999 rezultate për

rendit

Cila skuadër e fiton La Ligan nëse kampionati mbyllet me pikë të barabarta? Pas fitores së Barcelonës në “El Clasico”, është rihapur kampionati spanjoll. Barcelona për momentin renditet në vendin
Vritet një prej liderëve shpirtërorë të ISIS-it Ushtria egjiptiane njoftoi të enjten se ka vrarë një nga liderët shpirtërorë të grupit të të ashtuquajturit “Shtetit Isl
Eliminoi Barcelonën, por Juventus humbet kreun e renditjes së UEFA-s Në mesjavë kemi mësuar 4 skuadrat që kanë siguruar një biletë për në gjysmëfinale, ndërkohë që pas këtyre ndeshjeve ka n
KQZ miraton fletën e votimit për zgjedhjet në Kavajë, ja si renditen kandidatët KQZ ka miratuar sot përmbajtjen e fletës së votimit për zgjedhjet e Kavajës më 7 maj. Pas hedhjes së shortit, kandid
U akuzua për trafik kanabisi, lirohet shefi i rendit në Tepelenë Gjykata e Lartë ka lënë të lirë ish-Shefin e Rendit në policinë e Tepelenës, Gani Abazin. Ai është vënë në pranga me
Liverpool i falet Firminhos, merr vendin e tretë në renditje (VIDEO) Liverpool merr një fitore shumë të rëndësishme ditën e sotme në luftë për objektivat e saj për një vend në Ligën e Kampi
Blindohet Kosova, ka rrezik për destabilizimin e vendit Këshilli i Sigurisë së Kosovës ka konfirmuar se institucionet përgjegjëse të Republikës së Kosovës kanë zbuluar veprime
Tensioni në Maqedoni, MPB: Të gatshëm të mbrojmë Kuvendin Ministria e Punëve të Brendshme të Maqedonisë ka reaguar ditën e sotme duke deklaruar se është e gatshme të ndërhyjë në
Kampionati shqiptar renditet i 63-ti në botë Kategoria Superiore renditet e 63-ta mes 80 kampionateve më të forta të futbollit në botë. Klasifikimi i publikuar së
Klubi shqiptar renditet mes 100 më të mirëve në botë, ja kë le pas (FOTO LAJM) Instituti Ndërkombëtar i Historisë dhe Statistikave të Futbollit gjatë ditës së sotme ka publikuar renditjen e 400 klube
PD përshëndet sulmin e SHBA në Siri: Garant i rendit demokratik Partia Demokratike ka përshëndetur sulmin e SHBA ndaj një baze ushtarake në Siri, pasi sulmit kimik të disa ditëve më pa
Spasovski kërkon mbështetjen e 10 deputetëve për të zgjedhur kreun e Kuvendit Deputeti i Lidhjes Social-demokrate të Maqedonisë, Oliver Spasovski, gjatë sencës për zgjedhjen e kreut të Kuvendit, ka
Shqipëria rënie rekord në renditjen e FIFA-s pas dy humbjeve (FOTO) Shqipëria merr një goditje të rëndë pas dy humbjeve ndaj Italisë dhe Bosnjës. Sipas renditjes së fundit të publikuar nga
Mos u habisni! Këta 10 yje kushtojnë mbi 100 mln euro në verë (FOTO LAJM) Merkato e verës pritet të jetë shumë e nxehtë gjatë këtij viti. Shumë yje të futbollit botëror mund të ndryshojnë skuadë
Shqipëria rënie rekord në renditjen e FIFA-s pas dy humbjeve (FOTO) Shqipëria merr një goditje të rëndë pas dy humbjeve ndaj Italisë dhe Bosnjës. Sipas renditjes së fundit të publikuar nga
Teuta Arifi nderohet me çmimin: "Oficere e rendit nacional për merita" Nënkryetarja e Bashkimit Demokratik për Integrim Teuta Arifi, u nderua me titullin "Oficere e rendit nacional për merita
VMRO-ja rendit "rregullat" për të qenë në pushtet VMRO-ja ka renditur kërkesat e saj për të qendruar në pushtet dhe për dalje nga kriza të cilën vet ajo e shkaktoi kur e
Rreh dhe godet policin, arrestohet bulqizaku në Durrës Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 30-vjeçar nga Bulqiza i cili është arrestuar për shkak se ka ushtruar dhunë nda
25 ushtritë më të fuqishme të botës, si renditen Turqia dhe Italia (FOTO LAJM) Një luftë botërore ndoshta është e vetmja rrugë për të matur forcën reale ushtarake, por fatmirësisht bota nuk ka pasur
Kur Fatmir Haklaj uronte tropojanët, 9 muaj para vrasjes së Azem Hajdarit (VIDEO) Historia e Fatmir Haklajt është shumë e njohur në vendin tonë, teksa tashmë qarkullon dhe një video e rrallë në dhjetor
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.