rezultat

Sane barazpeshon rezultatit për Manchester City (VIDEO) Nuk kanë të mbaruar golat në sfidën Shalke 04 vs City. Tashmë është rradha e City të barazojë rezultatin me Lory San
Schalke 04 përmbys rezultatin ndaj Manchester Cityt (VIDEO) Schalke 04 ka përmbysur rezultatin ndaj Manchester Cityt në "Veltins Arena". Ai që ka shënuar është sulmuesi Nabil B
Shalke i përgjigjet City, barazon rezultatin (VIDEO) Shalke 04 nuk ka vonuar duke barazuar rezultatin për 1 me 1 në min e 38'. Bentaleb ka barazuar duke ekzekutuar saktë
Manchester City zhbllokon rezultatin me Aguero (VIDEO) Manchester City shenon gol me anë te sulmuesit Sergio Aguero në minute e 18. Pasi u gjend i vetëm në zonë përball por
Shehi: Nuk ka më të paprekshem në ekip Pas humbjes në Vlorë përballë Flamur tarit, në kampin e Skënderbeut nuk është duke kaluar frymë e mirë. Në ekip mungon v
Këto janë fjalët e Jurgen Klopp pas barazimit me Bayernin Jurgen Klopp beson se barazimi pa gola kundër Bayern Munichut, në ndeshjen e parë të 1/8 së finales së Champions Leagues
Mbyllet me rezultat të pastër 0-0 pjesa e parë e super sfidës Liverpool vs Bayern Asnjë gol në 45 minutat e para mes Liverpool dhe Bayern Munchen, shkruan Albeu.com Një pjesë e pare e dominuar nga v
Humbi 20-0, Pro Piacenza përjashtohet nga Serie C (VIDEO) Pro Piacenza për shfaqen e shëmtuar që dhuroi të dielën, shfaqe që bëri xhiron e botës e pëson keq. Komisioni i Disi
United mposht Chelsean dhe kualifikohet në çerekfinale të FA Cup (VIDEO) Manchester United ka mposhtur Chelsean me rezultatin 0-2 në "Stamford Bridge". Ndeshja u zhbllokua në minutën e 31'
Roma dyfishon rezultatin ndaj Bolognas (VIDEO) Roma ka dyfishaur rezultatin ndaj Bolognas në "Stadio Olimpico". Ai që ka shënuar është mbrojtësi Fazio në minutën e
Manchester United dyfishon rezultatin ndaj Chelseat (VIDEO) Manchester United ka dyfishuar rezultatin ndaj Chelseat në "Stamford Bridge". Autori i golit është Paul Pogba në min
Inter ia del pa Icardin, mposht në shtëpi Sampdorian (VIDEO) Interi ka marrë një fitore të rëndësishme sonte ndaj Sampdorias me rezultatin 2-1 në "Giuseppe Meazza". Të parët në
Messi i dhuron fitoren Barcelonës ndaj Valladolidit (VIDEO) Barcelona ka marrë një fitore me rezultatin minimal 1-0 ndaj Valladolidit në "Cmap Nou". Golin e vetëm në këtë takim
Milan përmbys rezultatin ndaj Atalantas së Berishës (VIDEO) Milan ka përmbysur rezultatin ndaj Atalantas në "Stadio Atleti Azzurri d'Italia". Ai që ka shënuar është mesfushori
Milan barazon rezultatin ndaj Atalantas (VIDEO) Milan ka barazuar rezultatin ndaj Atalantas në "Stadio Atleti Azzurri d'Italia". Ai që ka shënaur është sulmuesi Krz
Manchester City kualifikohet në çerekfinale të FA Cup (VIDEO) Manchester City ka mposhtur sot skuadrën e Newport Cityt me rezultatin 1-4, ndeshje e vlefshme për FA Cup. Sfida zhb
Shënohet supergol nga 40 metra në Meksikë (VIDEO) Rogelio Funes është lojtari që ka lënë gjurmë në këtë fillim dite për futbollin në të gjithë botë. Në ndeshjen Monarcas-
Chelsea fiton me rezultatin minimal ndaj Malmos (VIDEO) Chelsea ka marë një fitore të rëndësishme sot ndaj Malmos me rezultatin 1-2 në "Swedbank Stadion". Golat për Blutë e
Chelsea dyfishon rezultatin ndaj Malmos (VIDEO) Chelsea ka dyfishuar rezultatin ndaj Malmos në "Swedbank Stadion". Ai që ka shënuar është sulmuesi, Olivier Giroud n
Napoli dyfishon rezultatin ndaj Zurich (VIDEO) Napoli ka dyfishuar rezultatin ndaj Zurich në "Letzigrund Stadion". Ai që ka shënuar është mesfushori, Jose Maria Ca