Vritet në atentat miku i Çapjave, avokat i Shullazit
999 rezultate për

rexhepi

Si nisi dhe u zhvillua përplasja e fiseve Rexhepi-Muça-Çapja në Elbasan Më 23 korrik 2009 ekzekutohet Roland Rexhepi. Ish-agjentit i antikrimit në policinë e Elbasanit, gjeti vdekjen pasi dy b
Formacionet zyrtare: Skënderbeu-Partizani, Gega befason me Rexhepin dhe rolin e Atandës Kampionati shqiptar rinis sot me ndeshjen Skënderbeu-Partizani. Në stadiumin e Korçës pritet një ndeshje shumë e fortë,
Dosja "Xhisiela" shkon në gjykatë, Rexhepi bën lëvizjen e papritur Për dosjen e njohur "Xhisiela", është marrë një vendim ditën e sotme ku është vendosur që të shkojë për gjykim. Nga
U lanë vetëm në Prokurori, çfarë tha Rexhepi përballë Xhisiela Malokut Së fundmi janë zbardhur përgjimet ambjentale midis Rexhep Rrajës dhe Xhisiela Malokut, te cilët u lanë vetëm në Prokuror
Puthje plot pasion, kjo është fotoja e Rexhepit dhe Xhisielës pasi dalin nga hoteli (FOTO LAJM) Ka dalë fotoja e shkëputur nga kamerat e sigurisë ku është fiksuar momenti i daljes nga një hotel në Fushë-Krujë i Xhisi
Rexhepi në burg, Xhisiela e mbështet para gjykatës Ditën e sotme Gjykatën e Apelit në Tiranë ka marrë vendimin për Rexhep Rrajën, duke e lënë në "arrest me burg". Po
"Do gënjej prokuroren", zbulohet biseda mes Xhisielës dhe Rexhepit Prokurorisë së Krujës i kanë mjaftuar një muaj e gjysëm hetime që të finalizojë me sukses dosjen penale kundër Rexhep Rr
Xhisiela e lumtur, Rexhepi kërkon lirinë Djali i deputetit të PS-së Rrahman Rraja, Rexhepi kërkon lirimin në Gjykatën e Apelit. Kjo vjen pasi Rraja ka thënë
Me makinë 8 000 euro! Xhisiela: Më mbron kushëriri i Rexhepit (VIDEO) Xhisiela Maloku është ndaluar nga gazetarët, të cilët i kanë kërkuar të flasë në lidhje me tritolin e shpëthyer në shtëp
Ndërron jetë gazetari Ibrahim Rexhepi Ka ndërruar jetë gazetari dhe ekonomisti i njohur kosovar, Ibrahim Rexhepi. Lajmi për vdekjen është bërë i ditur nga kol
Uronte që Xhisiela dhe Rexhepi të martoheshin, kush është gjyshi që iu vu tritoli Një ngjarje e rëndë është shënuar gjatë orëve të natës së mbrëmshme në Fushë-Krujë. Sipas burimeve nga Policia, një s
Xhisiela bën kthesën 180 gradë, për çfarë e akuzon tani Rexhep Rrajën Fillimisht nisi si një çështje dhunimi dhe torture e një vajze të pambrojtur nga djali i gjithëpushtetshëm të një depute
Pas skandalit me Rexhepin, Xhisielën tani e gjen edhe një hall tjetër (FOTO LAJM) Xhisela Maloku është kthyer në një personazh mjaft të debatuar tashmë në Shqipëri pas intervistave të dhëna duke i dalë
U la në burg, Xhisiela mbështet Rexhepin: Do t'ja dalë, po i bien më qafë kot (FOTO LAJM) Një tjetër reagim i Xhisiela Malokut ka sjellë më tutje konfuzion, vajza e cila sipas dokumentave të ekspertizës mjeko-
Xhisiela rrëfen njohjen dhe lidhjen me Rexhepin Xhisiela Maloku tregoi në Open se si është njohur me Rexhep Rrajën. “Rexhepin e kam njohur në gjimnaz, ishim në klasa
"Dua të vuash, nuk do të të vras direkt!", çfarë i thoshtë Rexhepi-Xhisielës gjatë torturës Zbardhet pretenca e Prokurorisë së Krujës ndaj Rexhep Rrajës, djalit të deputetit socialist Rrahman Rraja, i cili u arre
Gjykata lë në burg Armir Grimën dhe Fabjol Rexhepin Trajneri i kombëtares së femrave, Armir Grima dhe portieri i i Besëlidhjes, Fabjol Rexhepin janë lënë në burg nga Gjykat
Ky është drejtori i ri i postës në Maqedoni Në seancën e sotme, Qeveria e Maqedonisë miratoi vendim që drejtori i deritanishëm i Postsës së Maqedonisë, Fadis Rexhep
Thaçi i thotë disa fjalë për Rexhepin Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka kujtuar ish-kryeministrin Bajram Rexhepi në njëvjetorin e vdekjes së tij. Ai k
Përkujtohet Bajram Rexhepi Sot do të mbahet akademi përkujtimore në njëvjetorin e vdekjes së ish-kryeministrit të Kosovës, Bajram Rexhepi. Akade