999 rezultate për

rexha

Bebe Rexha sërish pjesë e "AMA’s", publikon videon nga provat (VIDEO) Këngëtarja ndërkombëtare, Bebe Rexha, do të marrë pjesë edhe këtë vit në “American Music Awards”. Përmes rrjeteve soc
"Motrat e mia shqiptare", Bebe Rexha bën gjestin e veçantë para 10 milion ndjekësve (FOTO LAJM) Bebe Rexha ka treguar gjithmonë se është shumë krenare për origjinën shqiptare. Autorja e hitit “I’m a mess” ruan një ra
"Pse je shëndoshur kaq shumë" Bebe Rexha revoltohet me ndjekësin (FOTO LAJM) Këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha, ka treguar gjithmonë se është gjykuar shumë gjatë jetës së saj për peshën trupo
Kush kopjoi kë? Dua Lipa dhe Bebe Rexha bëjnë "xing" me veshjen (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve “MTV EMA”, që këtë vit u organizua në kushte të jashtëzakonshm
Pamjet në plazh bënë xhiron e rrjetit, Bebe Rexha: Nuk kam lidhje me fotot e shëmtuara (FOTO LAJM) Bebe Rexha duket se po shijon ditët më të bukura me partnerin e saj, Keyan Safyari. Këngëtarja me origjinë shqiptare ësh
Pushime për qefin e tyre, Bebe Rexha dhe i dashuri kapen "mat" (FOTO LAJM) Bebe Rexha duket se po shijon ditët më të bukura me partnerin e saj, Keyan Safyari. Këngëtarja me origjinë shqiptare ësh
"Shpresoj që vjehrra mos ta lexojë", Bebe Rexha flet për marrëdhënien me të dashurin (FOTO LAJM) Bebe Rexha ndihet “me të vërtetë me fat” që ka në krah një person si Keyan Safyari. Prodhuesja e hitit ‘Baby I’m Jealous
Rihanna dhe Bebe u zunë? Këngëtarja shqiptare sqaron rrjetin Marrëdhënia mes këngëtareve Rihanna dhe Bebe Rexha ka nisur vite më parë dhe lidhet me një detaj të çuditshëm. Muzi
Pasi konfirmoi lidhjen, Bebe Rexha flet për herë të parë për të dashurin "misterioz" (FOTO LAJM) Është folur shumë pak në lidhje me jetën private të Bebe Rexhës, pasi ajo është munduar gjithmonë që ta mbajë atë larg v
Bebe Rexha publikon videon në të cilën shfaqet pa reçipeta (VIDEO) Bebe është shfaqur tejet atraktive në videon e fundit. Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, është një nga emrat
Bebe Rexha bën reperen amerikane të bëjë "Twerk” me këngë popullore shqiptare (VIDEO) Bebe Rexha paralajmëroi para pak kohësh se shumë shpejt do të sillte një bashkëpunim me këngëtaren e re, Doja Cat. Nd
Bebe Rexha bëhet flokëkuqe, premton një suprizë Bebe Rexha ka premtuar edhe projekte muzikore. Me ndryshimin e ”look-ut”, Bebe Rexha me flokë të kuqe duket edhe më b
Të veshur të dy me të bardha, Bebe Rexha prezanton me të gjithë të dashurin (FOTO LAJM) Është folur shumë pak në lidhje me jetën private të Bebe Rexhës, pasi ajo është munduar gjithmonë që ta mbajë atë larg v
Miksim i valles shqiptare me këngë të huaj, mund ta kërcej vetëm Bebe Rexha (VIDEO) Bebe Rexha tregon shpesh herë sa patriote është dhe se nuk e ka harruar gjuhën e zakonet e vendit nga vjen. Këngëtar
Me foton dhe urimin romantik, Bebe Rexha bën publike lidhjen (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, ka zbuluar me anë të një fotoje të publikuar në “Instagram” se ë
Me look ndryshe, Bebe Rexha ndan pamjet nga festa madhështore e ditëlindjes (FOTO LAJM) Bebe Rexha ka festuar 31-vjetorin në një festë të këndshme në shtëpinë e saj. Këngëtarja shqiptare ka publikuar vetëm
Pas muajsh stërvitje intensive, Bebe Rexha surprizon fansat me trupin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha njihet për suksesin e saj të padiskutueshëm në muzikë por edhe për format e sa
E sëmurë prej ditësh, Bebe Rexha zbulon dëshirën më të madhe për momentin Kohët e fundit, këngëtarja shqiptare Bebe Rexha ka patur probleme shëndetësore. Në llogarinë e saj në Instagram, ajo
Alarmohen turistët, peshkarexha shkrumbohet nga flakët në Drimadhes (VIDEO) Një incident ka ndodhur në Drimadhes duke alarmuar pushuesit. Një peshkarexhë është përfshirë nga flakët mes detit, pasi
Nuk përmbahet Bebe Rexha, këngëtarja shfaqet nudo në "TikTok" (VIDEO) Bebe Rexha duket se e ka marrë veten pas lajmit të trishtë për infektimin me koronavirus të dy prindërve të saj muajin e