999 rezultate për

rinasit

Mbërrin në Rinas trupi i major Tanushit (VIDEO) Mberrin ne Rinas trupi i major Klodian Tanushi, i rënë në krye të detyrës në misionin e NATO në vendin baltik. Ai u p
Shqiptarët po rripen, "Rinasi" deklaron fitime rekord në 2018 Në kulmin e përplasjes me qeverinë për treguesit ekonomik të koncesionit, Aeroporti i Rinasit ka vendosur një rekord të
Zbulohen telefonat e grabitësve të Rinasit Prokuroria e Krimeve të Rënda ka gjetur numrat e telefonit që dy prej autorëve po përdornin në momentin e grabitjes në a
Erdhi policia, lëviz! Kush është personi që koordinonte grupin nga parkingu i Rinasit? Grabitësit e Rinasit kanë patur edhe një koordinator që qendronte jashtë zonës ku po zhvillohej grabitja për të parë lëv
Vendoset lapidar dhe një shqiponjë në vendin ku u vra Murataj (FOTO LAJM) Grabitja e 9 prillit në aeroportin e Rinasit vijon të jetë temë e diskutimeve për banorët e zonës së Tapizës. Hashimi
Berisha nxjerr emrat: Këta janë grabitësit e vërtetë të Rinasit Ish-Kryeministri Sali Berisha akuzon se pas grabitjes të shekullit në 9 prill në Rinas, qëndrojnë të tjerë persona dhe j
Detaji i vogël tek furgoni që "mori më qafë" grabitësit e Rinasit Identifikimi i Alkond Bengasit përmes një gjurme gishti në furgonin “Hetimi Tatimor” e më pas bashkëpunimi i tij me prok
"Ç'a tersi! E dija që do ndodhte": Dalin përgjimet të arrestuarëve për grabitjen e Rinasit Policia ka arrestuar gjashtë persona deri më tani për grabitjen e Rinasit ndërkohë që nuk asnjë gjurmë të Klement Çalës
Arrestimi i "Dajës" nga Kosova, reagon Lleshaj Në lidhje me arrestimin e Ragip Hajdinit, kosovarit të akuzuar si të përfshirë në grabitjen e Rinasit reagoi edhe minist
Arrestohet "Daja" i grabitësve të Rinasit (FOTO LAJM) Ka përfunduar në pranga autori i gjashtë pas grabitjes së rreth 6 mln eurove në Rinas, pasditen e 9 prillit të këtij vit
"Grabitja e Rinasit, dështim spektakolar i operacionit" Ish-kryeministri Sali Berisha, me anw tw njw postimi nw Facebook ka shkruar se shtetwsja, Elona Bici e cila akuzohej nga
I arrestuari për grabitjen e Rinasit, Oltion Veseli kërkon lirimin Oltion Veseli wshtw njw nga tw arrestuarit pwr grabitjen e ndodhur nw Rinas pasditen e 9 prillit ku u vodhwn miliona eur
Del një tjetër i penduar nga banda e Rinasit? Prokuroria dhe policia po punojnë që përveç Alkond Bengasit, të bëjnë bashkëpunëtor të drejtësisë edhe një nga katër të
Habit gazetari: Paratë e Rinasit mund të t’i sjellin ty Në aksionin e fundit të policisë, ku janë kryer kontrolle në banesat e Elton Piklit dhe Oltion Veselit nuk është gjetur
Merret në pyetje për grabitjen e Rinasit bashkëshortja gjermane e Renaldo Sulës Detaje të reja vijojnë të dalin në skenë nga grabitja e Rinasit ku u morën milion euro. Së funmdi mësohet se bashkës
Ish-policie, shpallet në kërkim vajza që dogji furgonin e grabitësve të Rinasit Policia ka shpallur në kërkim një ish-efektive të Policisë. E.Bici, 31 vjeç, mendohet se i ka ndihmuar grabitësit duke d
EMRI/ Kjo është "gangsterja" që çorientoi policët në grabitjen e Rinasit Në grabitjen e Rinasit dyshohet se ka marrë pjesë edhe një grua. Ajo është 31-vjeçarja E.Bici. Ka dyshime se kjo sht
Ia bëri "gropën" kunata, si shkoi policia tek Klement Çala për grabitjen e Rinasit Është zbuluar më në fund mënyra sesi policia ka mbërritur tek Klement Çala, një ndër persona e dyshuar si të përfshirë d
Krimet e Rënda marrin vendimin për të ndaluarit e grabitjes së Rinasit Ditën e sotme është dhënë masa e sigurisë për 3 të arrestuarit që dyshohet se kanë marrë pjesë në grabitjen e Rinasit.
Ku i kanë fshehur paratë grabitësit e Rinasit? Gazetari tregon skemë e vjetër Vendodhja e parave të grabitura në Rinas, ka mbetur ende mister. Dyshimet janë se paratë nuk janë zhvendosur shumë la