999 rezultate për

rezultateve

Flasin nga VV dhe LDK, në këtë ditë do ndodhë takimi Kurti-Mustafa Përkundër vullnetit për bashkëqeverisje, tashmë kanë kaluar dy javë nga takimi i fundit mes Lëvizjes Vetëvendosje dhe Li
ZYRTARE/ Bayerni konfirmon trajnerin e ri Hans Flick është zyrtarisht trajneri i Bayern Munchen të paktën deri në fund të pushimit dimëror. Ai do të vazhdojë p
Vonimi i rezultateve të zgjedhjeve në Kosovë, KQZ i shpjegon arsyen qytetarëve Kryetarja e KQZ-së së Kosovës, Valdete Daka, i ëhstë drejtuar sot qytetarëve të Kosovës me një deklaratë në të cilën shp
Anulohen votat serbe me postë, rinumërim rreth 1500 vendvotime Të hënën, Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa, vendosi të anulojë votat e dërguara me postë nga Serbia si dhe të
Rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve në Kosovë, Nisma nuk e kalon pragun Komisioni Qendror Zgjedhor ka shpallur rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të 6 tetorit. Sipas rezultateve përfund
KQZ-ja ende nuk ka një datë për shpallen e rezultateve përfundimtare Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ), ende nuk ka një datë për shpallen e rezultateve përfundimtare. Ndonëse po bëhen
ZYRTARE/ Thiago Motta merr drejtimin e klubit të njohur të Serisë A Tashmë është zyrtare, italio-braziliani Thiago Motta është trajneri i ri i Genoas. Ish-mesfushori i kuqebluve në sez
Nis sot rinumërimi i votave në Kosovë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në mbledhjen e mbajtur dje, mori vendim që të rinumërohen 313 vendvotime. 10 vendvotim
KQZ reagon për skandalin e rezultateve: Nuk janë zyrtare Ndërkohë që në 28 bashki janë shpallur fituesit, pjesa tjetër vazhdon numërimin e votave. Sipas ballafaqimit të të d
Shehi: Nuk ka më të paprekshem në ekip Pas humbjes në Vlorë përballë Flamur tarit, në kampin e Skënderbeut nuk është duke kaluar frymë e mirë. Në ekip mungon v
Zhbllokohet sfida, Kastrioti befason Skënderbeun (VIDEO) Kastrioti ka befasuar Skënderbeun teksa ka kalaur në avantazh me filimin e pjesës së dytë, shkruan Albeu.com. Autori
Keita Balde kalon në avantazh Interin (VIDEO) Keita Balte ka kaluar në epërsi Interin në ndeshjen që zikaltrit po luajnë në transfertë kundër Empolit. Skuadra e S
Zyrtare: Solari trajner i Realit deri në vitin 2021 Real Madrid përmes një komunikate ka konfirmuar trajnerin, Santiago Solarin në krye të klubit për tre vitet e ardhshme.
Dalin edhe votat e Çairit Më shumë se 1 milion e 800 mijë votues në Maqedoni patën mundësinë që gjatë së dielës të vendosin për fatin e vendit.
Mësoni si votoi Struga në referendum Më shumë se 1 milion e 800 mijë votues në Maqedoni patën mundësinë që gjatë së dielës të vendosin për fatin e vendit.
Koreja e Jugut zhgënjen në Botëror, ky lojtar pritet të përfundojë ushtar Korea e Jugut e humbi ndeshjen e saj përballë Meksikës dhe duket se më shumë këtë humbje e ka përjetuar lojtari Son Heun
Njoftim i rëndësishëm për maturantët e Kosovës Për shkak të disa problemeve teknike dhe Festës së Bajramit të Madh, publikimi i rezultateve të testit të Maturës Shtetë
Afrohet data për shpalljen e rezultateve të Llotarisë Amerikane, si do të dalin fituesit Muaji Maj është i veçantë për qindra-mijëra qytetarë shqiptarë që kanë aplikuar për Llotarinë Amerikane pasi dalin përgj
Zyrtare, Hollanda vazhdon me trajner Koemanin Ronald Koeman është zyrtarisht trajneri i ri i Holandës. Njoftimi, sikurse pritej, u bë nëpëmjet një komunikate të Feder
Katër komunat nën ethet e votave me kusht Numërimi i votave me kusht, i votave nga diaspora, si dhe i votave të personave me nevojave të veçanta po i mban nën “et