999 rezultate për

rizai

"Gjyshi im shpëtoi Enverin nga ballistët, por e vdiqën në tortura", historia tragjike e besnikut të Zogut Është publikuar historia e panjohur të Riza Kishtës me origjinë nga Gramshi ku familja e tij ishte një nga më të pasurat
Arratisjet spektakolare me helikopter nga burgjet e sigurisë së lartë në Greqi, Alket Rizai së shpejti në film Alket Rizai nuk është një emër i panjohur për policinë pasi shquhet për arratisjet e tij të famshmeme helikopter nga bur
Miku i Alket Rizait, thirrje Klodian Lekocajt: Mos bëj armiq Pak kohë më par, mediat lokale greke kanë publikuar disa pamje të pazakonta të shqiptarëve në burgun e Koridhalosit. Vid
Nuk dihet fati i shokut të ngushtë të Alket Rizait, misteri i luleve në varrin e nënës (VIDEO) Delfin Musai emigroi që herët drejt tokës helene, bashkë me vëllanë e tij Qazimin. Pasi u kapën herën e parë nga policia
Kjo nuk pritej, reperi grek tërbon Greqinë me këngën për Alket Rizain (VIDEO) Reperi i njohur grek si “Tus”, i ka shtangur të gjithë pasi ka publikuar një këngë dedikuar shqiptarit të famshëm në Gre
Luftë mes bosëve të krimit në Athinë, pas shokut të Alket Rizait vritet "mbreti" i jetës së natës Ka qenë një pamje e denjë për filma ëestern ajo që ndodhi sot në mes të Athinës ku persona ende të paidentifikuar qëllua
Plas në gjykatën greke, Alket Rizai konfliktohet me trupin gjykues dhe prokurorin (VIDEO) Alket Rizai dhe dy persona të tjera janë dërguar paraditen e sotme nga burgu i sigurisë së lartë Dokomos në gjykatën e L
Rrebelohen të burgosurit në burgun famëkeq grek nga ku u arratis Alket Rizai Një rrebelim në shkallë të gjerë i të burgosurve është duke ndodhur në burgun e sigurisë së lartë të Koridhalosë në Greq
Spaho ofendon deputetin e PS-së: Të ngatërrova me Alket Rizain Debate kanë shpërthyer mbrëmjen e sotme edhe në Top Channel ku mes deputetit të PD-së Edmond Spaho dhe deputetit të PS-s
Del videoja e vrasjes së bossit të mafias greke, mik i Alket Rizait (VIDEO) Mediat greke kanë nxjerrë videon e vrasjes së bossit të nëntokës greke Vassilis Stefanakos, më datë 17 janar të këtij vi
Grekët zbulojnë mikun e Alket Rizait, gati për t'u arrastisur nga burgu (FOTO LAJM) Shqiptari Fabio Dushku ishte i arrestuar në Greqi me akuzën e pjesëmarrjes në një organizatë terroriste, por kjo nuk e k
Vrasja e mikut të Alket Rizait, grekët thonë se atentatorët janë shqiptarë Hetuesit grekë dyshojnë se vrasësit e Vassilis Stefanakos, një njeri i njohur për nëntokën greke mund të jetë kryer nga
A ka lidhje Alket Rizai me vrasjen e kryemafiozit grek? Vrasja e një prej emrave më të lakuar në botën e krimit në Greqi, ka bërë xhiron e mediave botërore. Por ajo që e li
Vrasja mafioze e bosit të krimit në Greqi, reagon Alket Rizai Vrasja e një prej emrave më të lakuar në botën e krimit në Greqi, ka bërë xhiron e mediave botërore. Por ajo që e li
Krahu i djathtë i Alket Rizait, si u vra në mes të Athinës kapoja Vasilis Stefanakos Kanë mjaftuar vetëm pak metra lëvizje duke qenë i pashoqëruar për bossin e mafias greke Vasilis Stefanakos që atentatorë
Ekzekutohet koka e mafias greke, miku i shqiptarit të famshëm Alket Rizai Vritet në mes të Athinës në një atentat me kallashnikov, Vasilis Stefanakos, i cilësuar si koka e mafias në Greqi. Lajm
Si i mblodhi Alket Rizai fondet në burg për të miturën me kancer Alket Rizai ishte në qendër të vëmendjes së opinionit publik grek dy ditë më parë për shkak të nismës së tij për të mble
Mahniti grekët, Alket Rizai rrëfen gjestin e tij prekës për Evangelian me kancer Alket Rizai emocionoi të gjithë Greqinë me gjestin e tij të mbledhjes së fondeve për Evangelian 8-vjeçare, e cila vuan n
"Djalli shqiptar...", reagimet e grekëve ndaj veprimit prekës të Alket Rizait (FOTO LAJM) Grekët kanë reaguar në mënyra të ndryshme ndaj veprimit të të dënuarit shqiptar Alket Rizai, i cili mblodhi fonde për Ev
Mediat greke i bëjnë jehonë gjestit prekës të Alket Rizait ndaj Evangelias me kancer (VIDEO) Ka bërë bujë gjesti i shqiptarit Alket Rizai të dënuar në Greqi, i cili mblodhi fonde në burg për vogëlushen 8 Evangelia