999 rezultate për

revista

Revista gjermane: Përse Bavaria i trajton shtetasit e Kosovës si shtetas serbë? Revista gjermane “Migazin” e cila merret me çështjet e të huajve në Gjermani, i ka kushtuar një artikull analitik trajti
Nga shahiste në revistat e "Playboy", tashmë bukuroshja gati për t'ju futur politikës (FOTO LAJM) Jeta është e bukur, sepse shpeshherë është edhe e çmendur dhe plot të papritura. Një shembull i mirë është ai i Ania
Paska qenë një gënjeshtër, Forbes akuzon Kylie Jenner për mashtrim Forbes ka hedhur poshtë listimin që bëri vetëm një vit më parë. Këtë herë revista shkruan se biznesi i Kylie Jenner ë
Nga shahiste në revistat e "Playboy", tashmë bukuroshja gati për t'ju futur politikës (FOTO LAJM) Jeta është e bukur, sepse shpeshherë është edhe e çmendur dhe plot të papritura. Një shembull i mirë është ai i Ania
Përpara jush, ky është burri më joshës në botë për vitin 2019 (FOTO LAJM) Ai është një ndër meshkujt më të suksesshëm në muzikë dhe një nga fituesit më të rinj të çmimit prestigjioz, EGOT. Po
Media gjermane fajëson Shqipërinë për mos hapjen e negociatave me Maqedoninë Revista më e madhe në Europë, gjermania Spiegel shkruan se vetoja e Francës ka bllokuar nisjen e negociatave me Shqipëri
Kopertinat më tërheqëse të të gjitha kohërave nga ikonat e modës (FOTO LAJM) Nga Britney Spears te Kim Kardashian apo Rihanna keto janë kopertinat me sexy ndër vite te revistave të njohura si Vogue
Revista prestigjoze franceze shkruan për Pjetrin: I dënuar për trafik droge, jep dorëheqjen “I dënuar për trafik droge, kryetari i Bashkisë së Shkodrës jep dorëheqjen para se të marrë detyren”. Këtë titull ka zgj
Femra më seksi në botë për vitin 2019 (FOTO LAJM) Revista ndërkombëtare për meshkuj, Maxim, ka shpallur sot femrën më seksi në botë për vitin 2019. Ky titull i është d
Vite më vonë, zbulohet vajza sekrete e Princeshë Dianës Edhe pse askush nga familja mbretërore nuk ka folur për këtë fakt, thuhet se Princeshë Diana kishte një vajzë sekrete.
Zbulohet vajza jashtë martese e Princeshë Dianës Edhe pse askush nga familja mbretërore nuk ka folur për këtë fakt, thuhet se Princeshë Diana kishte një vajzë sekrete.
Revista e famshme shkruan për suksesin e Bleona Qerretiti Ditë më parë kënga e fundit “I Don’t Need Your Love” e Bleona Qeretit mori kryesimin në top-listën e Billboard për zhanr
Shqiptarët, kafkë sheshtët që kanë Mercedesa të zinj: Skandalizon revista zciverjane Nga Enver Robelli Revista «Weltwoche» e Zürichut në numrin më të ri ka botuar të enjten një tekst për një këngëtare r
Si dukej Melania Trump kur ishte modele dhe pozonte për revistat (FOTO LAJM) Melania Trump tashmë njihet si zonja e parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Por dikur Melaniq ndiqte karrierën s
Revista Time zgjedh personazhet e vitit (FOTO LAJM) Gazetarët janë përzgjedhur nga revista prestigjoze Time si personazhet e vitit 2018. Mes tyre gjendet edhe Jamal Khashog
Revista gjermane: Kjo është mënyra se si jetojnë fëmijët e pasur të Tiranës Revista gjermane Stern JWD në numrin e saj të fundit ka shkruar për të rinjtë e pasur të Tiranës dhe faqen e instagramit
Revista britanike ngre në piedestal Era Istrefin. Një bashkëpunim me Cardi B? Ende nuk është mbyllur 2018-a, por mund të themi me plot gojën se ishte një vit jashtëzakonisht i suksesshëm për Era Ist
Vite më vonë, zbulohet vajza sekrete e Princeshë Dianës Edhe pse askush nga familja mbretërore nuk ka folur për këtë fakt, thuhet se Princeshë Diana kishte një vajzë sekrete.
Revista nudo, motra e Enca Haxhiajt fillon punë tek Playboy (FOTO LAJM) Jo vetëm Enca, por edhe motra e saj Uindi ka fituar famë të madhe dhe është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në
Revista e njohur “Islands” u sugjeron turistëve Tiranën Ngjyrat, muzetë dhe lokalet plot gjallëri e kanë kthyer Tiranën në një nga atraksionet kryesore për turistët europianë,