999 rezultate për

rhodes

I lindur me këmishë, burri fiton për të dytin vit radhazi lotarinë 1 milion dollar Rolf Rhodes fitoi 1 milion dollarë në lotarinë në Massachusetts, ndërkohë që të njëjtën lotari e kishte fituar edhe një
Shtëpia e Bardhë akuzon Rusinë për sulmet ndaj autokolonës me ndihma për Sirinë Shtëpia e Bardhë ka akuzuar Rusinë për sulmin vdekjeprurës mbi autokolonën që po dërgonin ndihma humanitare për sirianët
SHBA: Presidenca nuk lejon zyrtarin të dëshmoj për Iranin Shtëpia e Bardhë nëpërmjet një njoftimi ka lajmëruar se një këshilltar i lartë i presidentit, Barack Obama, nuk do të dë
SHBA-ja dërgon armë të lehta në Siri Sipas zyrtarëve që merren me çështjet e armëve, SHBA-ja po përgatitet për të dërguar armë të lehta, municione dhe me shu