999 rezultate për

rezart

Rezarti i kujtoi Gërdecin dhe i përmendi të atin, i kthehet Kleoniki: Dele të politikës (FOTO LAJM) Dy ditë më parë i gjithë rrjeti u mbush me lajme rreth debatit mes modeles dhe këngëtares Kleoniki Delijorgji dhe Rezart
E quajti aktor të mbivlerësuar, Rezarti sqaron deklaratën për Gaz Pajën (FOTO LAJM) Rezart Veleshnja dhe Visjan Ukcenaj u ulën përballë njëri-tjetrit në sfidën “Shiko kush përgjigjet” në “Shiko kush luan”
Degradon debati mes Niki Delijorgjit & Rezart Veleshnjas: Pa asnjë vlerë humane Niki Delijorgji, e ftuar mbrëmjen e djeshme tek "Shiko Kush Luan", u zotua "t'i parashikonte" të ardhmen të ftuarëve të
"Goca babit", Rezarta Shkurta poston foton e ëmbël të Ermal Hoxhës me të bijën (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe biznesmenia, Rezarta Shkurta është shumë aktive në rrjetet sociale. Përveç projekteve të realizuara në pu
Këtë nuk e prisnit, Rezarti dhe Flori ndryshojnë komplet look për fësta (VIDEO) Jemi në prag të Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri e sigurisht televizionet mundohen të rezervojnë surpriza e spektakët për
"Kur bëjnë gabime", Rezarta Shkurta zbulon mënyrën e ëmbël si i kërkon falje Ermali (FOTO LAJM) Këngëtarja Rezarta Shkurta nuk e ka aspak problem të ndajë në rrjete sociale momente nga jeta e saj personale. Shpesh
"Ditëlindja më gjeti më bukur se asnjëherë", e gjeni dot sa vjeç bën Rezarta Shkurta sot (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Rezarta Shkurta, feston ditën e sotme ditëlindjen. E ndryshe nga herët e tjera, kjo ditëlindje e gj
"Si vajza e komandantit", Rezarta Shkurta publikon videon speciale të të bijës me gjyshin (VIDEO) Ka shumë vite që këngëtarja e njohur, Rezarta Shkurta, i është kushtuar pasionit të saj, fotografisë. Ajo herë pas he
Rezarti rikthehet në "Shiko Kush Luan" për t'u ndeshur me Xhodën (VIDEO) Rezart Veleshnja ka qenë emri më i lakuar ditët e fundit në media, pas largimit të tij nga emisioni “Shiko Kush Luan”. V
Rezarti sqaron pse fshiu fotot me Luanën dhe i vë kapakun lajmeve të sherrit mes tyre (FOTO LAJM) Sezoni i ri i “Shiko Kush Luan” nisi me dy kapitenët Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja, mirëpo ky i fundit u shfaq vetë
Iku me sherr nga Luana? Reagon Rezart Veleshnja (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, të gjithë u befasuan nga largimi i aktorit të humorit Rezart Veleshnja nga emisioni “Shiko kush luan”.
E zëvëndësoi Xhoda, zbulohet arsyeja e largimit të Rezit nga "Shiko Kush Luan" (FOTO LAJM) Sezoni i ri i “Shiko Kush Luan” nisi me dy kapitenët Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja, mirëpo ky i fundit u shfaq vetë
Puthje në makinë, Rezarta Shkurta ndan momentet intime me Ermal Hoxhën (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe biznesmenia, Rezarta Shkurta është mjaft e përfolur për martesën e saj me nipin e ish-diktatorit, Ermal H
Me pamjet emocionuese, Rezarta Shkurta dhe Ermali përcjellin të bijën për në shkollë (VIDEO) Ditën e djeshme nisi viti i ri shkollor dhe shumë fëmijë i janë drejtuar për herë të parë bankave të shkollës. Mirëpo
Zbulohet emri i partisë së re që do të kandidojë në zgjedhjet parlamentare (VIDEO) "Nisma' mësohet se do të jetë emri i partisë së re që do t'i bashkohe zgjedhjeve parlamentare të vitit që vjen. "Thur
Gazetarja sulmon Rezarta Shkurtën për letrën ndaj Enver Hoxhës: Të dënohet! Gazetarja e njohur Zhaklin Lekatari ka reaguar ashpër pas letrës së publikuar nga këngëtarja Rezarta Shkurta drejtuar de
Rezarta Shkurta publikon letrën për ish-diktatorin: Na fal Enver, të erdha te varri (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe biznesmenia, Rezarta Shkurta ka publikuar në Instastory një letër dedikuar gjyshit të bashkëshortit të sa
Vetëm 18 vjeç, Rezarta Shkurta ndan foton e pabesueshme të viteve më parë (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta, ka ndarë pak kohe me pare me ndjekësit në Instagram një pozë shumë të veçantë për të. Me mall, ajo k
Vetëm 18 vjeç, Rezarta Shkurta ndan foton e pabesueshme të viteve më parë (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta, e cila ka ndarë me ndjekësit në Instagram një pozë shumë të veçantë për të. Me mall, ajo ka kujtuar
Rezarta Shkurta i del para punëtorëve me "shampanjën" më të re në treg:Të lagi, të lagi! (FOTO LAJM) "Të lagi me shampanjë" është kthyer në "të lagi dezifektues..." Rezarta Shkurta ka marrë masat për të qenë të mbrojtu