999 rezultate për

rilindi

Flasin familjarët e 22 vjeçarit nga Malisheva që u vra në Maqedoninë e Veriut Kafen e fundit para se të nisej, e kishte pirë në një kafene në Bellanicë të Malishevës. E nga këtu, Rilind Hoxha, ki
Enrique “strategu” që rilindi një komb të tërë Spanja është rikthyer te fitorja, teksa mposhti 2-1 Anglinë, të shtunën, duke dhënë sinjalin e parë të rilindjes, pas zh
Shenja e frikshme në kokën e Castan që e "rilindi" (FOTO-LAJM) Mbrojtësi i Romës, Leandro Castan, ka postuar në TWitter një foto ku shihet shenja që ai mban ende nga kirurgjia në tru.
20 yjet që pritet të rilindin në Premier League (FOTO LAJM) Pas një sezoni me shumë ulje dhe ngritje disa prej yjeve të disa prej skuadrave kryesore në Premier League. Disa pre
10 yjet që pritet të rilindin në Premier League (FOTO LAJM) Kanë mbetur më pak se një muaj nga fillimi i sezonit të ri në Premier League. Skuadrat për pak ditë do të fillojnë edhe
10 yjet që kërkojnë të rilindin (FOTO LAJM) Futbollistët në karrierën e tyre kanë shumë ulje dhe ngritje, por disa ende nuk e kanë gjetur ilaçin për t'u ringritur.
Majko: PS "rilindi" mbi trupin e Partisë së Punës Pandeli Majko ka zgjedhur fotografinë e një elefanti në ditën e lindjes së PS. Me anë të një mesazhi të postuar në Faceb
Basha prezanton Frrokajn në Lezhë: Qeveria rilindi kriminelët Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ishte sot në Lezhë të prezantojë kandidatin e kësaj partie për kryetar bashk
Veliaj: Së bashku do ta rilindim Tiranën Ministri i Mirëqënies Sociale dhe Rinisë Erion Veliaj ka shkruar një status në Facebook, menjëherë pasi e majta e ka zyr
Rama në Korçë: Do të rilindim sheshet "komuniste" (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka qenë i pranishëm në rikonstruktimin që po i bëhet qendrës së qytetit të Korçës. Ai tha nga k
PD: Krimi rilindi në 300 ditët e qeverisë Rama-Meta Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha organizoi këtë të enjte një takim analizë për sigurinë publike ku merrnin p
Ndërron jetë 9-vjeçari Rilind Ademi (VIDEO) Ka ndërruar jetë 9-vjeçari Rilind Ademi nga fshati Gaçkë i Ferizajit, djali i cili vuante nga një sëmundje e pashërueshm
PD: Rama rilindi Enver Hoxhën "23 vjet pas rrëzimit të diktatorit më të egër të europës, Edi Rama e rilindi dje Enver Hoxhën, duke bërë homazhe për të
Rama në Librazhd: Do ju rilindim! Lideri i Partisë Socialiste Edi Rama përmbylli ditën e sotme fushatën zgjedhore për zgjedhjet e 23 qershorit në Librazhd
Kinezët heqin stresin duke u futur në arkivol (FOTO-LAJM) Për kinezët të futesh në një arkivol, edhe pse akoma nuk ke vdekur, është një mënyrë e mirë për të luftuar stresin. Sipa
Ngrohja globale, po rilindin pyjet e hershme Ngrohja globale nuk është vetëm një togfjalësh dhe këtë e vërteton studimi i fundit i shkencëtarëve kanadezë të cilët vu
Rilindi i Tunës, martohet me një tjetër Ish-bashkëshorti Tunës, këngëtares nga Maqedonia Rilind Reka, duket se së shpejti do martohet me një vajzë tjetër e cila
Altuna Sejdiu flet për ndarjen nga Rilindi Asnjëherë nuk ka dashur të zbulojë detaje nga jeta e saj private por e provokuar nga një seri shkrimesh në media, ka pra