999 rezultate për

rivera

Shohin personazhin e Disney, reagimi i vajzave ju shkrin së qeshuri (VIDEO) Gjatë një udhëtimi në Haëaii dy vajza të vogla u lumturuan pa masë kur panë një burrë që i ngjante personazhit të prefer
E mbani mend "Gaviotën"e telenovelave? Sot ajo është Zonja e Parë e Meksikës (FOTO LAJM) Ajo u bë shumë e dashur për shqiptarët pas debutimit të saj në serialin spanjoll ‘Deslilando Amor’, ku luante rolin e Ga
Locatelli thyen një rekord te Milani Manuel Locatelli i dhuroi 3 pikë të arta ekipit të tij dhe vendin e dytë në klasifikim. 18-vjeçari i kuqezinjve vendosi
Të vdesësh për një "selfie" (FOTO LAJM) E para është Xenia Ignatyeva, një 17 vjeçare ruse, e cila ka shkrepur një selfie nga një urë 28 metër e lartë për të imp
Strategjia energjetike, Gjiknuri takon përfaqësuesit e BB-së Ministri i Energjisë dhe Industrisë Z.Damian Gjiknuri zhvilloi sot një takim me një ekip të Bankës Botërore, i kryesuar
Ndërron jetë këngëtarja Jenni Rivera Këngëtarja amerikano-meksikane Jenni Rivera ndërroi jetë ditën e hënë, pasi avioni në të cilin ajo udhëtonte u rrëzua në