999 rezultate për

rezarta

Rezarta Shkurta nuk u reziston gërshërëve, ndryshon look dhe duket yll (FOTO LAJM) Dikush gatuan, dikush bën "tik tok" dhe dikuh tjetër ekperimentin me look-un, kështu po kalohen këto ditë karantine.
"Pjesëtari i ri", Rezarta Shkurta lumturon të bijën me antarin që ju shtua familjes (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe biznesmenia, Rezarta Shkurta ka bërë të ditur përmes një postimi në Instagram se familja e saj është shtu
Rezarta zbulon si rrallëherë detaje nga dashuria me Ermalin: Desh u përplasëm me makinë (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta i përdor rrjetet sociale gjithmonë për çështjet e punës dhe biznesit, por duket se karantina ka "ndërhyr
Rezarta Shkurta në izolim, citon fjalët e Enver Hoxhës (FOTO LAJM) Në këto ditë lufte botërore me virusin i cili po merr me mijëra jetë njerëzish, i fundit që na shkon në mendje të citojm
Rezarta Shkurta publikon dedikimin e fundit të Nexhmije Hoxhës (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta ka ka publikuar për 8 mars, dedikimin që Nexhmije Hoxha i ka bërë në librin e saj të fundit. “Rezarta
Ermal Hoxha dhe Rezarta Shkurta në zi, pamje nga ceremonia mortore e Nexhmije Hoxhës (FOTO LAJM) Ditën e djeshme është ndarë nga jeta në moshën 99-vjeçare Nexhmije Hoxha e veja e diktatorit Enver Hoxha. Nexhmije Ho
Rezarta Shkurta reagon e pikëlluar për vdekjen e Nexhmije Hoxhës: Grua shekullore! Sot u nda nga jeta, e veja e ish-diktatorit Enver Hoxha. Nexhmija Hoxha vdiq në moshën 99-vjeçare. Bashkëshortja
Pas 15 vitesh, Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha do të bëjnë një dasëm madhështore (FOTO LAJM) Një dasëm e dytë pas 15 vitesh duket në horizont mes Ermal Hoxhës dhe Rezarta Shkurtës. Lajmin e bukur këngëtarja ka
Pozoi e zhveshur nga shtrati, Rezarta Shkurta pendohet dhe fshin foton (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Rezarta Shkurta siç nuk e kishim parrë asnjëherë më parë publikoi një foto pikane. E mbuluar vetëm
Dyshonin se e helmuan qëllimisht, reagojnë sërish familjarët e Rezarta Hajdarit Vetëm 5 ditë pasi u martuan, Rezarta dhe Olsi Hajdari u helmuan nga monoksidi i karbonit, i përhapur në dhomën e tyre ng
Siç nuk e keni parë ndonjëherë, Rezarta Shkurta pozon e zhveshur nga shtrati (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta së fundmi është fokusuar totalisht në biznesin e saj dhe prej kohësh është shkëputur nga ekrani duke i m
Del autopsia: Çfarë helmoi çiftin në Librazhd Del përgjigja e autopsisë së Rezarta dhe Olsi Hajdarit. Albeu.com mëson se çifti helmua nga monoksidi i karbonit, i c
Vdiq 5 ditë pas martesës, i jepet lamtumira Rezarta Hajdarit (VIDEO) I është dhënë sot lamtumira e fundit Rezarta Hajdarit. 19-vjeçarja humbi jetën tre ditë më parë në dhomën e saj të gjumi
Helmimi misterioz, Mjekësia Ligjore tregon pse vdiq Rezarta Olsi Hajdari u zgjua ditën e djeshme nga koma dhe rrëfeu se pasi kishin ngrënë ndarkë, ai bashkë me nusen e tij Rezartën
Olsi Hajdari: Çfarë di nga helmimi misterioz, si e mësova që Rezarta nuk jetonte më Olsi Hajdari ka treguar detaje për Abc News për ngjarjen e rëndë të tre netëve më parë, kur ata u dërguan të helmuar në
Pasi u zgjua, si e mori vesh Olsi lajmin e kobshëm për humbjen e gruas Rezarta dhe Olsi Hajdari u martuan vetëm një javë më parë, por vetëm 5 ditë pas dasmës, cifti u gjet nga prindërit në ko
Vëllai i 19-vjeçares: Kush t'a bëri këtë të keqen lali, një javë që u martove Pas vetëflijimit të dy të rinjve që ishin martuar të dielën e 8 Dhjetorit, Rezarta dhe Olsjan Hajdari, familjarët e tyre
E moshuara rrëfen momentin kur gjeti nusen të vdekur: Oj Rezarta, oj Rezarta (VIDEO) Një fqinjë e çiftit nga Librazhdi që u helmuan ka treguar se çfarë ka parë në momenti që ka hyrë në banesën e Olsit dhe
"Babai i vajzës ku ndodhet?", Rezarta Shkurta hyn mes "sherrit" te Rudinës me komentuesen (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj ia ka zbukuar ditën ndjekësve me një video shumë të bukur ku shfaqet me vajzën e saj Viktoria pranë pemë
"As amerikani, as italiani, vetëm gjaku im": Rezarta Shkurta emocionon me postimin e veçantë (FOTO LAJM) Pa dyshim mbështetja e Kosovës ka qenë shumë e madhe në këto ditë të vështira për Shqipërinë. Pas tërmetit me bilanc tra