999 rezultate për

ritvan

Ky është dënimi që kërkohet për vrasësin e tmerrshëm Janë mbyllur hetimet dhe është dërguar në gjykatë cështja e vrasjes që tronditi Vlorën dhe mbarë opinionin shqiptar. Pro
Vrau 8 kushërinjtë, Ritvani bën kërkesën e çuditshme në burg Autori i maskarës së Selenicës ku më datë 10 gusht të këtij viti mbetën të vrarë 8 persona të së njëjtit fis, i ka habit
Vrau 8 vetë, çfarë po ndodh tani me Ritvanin nga Selenica Ai qëndron i vetëm në dhomë dhe e vetmja gjë që bën shumicën e ditës, mban në duar libra të sugjeruara nga psikologët.
Tre javë në burg, Ritvan Zykaj çudit me sjelljen e tij Prej afro tri javësh autori i masakrës në Resulaj të Selenicës qëndron në një nga qelitë e paraburgimit në Vlorë. Po
Del ekspertiza: A ishte i çmendur Ritvan Zykaj kur vrau 8 persona? Autori i masakrës së Selenicës, Ritvan Zykaj që vrau tetë anëtarë të fisit të tij rezulton të jetë pa asnjë problem mend
Alo, policia? Çfarë bëri Ritvan Zykaj pak pasi ekzekutoi 8 kushërinjtë Autori i masakrës së Vlorës, Ritvan Zykaj tentoi të vetëdorëzohej në polici pasi vrau 8 kushërinjtë e tij, por më pas u
Bobo çfarë kam bërë! Zbulohen SMS e Ritvan Zykajt me vëllain pak pas masakrës Gjatë marrjes në pyetje të vëllait të Ritvan Zykajt, Hoveljandos, policia ka zbuluar edhe mesazhet që ata kishin shkëmby
Çfarë i ndodhi prindërve të Ritvanit në ambientet e policisë Sadik dhe Lindita Zykaj, prindërit e Ritvanit, autorit të masakrës me tetë të vrarë në Selenicë kanë pësuar shok psikolo
Prokuroria zbardh dinamikën e masakrës së Vlorës/ Nga debati për pulat deri tek vrasjet Arsyeja që shkaktoi tragjedinë e tetëfishtë në familjen Zykaj në Resulaj të Vlorës, duket se ka qenë konflikti për humbj
"Ritvani" brenda nesh Nga Emirjon Senja Nje ngjarje si ajo e Selenices te trondit pa mase, aq sa fillon mendon automatikisht mos ke nd
DOSJA/ Nga akuza për vjedhje pulash tek vrasjet, 120 minutat para masakrës në Selenicë Ritvan Zykaj vrau tetë persona dy ditë më parë në fshatiin Resulaj të Selenicës pas një debati me kushërinjtë për vjedhj
Ritvan Zykajn e refuzuan 15 avokatë, kush e mbrojti në fund Ritvan Zykaj, autori i masakrës së Selenicës ku vrau 8 persona të familjes së tij u soll nën masa të forta sigurie në Gj
Me sy të nxirë dhe i përhumbur, Ritvan Zykaj shfaqet për herë të parë pas masakrës Ritvan Zykaj, autori i masakrës së Selenicës është paraqitur me të dy sytë e nxirë para gjykatësve të Gjykatës së Shkall
Pamjet e para, si reagoi Ridvan Zykaj ndaj pyetjeve të gazetarëve në gjykatë Ai ka zgjedhur të kyçë gojën. 24-vjeçari Ritvan Zykaj nuk ka thënë asnjë fjalë se përse e bëri krimin makabër të tre dit
Me pluhur dhe të njëjtat veshje, vrasësi i Selenicës del para gjykatësve 24-vjeçari Ritvan Zykaj, i akuzuar për vrasjen e tetë të afërmve të tij ka dalë sot para gjykatësve në Gjykatën e Shkall
Në Polici, Ritvani s’dinte të shkruante as emrin, komentin në rrjet e shkroi dikush tjetër? Ritvan Zykaj, 24-vjeçari që vrau 8 të afërmit e tij, kishte kaluar një incident të rëndë disa vite më parë. Incident
Familjarët e autorit të maskarës së 8 personave largohen nga fshati PAsi djali i tyre, Ritvan Zykaj u vrau 8 kushërinjtë brenda pak çastesh, mësohet se Sadik dhe Lindita Zykaj së bashku m
Paralajmërimi i frikshëm i vrasësit: Do ju bëj hatanë Hetimet e fundit kanë zbuluar se Ritvan Zykaj e kishte paralajmëruar krimin e rëndë në fshatin Resulaj të Vlorës. Nga dë
Veprimi tmerrues që bëri pasi vrau tetë persona Masakra e Selenicës mund të ishte parandaluar nëse familja dhe banorët e fshatit do të kishin vlerësuar siç duhet luhatj
Masakroi 8 veta, sa do harxhojnë shqiptarët për Ritvanin me kondicioner në burg (FOTO LAJM) Pasi vrau tetë persona, shteti shqiptar do të duhet tashmë që t'a mbajë në burg Ritvan Zykajn për një kohë që do t'a ven