999 rezultate për

rita

Vajza e Dritan Hoxhës ka ditëlindjen, shikoni jetën luksoze të trashëgimtares së Top Channel (FOTO LAJM) y ditë nga përvjetori i vdekjes së Dritan Hoxhës, Lori, ka mbushur 25 vjet. Ajo nuk ishtë në përkujtimin e Top Channe
Noizy del në dritaren e furgonit, fëmijët e shkollës shkulin flokët nga gëzimi (VIDEO) Ministria e Arsimit ka futur në kurrikulën shkollore këngëtarin Rigels Rajku i njohur ndryshe edhe emrin e artit "Noizy"
Alarm nga Britania, prostitutat shqiptare grupi më i madh i skllavërisë moderne Mediat britanike kanë raportuar se vajzat shqiptare janë një ndër grupet më të mëdha të prostitucionit në këtë shtet.
Kopështi Zoologjik i dalë nga ferri! Mediat britanike bëjnë rezil Shqipërinë (FOTO LAJM) Një luan i sëmurë nga sytë që nuk lëviz asgjë, një zebër e vetmuar dhe një ujk i tromaksur! Këto janë kafshët në "Safari
Rrugë e re drejt Britanisë, policia gjermane në hall me shqiptarët Gjashtë herë në javë, një treaget mallrash udhëton nga Cuxhaveni për në Immingham të Anglisë. Ajo që ndokush vështirë se
Emigrimi i paligjshëm, Britania i jep miliona Shqipërisë Aq shqetësues është trafikimi i viktimave të skllavërisë moderne nga Shqipëria drejt Britanisë, saqë autoritet britanike
Eksperti britanik: Ndarja e Kosovës, një opsion Eksperti britanik për marrëdhënie ndërkombëtare, James Ker Lindsay, ka thënë se ka një gatishmëri që ideja korrigjimit t
Një vit nga vdekja, kështu e kujtojnë fëmijët Dritan Priftin (FOTO LAJM) Është bërë një vit nga vdekja e ish-ministrit Dritan Prifti, ndërsa vajza dhe djali i tij e përkujtojnë babain e tyre me
1 vit nga vdekja e Dritan Priftit, fëmijët përlotin me mesazhet e tyre (FOTO LAJM) Në 1-vjetorin e ndarjes nga jeta të ish-ministrit, Dritan Prifti, familjarët e tij e kujton me mesazhe prekës, ku shihe
Kërcënohet Theresa May Disa ministra britanikë po kërcënojnë të japin dorëheqjen, si pasojë e lëshimeve që kryeministrja Theresa May po përgati
Nuk njeh të ndalur, Tayna-s i shkruan edhe reperi i njohur britanik Reperja, Tayna, edhe pse nuk numëron shumë këngë, është shëndërruar në një nga perzonazhet më të komentuara në shoëbiz-i
Emigranti po deportohej nga Britania, pasagjerët detyrojnë policinë ta ulë nga avioni (VIDEO) Ky është momenti kur udhëtarët në një fluturim nga Londra në Turqi ndalojnë një njeri që të dëbohet nga Britania e Madhe
Emigrantët e ngjitur në kamion tërbohen kur kuptojnë drejtimin e gabuar (VIDEO) Një shofer kamioni britanik filmoi disa emigrantë që kërkonin të zbrisnin në autostradë, kur e kuptuan se kamioni nuk sh
Arrestohet biznesmeni i njohur, falsifikoi dokumente për 100 Ha tokë në bregdet Biznesmeni i njohur vlonjat Pëllumb Petritaj është arrestuar nga policia, pasi dyshohet se ky shtetas ka falsifikuar dok
Rita Ora dhe Bebe Rexha injorojnë Dua Lipën (FOTO LAJM) Bebe Rexha dhe Rita Ora janë treguar edhe një herë shoqe të pandara që shfrytëzojnë çdo mundësi për të kaluar kohë bashk
Nuk flasin Dua Lipa dhe Rita Ora "përplasen" në AMA (FOTO LAJM) Dje u mbajt eventi më i rëndësishëm i muzikës, “American Music Awards 2018”, i njohur ndryshe si “AMA”, ku këngëtarët më
The Independent: Të gjitha provokimet e paturpshme të McGregor ndaj besimit të Khabib Khabib Nurmagomedov ka marrë mjaft kritika për veprimin e tij duke dalë nga oktagoni për të sulmuar pjestarët e stafit t
Juncker dhuron spektakël, kërcen si kryeministrja britanike (VIDEO) Presidenti i Komisionit Evropian Jean Claude Juncker, edhe kësaj here dhuroi spektakël. Ai para se të fliste nisi të kër
1 në 3 vajza ngacmohet kur është me uniformë shkolle Një në tri vajza në Britani, e veshur me uniformë shkolle, është ngacmuar seksualisht në publik, bën të ditur një raport
I dënuar me 25 vjet burg, kush është shqiptari që "shëtit" me 13 emra në Britani Hektor Mahmutaj, 42 vjeç, është dënuar me 25 vjet burg në prill të vitit 2000 për vrasjen e fermerit Gentjan Jahaj në Sh