dalin dëshmitë: Si tallej Broadway me Enver Hoxhën Erëra të mbara po frynin në Çekosllovaki. Moti premtonte pranverë. Alexander Dubèek, i ardhur në pushtet, po ndërmerr
Liverpool mposht në "Anfield Road" Torinon (VIDEO) Liverpool e ka përfunduar sezonin parapërgatitor pa asnjë humbje, derisa kanë shënuar fitore kundër Torinos që e kanë mp
Shtëpia misterioze, për 5 ditë vdesin 3 persona Një mashkull u gjet i vdekur, pesë ditë përpara se 20-vjeçari Martin, të zbulohej i vdekur së bashku më shokun e tij Jos
Klopp tregon arsyen se pse e transferoi Shaqirin në "Anfield Road" Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka folur për blerjen më të re të Liverpoolit. Klopp tek Shaqiri pëlqen gatishmër
"Të luash në Anfield Road është një ëndërr" Lojtari i Stoke City, Xherdan Shaqiri thotë se të luash në "Anfieeld Road" është një ëndërr e madhe “Të luash në “Anf