999 rezultate për

rezultat

Ze Maria: Morëm një rezultat pozitiv Trajneri i Tiranës, Ze Maria ka thënë se ka pasur frikë se mos humbiste ndeshjen kundë Skënderbeut. • Barazimi mund t
Mahrez shënon golin e 5 dhe "vulos" fitoren e Cityt (VIDEO) Manchester City e ka pasur shumë të lehtë përballjen me Carfiffin. City ka fituar me goleadë, 0-5, ku serinë e golav
Wolves befason Manchester Unitedin (VIDEO) Wolves ka barazuar rezultatin ndaj Manchester United në "Old Trafford". Ai që ka shënuar është mesfushori portigez,
Liverpool dyfishon rezultatin, Matip fantastik me kokë (VIDEO) Liverpool ka dyfishuar rezultatin ndaj Southampton. Golin e dytë e ka shënuar Matip me një godtije fantastike me kok
Partizani përshëndet me gol rikthimin e tifozëve në stadium Po luhet në “Selman Stërmasi” supersfida mes Partizanit dhe Flamurtarit e vlefshme për javën e katërt të Kategorisë Supe
Qytetarët e Shqipërisë votojnë për idenë e Thaçit me kufijtë, mësoni rezultatin Një sondazh në Shqipëri këtë herë është bërë për propozimin e presidentit të Kosovës Hashim Thaçi dhe atij serb Aleksand
Sarri: I lumtur me pikët por jo me rezultatin Chelsea shijoi fitoren, 1-0 ndaj PAOK-ut për ta vazhduar rekordin e fitoreve këtë sezon me Maurizio Sarrin. Pas 7 min
VMRO-DPMNE: E pranojmë edhe rezultatin pro në referendum Nëse referendumi do të jetë i suksesshëm dhe shumica do të votojnë në drejtim për përkrahje të referendumit, situata mbe
Mposht Romën, Real Madrid e nis me fitore mbrojtjen e titullit (VIDEO) Real Madrid ka mposhtur Romën me rezultatin e përgjithëm 3-0 në "Santiago Bernabeu", ndehsje e vlefshme për fazën e grup
Real Madrid dyfishon rezultatin ndaj Romës (VIDEO) Real Madrid ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Romës n♪ "Santiago Bernabeu". Ai që ka shënuar këtë herë është s
Spalletti në "qiell të shtatë", paralajmëron Barcelonën Interi ka marrë një fitore të bujshme kundër Tottënham mbrëmjen e djeshme, duke kthyer rezultatin në 2-1. Pas përfun
Trajneri i PSG "thumbon" Liverpool: Nuk ishte as logjike as korrekte PSG-ja u mposht dje në Anfield nga Liverpooli me rezultat 3-2. Megjithatë trajneri i Paris Saint-Germainit, Thomas T
Pochettino: Jam i kënaqur me performancën e ekipit, por i zhgënjyer për rezultatin Edhe pse doli i mundur nga “San Siro”, trajneri i Totenhemit, Mauricio Pochettino, është mëse i kënaqur me paraqitjen e
Përfundon spektakli, Liverpool fiton në minutën e fundit ndaj PSG (VIDEO) Liverpool ka fitua në minutën e fundit të ndeshjes kundër PSG me rezultatin 3-2 në "Anfield Road", ndeshje e vlefshme pë
PSG barazon rezultatin ndaj Liverpoolit (VIDEO) PSG ka barazuar rezultatin ndaj Liverpoolit në "Anfield Road". Ai që ka shënuar është Kylian Mbappe në minutën e 83'
PSG zgjohet nga gjumi, ngushton rezultatin ndaj Liverpoolit (VIDEO) PSG ka ngushtuar rezultati ndaj Liverpoolit në "Anfield Road". Ai që ka shënuar për francezët është mbrojtësi Thomas
Inter i çmendur, përmbys rezultatin në 5 minutat e fundit Interi ka bërë një mrekulli të vërtetë në ndeshjen kundër Tottenham duke përmbysur rezultatin në 2-1 vetëm në 5 minutat
Inter-Tottenham, rezultati dhe statistikat e pjesës së parë Inter dhe Tottenhami po përballen mes tyre në “San Siro” në takimin e parë të vlefshëm për Grupin B të Championsit. P
Skënderbeu dyfishon rezultatin ndaj Flamurtarit Skëndërbeu ka shënuar edhe golin e dytë përballë Flamurtarit në Vlorë. Këtë herë është Oto John në minutën e 88' që
Milann barazon rezultatin ndaj Cagliarit (VIDEO) Milan ka barazuar rezultatin ndaj Cagliarit në "Sardegna Arena". Ai që ka shënuar është sulmuesi argjentinas, Gonzal