999 rezultate për

ristani

Edhe pas tradhtive publike, Khloe mbron Tristanin Që pas skandalit të tradhëtisë, Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, megjithatë për
Pas tradhtisë së dyfishtë, zbulohet e shkuara e errët e Tristanit Tradhëtia e Tristan Thompson ndaj motrës së Kim Kardashian, Khloes ka qenë kryefjala e mediave botërore ditët e fundit.
Kur Ristani i vidhte fitoren Ramës me kërkesë të Olldashit dhe si ia shpërbleu Lulzim Basha Albeu.com Edhe pse kanë kaluar 7 vite, nuk duken të largëta ditët e fillimit të majit 2011, kur pasi ishin përca
Gjyqet për shpifje të Edi Ramës, sa prej tyre ka humbur Dekriminalizimi i shpifjes ende nuk është në planet e qeverisë. Dokumentat që "Top Story" disponon tregojnë se përballje
"PD nuk është moçal", Ristani flet për figurat e rikthyera PD mblodhi sot në Pallatin e Kongreseve Kuvendin për zgjedhjen e 265 anëtarëve të Këshillit Kombëtar të PD. I ftuar në e
Shokon ish-deputeti i PD: Tahiri ka tentuar vetëvrasjen Arben Ristani, Sekretar i Përgjithshëm i PD-së, i ftuar në studion e Syri.net ka folur ndër të tjera edhe për protestën
Ristani si Basha: Do rrëzojmë qeverinë me protesta Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Arben Ristani sqaroi për News 24 analizën që do të nisë forca më e madhe opozitare p
Flet Ristani: Basha gaboi me listat.. Numri dy i Partisë Demokratike, Arben Ristani, zgjodhi t flasë për herë të parë pas 4 muajsh për vendimin e Lulzim Bashë
Ish-deputeti i PD-së: Çfarë e duam lëvizjen e lirë, jemi mirë në m*tin tonë Edhe ish-deputeti i PD-së, Arben Ristani ka vendosur të thotë fjalën e tij përsa i përket lajmit se Holanda ka kërkuar
Ristani në vend të Sekretarit të Përgjithshëm së PD fillon rafting Deputeti në detyrë dhe sekretari i përgjithshëm në PD, Arben Ristani nuk arriti të rifitonte mandatin e deputetit në Vlo
I ofroi pazar, gazeta e PD i përgjigjet Patozit: E turpshme! Dy ditë më parë Astrit Patozi akuzoi Lulzim Bashën se i ka ofruar “pazar” lidhur me garën për kreun e PD-së më 22 korrik
PD u kthen reston Ristanit dhe kritikëve të Bashës: Mos nxisni përçarje (FOTO LAJM) Partia Demokratike ka reaguar sërish në lidhje me zgjedhjet që do të zhvillohen për kryetarin. Me një deklaratë të nënsh
PLAS NË PD/ Ristani kundër Bashës: Po manipulon zgjedhjet Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Arben Ristani ka hedhur një serë akuzash pak minuta më parë nëpërmjet pr
E FUNDIT/ Mbyllet Vlora, e pëson shumë keq Arben Ristani Tashmë ka përfunduar numërimi i te gjitha kutive te votimit ne Qarkun e Vlorës duke prodhuar një rezultat te thelle ne f
Nga Ristani tek Ndoka, kush janë 12 “vipat” e PD që humbën mandatin Deri më tani në rang kombëtar janë numëruar 1745 nga 5362 kuti votimi. Nga rezultatet e para PS kryeson ndjeshëm në
Numërohen 93 nga 447 kuti në Vlorë, Ristani, Dule dhe Tahiri mbeten jashtë Vazhdon numërimi në Qarkun e Vlorës, ku deri më tani janë numëruar 93 kutit. PS shihet ne një avantazh te thelle nda
Ristani "tradhton" Bashën: Nuk ishin 600 mijë protestues në shesh Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Arben Ristani, e cilëson brenda pritshmërive protestën e organizuar nga opozita ditën
Dekriminalizimi, KQZ do riverifikojë formularët e Berishës, Ristanit, Dules dhe... Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të riverifikojë ditën e enjte formularët e disa deputetëve dhe kryetarëve të bashkive
Sekuestrohen 1.2 ton kanabis në Vlorë, gati për t’u dërguar në Itali Policia e Vlorës bën me dije se ka sekuestruar 1 ton e 283 kologramë lëndë narkotike në Gjirin e Bristanit, Karaburun!
Kur Arben Ristani mbronte në gjyq djalin e Enver Hoxhës (VIDEO) “Associated Press” ka publikuar sërish një video të rrallë të Shqipërisë së vitit 1995 në të cilën shihet Arben Ristanin