999 rezultate për

ribaj

Ndeshje me polemika, Partizani fiton ndaj Flamurtarit Partizani ka mposhtur Flamurtarin me rezultatin 3-1 në një sfidë ku nuk mungoi tensioni dhe gabimet e gjyqtarëve. Në
Vllaznia me dygolëshin e Ribajit mposht Skënderbeun (VIDEO) Skuadra e Dajës edhe pse në një diferencë të madhe pikësh nga ndjekësit, kërkojë ta respektojë kampionatin duke mos i ha
Rrëfehet vrasësi: Fabioni i kishte lekët e makinës, s'donte të m'i jepte "Fabjoni më tha se lekët i kishte, por nuk donte të m'i jepte", ka thënë në sallën e gjyqit Mario Ribaj, i cili pak ditë
Vrasja në Vlorë, zbardhet dinamika e ngjarjes Gjykata e Vlorës dha masën e sigurisë “arrest me burg” për Marjo Ribajn dhe Endri Pangon, në lidhje me vrasjen e një bas
DESHMIA/ Vrava shokun për lekët e makinës, doja vetëm ta trembja Një shumë prej 150 mijë lekë është kthyer në një "moll sherri" mes dy shokëve, ku më pas përfundoi me një viktimë. I riu
Vrau shokun për makinën, autori refuzon të japë sqarime në polici Marjo Ribaj, autori i vrasjes së shokut të tij, Fabjon Veizaj, dy ditë më parë në Vranisht të Vlorës, ka refuzuar t’u p
VLORE/ Vrau për një makinë, momenti i arrestimit të Marjo Ribaj (VIDEO) Lidhur me vrasjen e ndodhur një ditë më parë, ku një i ri u vra nga një 23 vjeçar për një makinë, policia ka zbardhur ta
Apolonia mposht Flamurtarin, fiton edhe Teuta Apolonia ka mposhtur në "Loni Papuçiu" Flamurtarin me rezultatin 2-1 falë golave të Ribaj dhe Fili në minutat 13 dhe 87.
Skënderbeu mposht Elbasanin, vendos Olaynika Olaynika i jep fitoren Skënderbeut. Pas zhbllokimit ndaj Vllaznisë, nigeriani shënoi një tjetër gol për skuadrën korçare
S'ka fitues në Flamurtari-Skënderbeu Flamurtari dhe Skënderbeu nuk nxjerrin dot një fitues mes tyre. Dy rivalët e viteve të fundit, barazuan 1-1 mes tyre në
Skënderbeu ruan kreun, Tirana i merrr 1 pikë Vllaznisë Skënderbeu ka marrë një pikë me shumë vlera në rrugën drejt titullit të katërt rradhazi kampion. Skuadra nga Korça ka mu
Illaramendi, Sociedadi frenon Realin Presidenti i Real Sociedad Jokin Aperribaj këmbëngul se ende nuk është arritur një marrëveshje me Real Madrid për transf