999 rezultate për

rikos

Nisën ta ngacmonin, kamarierja nevrikoset dhe "i jep" burrave leksion në arte marciale (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë është shënuar në Kinë. Në Kinë është shënuar një ngjarje e pazakontë. Një kamariere, ka su
Rama del bllof, në 2013 fitoi zgjedhjet duke premtuar rikostruktimin e teatrit (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama vazhdon të jetë i vendosur rreth shembjes së teatrit Kombëtar. Por në 2013, kur Edi Rama shpal
Si asnjëherë më parë, Eliona Pitarka nevrikoset dhe i kthehet komentueses (FOTO LAJM) Ajo ç'ka e ka veçuar gjithmonë Eliona Pitarkën nga koleget në rrjetet sociale është se aktorja mundohet t'u kthej koment
Të karikosh telefonin me anë të trurit, pajisja që lexon mendjet Ideja e karikimit të telefonit vetëm duke e vështruar atë mund të duket futuriste dhe aspak e mudnur, por në fakt ajo do
U nevrikos keq prej një mesazhi, i riu i merr jetën të dashurës Një djalë nga Pensilvania shpërtheu nga xhelozia pasi lexoi se e dashura mori një mesazh nga ish-i. Në nerva e sipër,
I ka dashuria këto, Alban Ramosaj nevrikos keq vajzën e biznesmenit shqiptar (VIDEO) Këngëtari shumë i dashur për publikun, Alban Ramosaj, është në një lidhje me modelen Niki Delijorgji, të cilës i ka dedi
Femrat që nevrikosen shpejt kanë inteligjencë dhe kujtesë më të lartë Shumë njerëz besojnë se një nga rreziqet më të mëdha ndaj të cilit duhet të ruhen është një grua e zemëruar – dhe në dis
Mendojeni dy herë para se të nevrikoseni, shkenca vërteton se nervat ju shëndoshin Të bëhesh me nerva sjell një numër të madh rrisqesh nga pas si konfliktet apo ti bësh keq vetes, por këtë lloj rreziku n
Mendojeni dy herë para se të nevrikoseni, shkenca vërteton se nervat ju shëndoshin Të bëhesh me nerva sjell një numër të madh rrisqesh nga pas si konfliktet apo ti bësh keq vetes, por këtë lloj rreziku n
Mendojeni dy herë para se të nevrikoseni, shkenca vërteton se nervat ju shëndoshin Të bëhesh me nerva sjell një numër të madh rrisqesh nga pas si konfliktet apo ti bësh keq vetes, por këtë lloj rreziku n
U nevrikos pasi u zëvendësua, Enis Gavazaj i bie me grusht xhamit të pankinës (VIDEO) Kristal Abazaj debutoi në ndeshjen e sotme ndaj Flamurtarit me fanellën e Kukësit. Goditja e bujshme e verilindorëve në
Messi tradhtohet nga djali i tij, bën tifo me Realin dhe Liverpool Lionel Messi ka rrëfyer se si djali i tij Mateo bën tifo për Real Madrid për të nevrikosur vëllain e tij Tiago. Mateo
"Sa e ke ngrejt gjoksin, po të shpërthen", Françeska Jaçe e nevrikosur i kthehet komentuesit (FOTO LAJM) U bë e njohur në spektaklin e ‘Big Brother’, por sot po bën sukses në fushën e modelingut. Françeska Jaçe është aktive n
Gjuriç i nevrikosur me protestuesit që pushtuan televizionin shtetëror Pas protestave të djeshme Kryetari i të ashtuquajturës Zyra për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjjuriç ka deklarua
Problemet te Chelsea nuk kanë fund, lojtari largohet 15 minuta më herët nga ndeshja Chelsea nuk po regjistron rezultate të mira në ndeshjet e fundit, si pasojë e mungesës së vazhdimësisë. Ata pësuan nj
Hazard: Kam nevrikosur të gjithë trajnerët që kam punuar me ta Eden Hazard ka dhënë një deklaratë befasuese ku ka thënë se ai i ka nevrikosur të gjithë trajnerët e Chelsea me të cilë
Gruaja e nevrikosur godet shoferin duke shkaktuar tragjedi të rëndë (VIDEO) Zënka ndërmjet një pasagjere dhe një shoferi të autobusit ka shkaktuar një tragjedi në Kinë duke lënë të vdekur 15 perso
Kapiteni i Milanit i nevrikosur, merr përsipër fajin Milani ndryshe nga sa pritej është ndalur vetëm me një barazim 1-1, kundër Empolit. Së fundmi kapiteni i skuadrës,
FBI arreston një senator të Porto Rikos Byroja Federale Amerikane e Hetimit (FBI) ka arrestuar një senator të Porto Rikos me akuzat për korrupsion, transmeton A
Kejvinën e quajnë katunare, ajo i kthehet e nevrikosur "Bëj një pyetje", opsioni më i ri i "Instagramit", i cili u ka dhënë mundësi personazheve të njohur në vendin tonë që të