999 rezultate për

richarlison

Barcelona piketon bomberin e Evertonit Barcelona është në kërkim të një bombëri për seoznin e ardhshëm. "Sipas Marca", katalanasit duke se ka kanë gjetur pasu
Klopp i fiksuar pas sulmuesit brazilian Sipas raportimeve nga Brazili, trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp së fundmi është takuar me menaxherin e yllit Brazilian
Gjigandët evropianë vihen pas sulmuesit brazilian Sulmuesi i talentuar brazilian, Richarlison, me paraqitjet e tij të mira, u ka shkelur syrin skuadrave më të mëdha të Ev
Ky është momenti që i kushtoi kartonin e kuq lojtarit të Everton (VIDEO) Pjesa e parë e takimit mes Boutnemouth dhe Everton sapo është mbyllur me rezultat 0-0. Por Everton që nga minuta e 4
Gjesti i Richarlison përlot tifozin e vogël (VIDEO) Richarlison ka bërë debutimin e tij me skuadrën e re, Everton duke shënuar edhe dy gola të bukur kundër Wolves mbrëmjen
Brazilianët trendi i merkatos, këto janë lëvizjet e fundit Futbollistët brazilian po kthehen në trend tek skuadrat e mëdha europiane. Rekordin e mban portieri Alisson Becker q
Historia motivuese e djaloshit i cili nuk pati para për të blerë këpucë, ndërsa sot refuzon Ajaxin Watfordi është në pozitën e katërt dhe trajneri portugez Marco Silva ka filluar të buzëqesh. Por ai gjatë këtij suksesi