999 rezultate për

reynolds

Ndërron jetë aktori i famshëm Është ndarë nga jeta në moshën 82 vjeçare, aktori i madh Burt Reynolds, i cili u bë i njohur për botën në ‘Boogi Nights’
E akuzuan se nuk po i kushtonte kohë bashkëshortes, aktori bën deklaratën e papritur Kur mendojmë për çifte hollivudiane të dashuruara, mendja na shkon mes të tjerash edhe tek Ryan Reynolds dhe Blake Livel
Ryan Reynolds i bën një urim qesharak vëllait të tij (FOTO LAJM) Aktori seksi Rayan Reynal, për ditëlindjen e velllait të tij të madh i ka bërë një urim të lezetëshëm. Aktori 41-vje
Një yll për Ryan Reynolds Një yll për aktorin Ryan Reynolds. Bulevardit të Famës në Hollivud iu shtua ylli i 2596, i cili nderon aktorin me origji
Ryan Reynolds, së shpejti me një film të ri Teksa ndodhet për xhirimin e një filmi të ri, aktori Ryan Reynolds ka mbledhur pranë tij një sërë fansash. Aktori holliv
Vdes ish-kryeministri i Irlandës, Albert Reynolds Ish-kryeministri i Irlandës, Albert Reynolds, i cili ka luajtur rol të rëndësishëm në avancimin e bisedimeve drejt paqes
Scarlett Johansson "zbulon" lidhjen Bullock-Reynolds “Scarlett Johansson e ka lënë pas të kaluarën e saj dhe i uron ish-burrit të saj Ryan Reynolds një të ardhme të lumtur m
Sandra Bullock rrëzon thashethemet Sandra Bullock nuk është shtatzënë dhe nuk është duke dalë me Ryan Reynolds. 47-vjeçarja ka rrëzuar thashethemet të cila
Reynolds-Johansson, sërish bashkë Ryan Reynolds dhe Scarlett Johansson kanë përfunduar divorcin e tyre 5 javë më parë, por tashmë duket se kanë ndërruar m
Përfundon romanca Reynolds-Theron Ryan Reynolds dhe Charlize Theron kanë përfunduar historinë e tyre të dashurisë pas vetëm 2 muajsh. Reynolds, i cili
Ryan Reynolds nuk do të martohet përsëri Ryan Reynolds thotë se ai nuk është gati për të dalë në takime dhe se ndoshta nuk do të martohet për një herë të dytë. A
Globe and Mail: Ekonomia shqiptare po lulëzon Pas revistës prestigjioze Newsweek, tani edhe e përditshmja kanadeze, Globe and Mail (GM), flet me superlativa për ekono