Bien ndjeshëm rastet e reja, 20 viktima në 24 orët e fundit në Shqipëri
999 rezultate për

riza

Java nis si pranverë, por në fund priten "surpriza" Edhe java e ardhshme do të nisë e kthjellët dhe me temperatura relativisht të larta, thuajse në të gjithë territorin.
Shpërthimi në Ferizaj merr një tjetër jetë, vdes 20 vjeçarja pas 3 javësh në spital Shpërthimi në restorantin në Ferizaj ka marrë edhe një tjetër jetë. Bëhet fjalë për Fatime Haxhidema e cila ka vdekur
Surpriza para zgjedhjeve! Kush është emri që i rikthehet PD pas vitesh përplasje Pasditen e sotme janë bërë publikë emrat e të gjitha partive që kanë firmosur marrëveshjen për të hyrë në zgjedhje bashk
Surpriza e koalicionit të PD-së, Bamir Topi ftohet për t'ju bashkuar listës Ish-presidenti Bamir Topi është një nga emrat surprizë që është ftuar për të qenë pjesë e koalicionit me Partinë Demokra
Kriza e Tottenham, "spurs" gati të shkarkojnë Mourinhon Julian Naglesmann është prioriteti kryesor i Tottenhamit për të zëvendësuar Jose Mourinhon nëse vendosin ta shkarkojnë k
Astrologia Meri Shehu bën parashikimin e shenjave: 7 Marsi do të sjell surpriza Dashi Çfarëdo qofshin vështirësitë që do ju dalin në jetën tuaj sot ju do dini si t’i kaloni në momentin e duhur. Jup
Surpriza në Sanremo, me kë pritet të këndojë Ibrahimoviç Festivali Sanremo 2021 do të transmetohet në Rai Uno nga data 2 deri në 6 mars, ndërkohë që akoma po zhvillohen përgatit
Jepte lekë me fajde, arrestohet eprori i policisë në qytetin shqiptar Inspektorati Policor i Kosovës respektivisht Departamenti i Hetimeve, ka arrestuar sot në orët e pasdites një zyrtar pol
Përfundon numërimi i votave në Ferizaj, këto janë rezultatet Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ), ka përfunduar numërimin e të gjitha votave në Ferizaj. Sipas të dhënave të KQZ-
Albeu.com sjell rezultatet e para në Ferizaj, LVV dhe PDK "kokë më kokë" Prej disa minutash ka nisur numërimi i votave në Kosovë, me LVV që po prin në Ferizaj, por edhe PDK është aty. Albeu.
Surpriza e madhe, Pique rikuperohet për ndeshjen me PSG Barcelona luan të martën duelin e rëndësishëm në Champions League ndaj PSG për raundin e 16-ave të Champions League. Kat
Ylli Limani i përkushtohet 2021, surpriza fantastike për fansat (FOTO LAJM) "Mbreti" i baladave vitet e fundit është padyshim Ylli Liamni. Ndoshta” dhe “Kur t’kujtohet” janë projektet më të rej
Kriza nga COVID-19, si i rezistoi kursi i këmbimit Ersuin Shehu Shpërthimi i krizës së lidhur me COVID-19 në muajin mars të vitit të kaluar krijoi shqetësim për efektet
Mik i Alket Rizait, bie në pranga "truri" i arratisjes së bujshme me helikopter Policia greke arreston një tjetër mik të Alket Rizait. Një 44-vjecar shqiptar që konsiderohet “truri” i arratisjes se Al
Ana humb toruan gjatë prezantimit, surpriza që e la pa fjalë (FOTO LAJM) Ana ka mbetur pa fjalë nga një surprizë në ditën e dytë të prezantimit të Për’Puthen. Një person i kushtoi një buqetë
Rudina Magjistari emocionohet ngasurpriza e papritur e të bijës (FOTO LAJM) Rudina Magjistari ka ndarë me të gjithë surprizën më të këndshme nga vajza e saj Mia. Edhe pse nuk ka një arsye specifik
Në makinë me Alket Rizain, kush është shqiptari "Taqi" i akuzuar për tre vrasje në Greqi? Alket Rizai, i cili kishte dalë me leje nga burgu Domokou, është kapur disa ditë më parë në makinë edhe me një tjetër sh
U kap në makinë me famëkeqin Rizai, del fotoja e shqiptarit të shumëkërkuar Vetëm pak ditë më parë, bëri bujë në media lajmi se famëkeqi Alket Rizai është gjetur në makinë me një makinë me një shq
HOROSKOPI/ Zbuloni surprizat që ju kanë rezervuar yjet për datat 1-7 shkurt Dashi: Të gjithë vëmendjen do ta keni të përqendruar te familja. E hëna dhe e marta do të jenë ditët më të ngarkuara të
"Javë e re, kismet i ri", çfarë surprizash u kanë rezervuar yjet për datat 1-7 shkurt Dashi: Të gjithë vëmendjen do ta keni të përqendruar te familja. E hëna dhe e marta do të jenë ditët më të ngarkuara të