999 rezultate për

rinas

Mbërrijnë në Rinas 4 fëmijët dhe gruaja të nxjerrë nga kampi i "ferrit" Avioni me katër fëmijë dhe një grua të riatdhesuar sapo është ulur në pistën e Rinasit. Mes tyre është edhe Endri Dumani
Me mijëra paund me vete, arrestohet në Rinas anglezja Policia Kufitare e Rinasit ka vënë në pranga dy persona. Kontrolle të shtuara për përmbushjen e kushteve për të udhët
DETAJET/ Kapet në Rinas britanikja me rreth 22 mijë paund në çantë Strukturat Doganore gjatë kontrollit të ushtruar në bashkëpunim me punonjësit e Policisë Kufitare, sekuestruan një shumë
50 euro "nën dorë" për tu larguar nga Shqipëria, e pësojnë keq qytetarët në Rinas Policia kufitare e Rinasit ka arrestuar dy persona pasi tentuan të korruptonin punonjësit me qëllim kalimin e kufirit.
Pasagjeri pëson arrest kardiak, anulohet fluturimi drejt Rinasit Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur gjatë mbrëmjes në aeroportin e Malpensas në Milano. Një pasagjer i cili po bëhej g
Oltion Veseli mohon të ketë lidhje me grabitjen në Rinas Sot është zhvilluar seanca e ballafaqimit mes Oltion Veselit dhe Alkond Bengasit, të dyshuar si të implikuar në grabitje
Arrestohet një 27-vjeçare iraniane në Shqipëri Policia ka vënë në pranga një 27-vjeçare iraniane që akuzohet se po qarkullonte me pasaportë të falsifikuar. E reja d
U dha alarm për bombë, AAC tregon çfarë ndodhi në aeroportin e Rinasit Ditën e sotme në Aeroportin e Riansit u dha alarmi, që fillimisht u dyshua si sulm me bombë. Autoriteti i Aviacionit
Testohet aeroporti i Rinasit, si do të veprohej në rast se vendoset një bombë Në aeroportin e Rinasit ka rënë sinjali i alarmit, çka ka bërë që autoritetet të evakuojnë pasaghjerët dhe punonjësit.
Po hynte në Shqipëri nga Rinasi, çfarë i zbulua në valixhe 63-vjeçarit Policia Kufitare në Rinas ka sekuestruar 67850 paund duke proceduar penalisht nje 63-vjeçar nga Tunizia. Shërbimet e
Falsifikuan pasaportat, arrestohen dy të rinj në Rinas Policia e Rinasit ka goditur një tjetër rast të paligjshmërisë. Eshtë arrestuar I. N., 22 vjeç, banues në Tiranë, për
Zbulohen fluturimet në Rinas për nesër, vetëm këta qytetarë lejohen të udhëtojnë Aeroporti i Rinasit ka bërë të ditur në faqen e tij në facebook 18 fluturimet që janë konfirmuar për ditën e nesërme (19
Vritet vëllai i të shumëkërkuarit për grabitjen e Rinasit Bujar Çela u vra sot në një atentat në Elbasan. Ai është vëllai i Talo Çelës i shpallur në kërkim për disa vepra penale.
Kujdes! 14 fluturimet e konfirmuara nga Rinasi por jo të gjithë qytetarët lejohen të udhëtojnë Aeroporti i Rinasit ka konfirmuar 14 fluturime për ditën e nesërme (17.09. 2020) me destinacion vendet si Gjermania, Aus
Sekuestrohen mbi 20 mijë paund në Rinas, procedohet 43 vjeçari Policia Kufitare e Rinasit ka goditur një tjetër rast të mosdeklarimit të të hollave në kufi. Eshtë proceduar penalis
EMRI/ U paraqit në Rinas me emër të rremë, kapet "killeri" i dënuari me 16 vite burg Policia e Rinasit ka bërë të mundur kapjen e një 54 vjeçari të dënuar me 16 vite burg për vrasje. Sipas policisë, ai
Udhëtoni nesër nga Rinasi? Njoftimi i rëndësishëm Aeroporti i Rinasit ka njoftuar se për ditën e nesërme janë konfirmuar 22 fluturime. Kryesisht udhëtimet janë në Serbi,
Njoftimi i rëndësishëm, çfarë duhet të dini nëse do fluturoni nesër nga Rinasi Aeroporti i Rinasit ka konfirmuar 25 fluturime për ditën e nesërme të cilët do të nisen nga Tirana drejt qyteteve pritës
Vinin nga Anglia, sekuestrohen mijëra paund në Rinas Strukturat Doganore gjatë kontrollit të ushtruar në bashkëpunim me punonjësit e Policisë Kufitare, sekuestruan një shumë
Jo të gjithë qytetarët mund të udhëtojnë! 25 fluturimet e konfirmuara nga Aeroporti i Rinasit për nesër Aeroporti i Rinasit ka publikuar fluturimet që janë konfirmuar për ditën e nesërme, 27 gusht 2020. Në njoftim bëhet e