999 rezultate për

rezultati

Lazio fiton me përmbysje ndaj Fiorentinës (VIDEO) Skuadra e vogël e kryeqytetit, Lazio, ka shënuar një fitore speciale kundër Fiorentinës, me përmbysje, me rezultatin 2:1
Lazio barazon rezultatin përballë Fiorentinës (VIDEO) Pas shumë insistimeve, Lazio arrinë të barazojë rezultatin përballë Fiorentinës në minutën e 67'. Një penallti e fitu
Partizani mposht minimalisht Lacin dhe kthehet në garë për Evropën Partizani rikthehet të luajë në "Air Albania" dhe mposht Laçin me rezultatin minimal 1-0, duke marrë fitoren e tretë rad
Befasohet Barcelona, Celta barazon rezultatin (VIDEO) Prej disa sezonesh Celta i ka hapur punë Barcelonës sidomos në fushën e saj. Të njëjtën gjë është duke bërë edhe sot.
Skema funksionon, Barcelona zhbllokon rezultatin ndaj Celta Vigo (VIDEO) Barcelona e ka nisur me intesitet të lartë ndeshjen ndaj Celta Vigos, ku ka gjetur edhe golin e avantazhit. Një skemë
Tirana dhe Kukësi kualifikohen në gjysmëfinalet e Kupës së Shqipërisë (VIDEO) Ka përfunduar në barazim 1-1 ndeshja midis Besëlidhjes dhe Tiranës, e vlefshme për fazën çerekfinale në Kupën e Shqipër
Budina: Insistuan të më testonin, do ta ribëj tamponin në Itali Në një intervistë televizive, regjisori Edmond Budina ka treguar se si mund të jetë infekutar me koronavirus. Ai thek
COVID 19: Vdesin edhe dy persona në Kosovë, për njërin pritet rezultati i testit Kanë vdekur edhe dy persona me COVID-19 në Kosovë, duke çuar numrin e përgjithshëm në 39. "Klinika e Pulmologjisë e Q
Edmond Budina: E vërteta jonë rreth testit të koronavirusit Pak ditë më parë, kryeministri Edi Rama përmes një postimi në Twitter, bëri publik lajmin se vëllezërit Edomond dhe Robe
E quajtën "qen bir qeni", Idro Seferi nxjerr të vërtetën e rezultatit në Serbi (FOTO LAJM) Gazetari shqiptar në Serbi, Idro Seferi ka ftuar shqiptarët ta hapin sytë nga procesi zgjedhor në Serbi pasi rezulton s
Denoncimi i ish-deputetit të PD: Të dyshuarit me Covid-19, i ngatërrohet rezultati Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia, ka denoncuar sot një rast të ngatërrimit të rezultatit të tamponit.
Felix lëshon "predhën", Atl Madrid zhbllokon rezultatin (VIDEO) Atl Madrid ka zhbllokuar shifrat ndaj Osasunës. Të besuarit e Simeones realizuan me Felix i cili me një të djathtë t
Kategoria e Parë, Kastrioti bën detyrën, Besa mposht Pogradecin Kanë përfunduar dy ndeshjet e Grupit A të Kategorisë së Parë, ku Besëlidhja ka mposhtur Erzenin në Lezhë, me rezultatin
Bayern i afrohet edhe më shumë titullit (VIDEO) Bayern ka mposhtur 2:1 Borussia Monchengladbachun për t’iu afruar edhe më shumë titullin. Joshua Zirkzee realizoi gol
Super Muriqi, vjen nga stoli shënon dhe ndihmon Fenerbahcen në fitoren me përmbysje të rezultatit (VIDEO) Ndeshja e parë pas rikthimit të futbollit nuk nisi mirë për Fenerbahcen, që mbeti me një lojtar më pak në fushë, kur Tuf
Superkompjuteri analizon statistikat e Messit dhe Ronaldos, ky është rezultati Debati për futbollin është pothuajse i pafund. Krahasimi mes CR7 dhe Messit, se cili është numri një, mbetet debati më i
Jo gjithmonë bukur, këto janë selfie-t më të turpshme në botë (FOTO LAJM) Të bësh një foto selfie, tashmë është një trend global, të cilit vështirë se i shpëton çdokush që posedon një smartphone
Rezultoi pozitiv në testin e parë ndaj koronavirusit, futbollisti i Bylisit merr rezultatin e testit të dytë Në rradhët e Bylisit u infektua me koronavirus i vetmi lojtar në Superiore, Eridon Qardaku. Lajmi se shkodrani i Byl
Partizani për turp, shkatërrohet nga Kukësi (VIDEO) Pëse humbje në 5 ndeshjet e fundit, kampionët në fuqi të Partizanit janë duke kaluar një moment katastrofik. Skuadra
Dortmundi zhbllokon rezultatin ndaj Hertha Berlinit (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, Dortmundi ka arritur ta zhbllokoi rezultatin në pjesën e dytë. Për