999 rezultate për

riker

Çfarë tregojnë frikërat që keni për personalitetin tuaj? (FOTO LAJM) Gjithkush nga ne ka frikëra të ndryshme nga faktorë të ndryshëm. Por të gjitha këto kanë një shpjegim për rreth pers
''Janë shumuar frikërat e mia'', Rozana Radi tregon se vuan nga sëmundja e rrallë Këngëtarja e njohur Rozana Radi gjatë një lidhje skype për “Jo Vetëm Modë” ka deklaruar se vuan nga një sëmundje e rallë
6 frikërat më të mëdha të grave gjatë aktit Ndodh shpesh që femrat nuk arrijnë ta shijojnë seksin dhe të përjetojnë orgazmën pasi kanë disa komplekse që nuk i lejoj
Ali Ahmeti flet për vizitën me zyrtarin amerikan Zëvendës ndihmës-sekretari i SHBA-së për Evropë dhe Euroazi, Filip Riker është duke realizuar takime me krerët politikë
Dimitrov takohet me zyrtarin amerikan Ministri i Punëve të Jashtme të Maqedonisë, Nikolla Dimitrov sot ka realizuar takim me këshilltarin politik dhe zëvendës
Ronaldon së shpejti do ta shikojmë edhe në filmat vizatimorë Fama e Cristiano Ronaldos ka kaluar dimensionet e futbollist. Tani portugezi ka një famë në çdofushë dhe ma dje së fudnm
Ka kancer? Shkëlqim Miri rikërkon lirinë në apel Pasi kaloi natën e ndërrimit të viteve në masën “arrest në burg”, gjyqtai i pezulluar i Apelit Tiranë, Shkëlqim Miri, kë
Gazetari vrasës, ja frikërat që kishte në jetë Gazetari vrasës, që ekzekutoi në mënyrë gjakftohtë kishte disa frikëra në jetë. Vaster Lee Flanagan II i ka zbuluar k
Rikërkohet arrestimi i Frrokut, sot mblidhet Këshilli i Mandateve Këshilli për Rregulloren, Mandatet dhe Imunitetin mblidhet sërish sot në orën 16:00, për deputetin Mark Frroku për të ve
Strikers, on their 16th day The former Political persecuted who are on strike for 16 days, insist on their demands, warning the parliament that they
Strikers request commissioner Fule to intervene The dismissed officials from the administration who are on strike at the Prime Minister building, request through a lett
Violent clashes in the 10th day of strike One incident was recorded before noon today in the tents, next to the Prime Minister when a group of people terminated f
Some of the strikers, in most difficult health conditions Hunger strike of former officials of the state administration has entered its ninth day while some of the strikers are i
Striker loses his consciousness Health problems are continuing in the tent of the strikers protesting against dismissal after coming to power of the maj
Strikers used for political reasons Mimoza Boçari, got away from the hunger strike yesterday stated that unemployed strikers are used for political capital
Striker sent to hospital The people that were terminated with the rotation of the goverment entered their fourth day.One of the strikers had hea
The number of strikers goes to 15 It goes to 15 the number of strikers who have pitched in the garden in front of the Pyramid in Tirana. The strike of the
A third tent for the hunger strikers The hunger strike of the former public administration employees who were replaced with the rotation of the government ha
Berisha: Rama si violating the strikers Former Prime Minister Berisha accused Rama today for violating the protesters. The Democrat MP said that the strikers we
Mustafa i rikërkon mejdan Thaçit: Të përballemi në debat Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa disa ditë më parë i kërkoi Hashim Thaçit përballje në debat telev