999 rezultate për

rexho

Kapet njeriu me kallashnikov në Vlorë, shëtiste rrugve Policia e Vlorës ka vënë në pranga një 36-vjeçar, i cili u kap teksa qarkullonte me armë zjarri në qytet. Siç bën të dit
Eraldo Rexho kujton Adelën: 6 muaj pa ty, engjëlli im! (FOTO LAJM) Që prej ndarjes tragjike nga jeta të Adelajda Xhamanit, miku i saj i ngushtë Eraldo Rexho ka shprehur në rrjetet sociale
Arditit i del situata nga kontrolli, Blerina i nxjerr në shesh të vërtetën Blerina Bombaj është padyshim dietologia më e njohur shqiptare, dhe që gjithmonë vë theksin në ushqimet bio duke u kujde
Këngëtarja tregon hapur pse ndërpreu bashkëpunimin me Flor Mumajesin Të gjithë i mbajnë mend bashkëpunimet mes këngëtares Evi Reci dhe Flori Mumajesit. Hitet “I ngjan asaj”, “Jemi të dy
Arrestohet shqiptari për krime lufte në Bosnje Sot në orët e para të mëngjesit policia ka arrestuar një shqiptar në Brçko të Bonjes, pasi akuzohet për krime lufte.
Grida Duma sued for fraud Grida Duma is sued for fraud by a citizen, who directly accuses her and Roland Rexho. They both were owners of "Christia
Grida Duma paditet në Prokurori për mashtrim Grida Duma paditet në Prokurori nga një person për mastrim. Kallëzimi është ngritur pak ditë më parë nga shtetasi, i cil