999 rezultate për

renato

Renato Mekolli tradicional, plazh dhe bukë me vete (FOTO LAJM) Si një shef kuzhine me eksperiencë dhe duke ja ditur hilet gatimit Renato Mekolli tregohet gjithnjë i kujdesshëm në zgje
Renato dhe fansat festojnë lirimin e Stresit (VIDEO) Sot Gjykata urdhëroi lirimin me kusht të Arkimed Luashaj, i njohur me emrin e artit Stresi. Këngëtari i njohur u arrestu
Rikthehet shef Renato, kur do ta shohim në ekran Hell’s Kitchen Albania do të kthehet sërish në ekran por kësaj radhe me ndryshime. Ambientet e “Hell’s Kitchen Albani
Renato Sanchez: 5 minuta nuk mjaftojnë, do largohem Ylli portugez i Bayern Munchen tashmë e ka pranuar se kërkon të largohet përfundimisht nga bavarezët në fund të sezonit.
Shpërthen ylli Bayernit: Nuk jam i lumtur këtu, puna ime nuk po shpërblehet Verën e vitit 2017, Bayern Munchen shpenzoi plot 35 milionë euro për të siguruar shërbimet e Renato Sanchez , i cili er
Futi në sherr Ben Blushin dhe Arbanën? Reagon Renato Mekolli Pas lajmit të bujshëm të largimit të Arbana Osmanit nga "Top Channel" në mes të sezonit për shkak të sherrit me Ben Blus
Oriola shfaqet pa rroba dhe sfidon Renato Mekollin: Nuk ma gjen një qime (FOTO LAJM) Ai u kthye në qendrën e portaleve gjatë realizimit të emisionit së gatimit ‘Hell’s Kitchen’. Ulërimat dhe thyerjet e
Në Klan apo Top Channel? Shef Renato tregon detajet e emisionit Rentato Mekolli u kthye në një nga shefat e kuzhinës më të komentuar në Shqipëri. Kjo ndodhi për shkak të emisionit
"Bum" klikimesh, humoristi Renato Doko publikon këngën e re (VIDEO) Rrjete sociale janë bërë një mënyrë tepër e mirë promovimi, ku çdo kush mund të shperhi talentin e vet në mënyrën që dës
Pyetja që kanë të gjithë: Sa pjata theu Renato Mekolli? Një Hell's Kitchen i zjarrtë dhe një Renato shumë i egër. Ky ishte sezoni i këtij emisioni që mbërtheu publikun para
Shef Renato i propozon Anit ulur në gjunjë (VIDEO) Në finalen e "Hell's kitchen", mbrëmjen e sotme si ndihmës të dy shefave të rinj u rikthyen 6 ish-konkurrentë. Mes tyre
U kthye në shefin më të "çmendur" të kuzhinës, por ku do ta shohim Renaton tani Mbrëmjen e djeshme ishte puntata e fundit e emisionit "Hell's kitchen". Mirëpo mesa duket edhe me mbarimin e "Hell's
Renato bën në papriturën, i ulet në gjunjë ish-konkurrentes (VIDEO) Renato tha vetëm pak kohë më parë se si vajzë në kuzhinën e Hell's Kitchen i pëlqente Ani. Në episodin e sotëm, si n
Shef Renato i ngjitet pas Brunildës e i "nxin jetën" Sileones (VIDEO) Konkurrentët e dinë se janë puntatat e fundit të "Hell Kitchen" dhe se kjo mund të jetë gara e fundit e tyre. Ndaj,
Plas në kuzhinë, konkurrenti shtyn shef Renaton (VIDEO) Për 11 episode, shef Renato ka këmbëngulur në kërkesat e tij në kuzhinë. Ai i ka qëndruar nga pas secilit konkurrent,
Për herë të parë, shef Renato përlotet në emision (VIDEO) Zakonisht atë e shohim duke ulëritur dhe thyer pjata, por këtë herë ka qenë ndryshe. Shef Renato, ju ka sjellë konkur
"Dil jashtë!" Konkurrentja qëllon me shpullë Renatos në mes të emisionit (VIDEO) Në puntatën e fundit të emisionit "Hell's Kitchen", shefi i kuzhinës Renato Mekolli vendosi të bënte përgjegjëse dhe she
"Shpërthen" kunkurrenti, përzë shef Renaton nga kuzhina (VIDEO) Shefi i ka kërkuar Sileones se si do të sillej ai nëse për një çast do të vendosej në rolin e tij! Reagimin e Sileon
Konkurrentja qëllon me shuplakë shef Renaton, çfarë ndodhi në kuzhinë (VIDEO) Mbrëmja e sotme si gjithnjë nuk ka qenë e qetë në kuzhinën e Hell's Kitchen. Këtë herë Shefi i ka kërkuar Brunildës s
Harrojini pjatat e thyera dhe ulërimat, shef Renato ka një surprizë Emisioni i ri "Hell's Kitchen" i shefit të kuzhinës Renato Mekolli ka bërë bujë të madhe këto javë në media. Skenat në v