999 rezultate për

rina

Zyrtarisht, Marina dhe Getoari janë çifti më i shtrenjtë i showbizit (FOTO LAJM) Në rrjete sociale, mania që ka Marina për markat luksoze ka rënë dukshëm në sy. Ajo nuk i kursen asgjë vetes dhe blen
Balerina shqiptare i habit të gjithë: Vë hudhër në kokë kur dal në skenë Më poshtë mund të lexoni 10 gjërat që nuk i dinit për Isidën. 1.Unë shkruaj poezi të cilat kam dëshirë t’i botoj. Jan
Hasmëria me Taynën bashkon Rina Balajn dhe Fifin (FOTO LAJM) Jo më larg se dje këngëtaarja Rina Balaj ka lançuar këngën “Ilegal” e cila u mirëprit nga publiku po ashtu u cilësua si
Grabitja spektakolare e Rinasit, një skemë e përgatitur prej muajsh (VIDEO) Teksa grabitja te ish-stacioni i trenit po harrohej, vjen një tjetër goditje edhe më spektakolare. Në datën 3 Dhjetor të
Marina Fara bën ndryshimin drastik (FOTO LAJM) Vajza e këngëtares shqiptare Eli Fara, Marina Fara, ka tërhequr vëmendjen e të gjithë publikut me pamjen e saj dhe është
"Lamtumirë brune", kështu duket vajza e Eli Farës (FOTO LAJM) Vajza e këngëtares shqiptare Eli Fara, Marina Fara, është kthyer në një nga personazhet më të komentuar në rrjet. Aj
Fiorentina gati të blejë përfundimisht Muriel nga Sevilla Pasi dështoi në Spanjë tek Sevilla, tashmë Luis Muriel mund të mbetet në Serina A, shkruan Albeu.com. Fiorentina ësht
Marina zbulon me kë iku Luana me pushime (FOTO LAJM) Luana Vjollca është nisur më në fund me pushime pas shumë sukseseve dhe këngës së fundit. Ajo postoi pak orë më parë
Saimir Kodra mohon gjithë akuzat e Alesia Bamit Alesia Bami iku gjithë bujë nga Klani dhe madje deklaroi se deri në atë ditë kishte punuar pa kontratë. Mbrëmjen e so
“Fshija rrugët nga mbeturinat”, reperi shqiptar tregon vuajtjet Ndonëse i përket të kaluarës, reperi i njohur me origjinë shqiptare nuk e ka problem të flasë për kohën kur nuk ishte i
Studimi: Margarina shkakton depresion Margarina nxit depresionin, ndërsa gjalpi ndikon pozitivisht në procesin e të mësuarit, sipas studimeve të zhvilluara ng
Divorcohen pas 27 vitesh, Enveri kërkon të ribashkojë familjen Historia që çeli puntatën e gjashtë të programit “Dua të të bëj të lumtur” ishte ajo e Enverit me Dorinën, çiftit nga Fi
Asgjë për veten! Irina Shayk tregon arsyen e vendimit drastik (FOTO LAJM) Marrëdhënia e Irina Shayk dhe Bradley Cooper është rreptësisht kufizuar për mediat dhe fansat e tyre. Modelja dhe regjis
Fjolla Morina del rrugve me bikini Këngëtarja Fjolla Morina vazhdon të jetë aktive me foto të ndryshme që ngjallin debat në rrjetet sociale. Këngëtarja
Pas fotos së Luanës me pizhama, Marina i hap sfidë publike (FOTO LAJM) Marina duket se ka gjetur një super sfidë të re në internet. Ajo ka vendosur që të sfidojë Luanën, e cila vetëm pak d
Erërat e forta dërgojnë mbeturinat e Shqipërisë në Kroaci Era që ka përfshirë bregdetin e Adriatikut ka çuar sasi të mëdha mbeturinash plastike në qytetin port kroat të Dubrovnik
Vajza lë Amerikën për të jetuar me nënën e saj (VIDEO) Kur jemi të vegjël ëndërrojmë të rritemi sa më shpejt, më pas rendim të rritemi profesionalisht, vjen koha martohemi, fo
Zbulohet lidhja e motrave Vjollca me shef Alfion Marina Vjollcën dhe Alfio Rrotanin kurrë nuk i kemi parë së bashku, por ata të dy duket se kanë një marrëdhënie e cila n
Në Tetovë kapen gjashtë balerina nate nga Shqipëria Policia mbrëmë ka arrestuar shtetase të huaja të cilat gjatë natës janë kapur në një objekt hotelierik në fshatin Sedlla
“Trupi si ngjalë”, Marina tërbon rrjetin me fotot e vjetra (FOTO LAJM) Ajo llogaritet si një nga femrat më të bukura shqiptare. Karriera e saj si moderatore ka filluar shumë vite më parë, dhe