999 rezultate për

rike

Masat e reja mbyllin lokalet në orën 23! Qytetarët: Një masë e këtillë është e pa nevojshme Ora 23:00. U mbyllën të gjithë lokalet në Kërçovë. Disa minuta para se të mbyllen, rrugët e qytetit u mbushën me vetura.
Kafshët më të çuditshme, do të fërkoni sytë pas këtyre fotove (FOTO LAJM) Një qenush jeshil, një panda kafe dhe një aligator i bardhë janë kryeveprat që vijnë nga nga natyra të cilat njeriut as
Shqiptari e vrau bashkë me të dashurin e ri, flet vajza e ukrainases: Ishte i frikshëm Një 45 vjeçar shqiptar është i dyshuari kryesor për një krim mizor në Greqi ku dyshohet se ka vrarë në mënyrë makabre is
"O Zot, po bie tërmet", kryeministrja e Islandës frikësohet live (VIDEO) Një tërmet me magnitudë 5.6 ka goditur Islandën teksa kryeministrja e Katrin Jakobsdottir po jepte një konference për sh
Behrami tregon për gjendjen e tij kur ishte i infektuar me Covid-19 Mesfushori i Genoas, Valon Behrami, ka thënë se druhej për shëndetin e vet dhe se kishte frikë se do t’i infektonte të a
Frikë te Liverpool, Van Dijk me shumë gjasa ka humbur sezonin Liverpooli nuk shkoi dot përtej barazimit 2-2 në derbin ndaj Evertonit në "Goodison Park", në një përballje ku nuk mungu
Si justifikohet shqiptari i kapur me drogë me vlerë 250 mijë paund I riu shqiptar Ardian Topollaj, si njw emigrant i paligjshëm në Britani pretendon se atij i ngeli pak zgjedhje përveçse
E gjeni veten? Shenjat e horoskopit që kanë frikë të bien në dashuri Disa shenja të zodiakut e kanë shumë të lehtë të mbajnë një lidhje gjallë dhe të japin maksimumin e tyre. Por ka edh
Tentoi të mbyste dy persona në një klinikë, shqiptarja dënohet me burg dhe dëbohet nga Zvicra Një shqiptare vetëm 21 vjeçe ka tentuar të mbysë dy pacientë në klinika psikiatrike. Këtë e ka bërë në mënyrë që të tran
Zemaj: Do të marrim masa strike që të parandalojmë përhapjen e COVID-19 Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj ka thënë se gjatë ditës së sotme do të mblidhet Bordi Këshillëdhënës për COVID-19,
Meta sulmon ashpër Ramën: Buburrec trendi, përse ke frikë? (FOTO LAJM) "Pse mblidhesh si buburrec e fshihesh pas Tëitterit?! Je aq frikacak sa trembesh edhe nga protestat e popullit në Kirgis
Pse u vonua sot publikimi i raportit për rastet e infektimeve me koronavirus, frikë për shifra rekorde? Ministria e Shëndetësisë sot ka vonuar publikimin e raporteve për rastet e reja të infektimeve me Kovid-19. Edhe pse
Kjo është fleta e gjobës për të gjithë ata që do kapen pa maskë Ashtu sikundër dihet, nga dita e nesërme qyetarët e Shqipërisë janë të detyruar të mbajnë maskë në çdo ambient në mënyrë
Makina shpërthen në flakë, shpëton paq shoferja Një makinë ka shpërthyer në flakë në autostradën Tiranë -Elbasan. Policia bën me dije se makina ka shpërthyer si paso
Kombëtarja niset drejt Lituanisë në kushte të vështira atmosferike Kombëtarja shqiptare ditën e sotme është nisur drejt Lituanisë. Pas barazimit pa gola ndaj Kazakistanit, kuqezinjtë e
Historia e vërtetë: Kush e zbuloi Amerikën? Amerikanët e kanë ditë pushimi 12 tetorin për të festuar Ditën e Kolombit. Është një festë vjetore që përkujton 12 tetor
Zëri i Amerikës: Në Shqipëri rastet e reja u rritën me 15 përqind Në Shqipëri java e kaluar shënoi një rritje të ndjeshme të numrit të rasteve të reja me COVID 19, ndërsa në të gjithë ve
Moti për nesër nuk premton shumë: Priten rrebeshe shiu e shkarkesa elektrike Sot pasdite (e hënë, dt. 12) dhe nesër (e martë, dt. 13), reshjet e shiut dhe breshëri të shoqëruara me erë dhe me shtrë
U kap duke përgjuar në Tiranë, gjykata jep vendimin për iranianin Gjykata ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për iranianin i cili u kap dy ditë më parë në Tiranë me akuzën e përg
Frikë nga infektimi me koronavirus, kjo kombëtare krijon ekip rezervash me 32 lojtarë Republika Çeke ka grumbulluar një skuadër prej 32 lojtarësh rezervë për transfertën në "Hampden Park" në Skoci ditën e m