999 rezultate për

reperi

Zbulohet shifra marramendëse, ja sa para fiton Noizy çdo muaj (FOTO LAJM) Është nga nga artistët më të pasur në Shqipëri dhe koleksioni i tij i makinave dhe i orëve luksoze e tregon këtë. Me
Noizy e quajti "nuse", ja si reagoi Rihanna pas komentit të reperit (FOTO LAJM) Reperi i njohur Noizy është ndër më të preferuarit nga femrat shqiptare, por në fakt Noizy i ka vënë syrin këngëtares me
Capital T habit me modelin e ri të flokëve (FOTO LAJM) Reperi Capital T duket se ka vendosur sërish të ndryshojë stilin e flokëve. Këtë e tregoi përmes disa postimesh në r
Noizy i dashuruar? Ja vajza me fat që i komenton reperi (FOTO LAJM) Pas ndarjes nga mamaja e vajzës së tij, Noizy nuk është përfolur për ndonjë lidhje serioze. Reperi i është përkushtua
Marina Vjollca me të bardha, Getoari fjalë prekëse për “nusen” e tij (FOTO LAJM) Mbrëmjen e së premtes prezantuesja e “Proçesit Sportiv” u vesh nuse në sfilatën e organizuar nga “Class by Alketa Vejsiu
820 milionë dollarë në vit, ky është reperi më i pasur në botë! (FOTO LAJM) Pasi ka marrë pjesë në Met Gala javën e kaluar, Sean 'Diddy' Combs ka një arsye tjetër për të pushuar në paqe. Ai ësh
Noizy e nis ëmbël ditën me personin e dashur (FOTO LAJM) Reperi i njohur shqiptar Noizy, së fundmi po përjeton një nga momentet me të suksesshme të karrierës së tij të deritanis
Reperi i famshëm publikon foto nga fëmijëria: "Që i vogël me muzikë" (FOTO LAJM) Reperi Majk është sot një ndër këngëtarët më të kërkuar në skenat shqiptare. Për një kohë të shkurtër ai u bë një nd
"Stop shpejtësisë", aksidentohet Stresi (FOTO LAJM) Reperi i njohur me emrin e artit “Stresi” si duket ka pësuar një aksident me makinë si pasojë e shpejtësisë së madhe.
Noizy bëhet pjesë e platformës Vevo, tregon ku do të publikohen këngët e tij (FOTO LAJM) Reperi Noizy është bërë pjesë e një prej platformave më të mëdha të muzikës në Youtube. Ka qenë vetë reperi që ka njo
Arrestohet reperi Tyga, por Kylie Jenner nuk e ndihmon (FOTO LAJM) Vetëm një javë pasi u largua nga shtëpia e ish të dashurës së tij Kylie Jenner, reperi i njohur Tyga u arrestua nga Poli
Shokon reperi i njohur, qëllon me grusht fansen gjatë koncertit (VIDEO) Reperi i njohur 50 cent ka qenë në një koncert në Baltimore kur ka përshëndetur me dorë fansat e tij që ishin pranë sken
Reperi i njohur grek kopjon këngën e Flori Mumajesit (VIDEO) Flori Mumajesi me këngën “Nallane 2” vërtetoi edhe njëherë që këngët e tij kthehen në hite me dëgjim të parë. E njëjta g
Elita Rudi tradhton Balajn, kapet "mat" me reperin shqiptar (FOTO LAJM) Para disa muajsh, Elita Rudi u përfol për një lidhje me futbollistin e kombëtares shqiptare të futbollit, Bekim Balaj. M
Noizy tregon milionat e tij në Instagram (FOTO LAJM) Reperi Noizy njihet për një nga këngëtarët më të pasur të show bizit shqiptar. Ai ka ditur të jetë gjithmonë në media
Erik Fullani i bën lojë nënës së tij dhe Noizyt për 1 prillin, përgjigjja e tyre do t'ju befasojë (FOTO LAJM) Erik Fullani, djali i ish guvernatorit Ardian Fullani është mjaft aktiv në rrjetet sociale duke u bërë shpesh edhe pjesë
Kush i rri ftohtë Majkut? Reperi publikon video i dëshpëruar (FOTO & VIDEO) Reperi i njohur Majk ka bërë "lëmsh" fansat e tij me një video të publikuar në Instagram ku shfaqej i dëshpëruar. “N
Pas Encës dhe Gjystes, reperi kosovar tregon shtëpinë luksoze (FOTO LAJM) Ditët e fundit disa prej këngëtarëve më në zë shqiptarë janë përfolur për shtëpitë e tyre luksoze. Në fillim ishte E
A e ka harruar Tunën? Cozman flet për herë të parë pas ndarjes (FOTO LAJM) Reperi Cozman ishte i ftuar në Prive, ku foli për projektet e reja. I pyetur për arsyen e ndarjes me këngëtaren Tuna
Snoop Dog "vret" Donald Trump-in në këngën e tij, ja si reagon presidenti i SHBA-ve (VIDEO) Reperi amerikan Snoop Dog ka publikuar së fundmi një këngë ku "vret" Donald Trump. Bëhet fjalë për këngën e publikuar