999 rezultate për

ribery

Shpenzimet më të çuditshme të futbollistëve (FOTO LAJM) Shumë futbollistë paguhen me rroga marramendëse dhe gjatë karrierës së tyre ata përfitojnë miliona edhe nga sponsor apo
I shkaktuan humbjen e parë Juves, festë e çmendur e Ribery (VIDEO) Fiorentina mori një fitore të thellë 3-0 ndaj Juventusit në Serie A. Në fund të ndeshjes pati një festë të madhe në d
Juventus - Fiorentina, formacionet e mundshme: Pirlo synon ta mbyllë vitin me fitore Juventus takohet sonte me Fiorentinën në Serie A. Juventus ballafaqohet me Fiorentinën me synim të fitores për të vaz
Ribery thërret Gotzen e Mandzukic te Fiorentina Ylli francez i Fiorentinës, Franck Ribery, ka ftuar Mario Gotzen dhe Mario Manxhukicin që t’i bashkohen atij te klubi it
I grabitën vilën, Ribery merr vendimin për të ardhmen Vetëm pak ditë pasi i grabitën shtëpinë dhe reagoi shumë ashpër nëpërmjet një postimi në Instagram, ku ndër të tjera pra
Grabitet banesa e Frank Ribery Shtëpia e yllit francez të Fiorentinës, Franck Ribery, është grabitur nga disa hajdutë. ‘La Repubblica’ shkruan se gj
Fiorentina kalon në avantazh ndaj Lazios (VIDEO) Fiorentina zhbllokuar rezultatin ndaj Lazios në shtëpinë e këtyre të fundit. Wshtë veterani Ribery ai që mposht Strak
Ribery me zemër të madhe, ofron shumën marramendëse për të prekurit nga koronavirusi Franck Ribery jeton në një nga zonat më të prekura nga epidemia e koronavirus. Sipas “Gazzetta dello Sport”, francezi
Fiorentina e "zhytur" në krizë, humbet sërish Riberyn Fiorentina zhytet në krizë totale me tashmë Vincenzo Montella mund t’i ketë orët e numëruara në stolin e skuadrës vjollc
Ribery i lidhur ngushtë me Fiorentinën, shpreson të qëndrojë gjatë Franck Ribery la Bayern Munchen në verë dhe zgjodhi të vijonte karrierën në Serie A. 36-vjeçari kishte oferta të shumta,
"Kam vdekur urie, haja 2 simite të ftohta në ditë", Ribery tregon vuajtet deri sa u bë lojtar Futbollisti francez, Frenk Riberi mbush sot 37-vjeç! Mesfushori i cili tashmë aktivizohet në Serinë A me fanellën e Fior
Shtyu gjyqtarin, e pëson keq Ribery, pezullohet dhe Montella Nuk ka mjaftuar ndjesa publike në rrjetet sociale për Franck Ribery, që sot është pezulluar me tre ndeshje për nervozizm
"Kush është ky tipi?", Ribery "thumbon" keq "FIFA 20" Video-lojërat kanë arritur nivele grafike të admirueshme vitet e fundit, dhe në veçanti ato që kanë si temë futbollin mu
Ribery trullos mbrotjen e Milanit dhe shënon golin e tretë (VIDEO) Fiorentina është duke mposhtur Milanin ne San Siro me rezultatin 0-3. Goli i trete u shenua Frank Ribery ne minuten e 7
Fiorentina-Juventus, formacionet zyrtare (FOTO LAJM) Fiorentina do të pres sot kampionët e italisë, Juventus, në stadiumin Artemio Frachi. Pritet të jetë një ndeshje e bu
Ribery dhe modelja seksi vjedhin vëmendjen e tifozëve të Fiorentinës (FOTO LAJM) Fiorentina së fundmi ka transferuar mesfushorin francez Ribery. Me ardhjen e tij, Fiorentina synon që të bëjë një sezon
Ribery: Jam i bekuar dhe i lumtur që po nënshkruaj me Fiorentinën Franck Ribery ndihet i bekuar dhe i lumtur që ka nënshkruar kontratë të re me Fiorentinen, sic e ka quajtur, një klub të
Ribery gati ti bashkohet Fiorentinës Raportet nga Gjermania shkruajnë që Franck Ribery është qartësuar tërësisht dhe është gati ti bashkohet Fiorentinas si l
PREKËSE/ Ribery rrëfehet për shenjat në fytyrë Franck Ribery ka folur për shenjat e tij të fytyrës, të cilat i dhanë atij karakter dhe fuqi gjatë karrierës në futboll,
Franck Ribery mund të rikthehet në klubin e shtëpisë Franck Ribery mund të bëjë një rikthim emocionues te Olimpique De Marseille. Sipas shtypit francez, Ribery po mendon