999 rezultate për

remzie

Dalin emrat e viktimave në Dardani Tragjedia në lagjen Dardania me vrasje të trefishtë në një familje ka tronditur kryeqytetin. Burri vrau gruan e tij d
Andra Destani e mrekullueshme në dasmën e djalit të Remzie Osmanit (FOTO LAJM) Edhe Andrra Destani ishte pjesë e dasmës shumë të përfolur të martesës së djalit të Remzie Osmanit. Ajo është dukur m
Dasma e djalit të Remzies, dhëndri mbulohet me para Po vazhdon dasma e Gëzime Krasniqit dhe Hamza Hamzajt. Ceremonia që po zhvillohet në periferi të Prizrenit ka kulmuar
Fustani i bardhë nuses së Remzie Osmanit Gezime Krasniqi sonte u kurorëzua me martesë me djalin e këngëtares së famshme Remzie Osmani, Hamzën. Ajo tërhoqi vëm
Remzie Osmani ja mer këngës në dasmën e djalit (VIDEO) Sot ka festë të madhe në familjen e këngëtares Remzie Osmani. Djali i saj, Hamëza dhe e fejuara e tij Gëzimja, kurorëzo
Po martohet djali i Remzie Osmanit, dalin fotot e para të nuses dhe dhëndrit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Remzie Osmani sot po marton djalin e saj të vetëm, Hamzën. Sonte ata do të m
Këngëtarja: Donin të më ndërronin në maternitet, por nuk pranoi nëna Ajo është ndër këngëtaret e para që të vjen ndër mend kur dëshiron që të dëgjosh muzikë popullore. E bukur, një zë i
Serbja këndon shqip këngën e Remzie dhe Nexhat Osmanit (VIDEO) Remzie Osmani dhe Nexhat Osmani duket se pëlqehen edhe në Serbi, e kjo në fakt ështe disi e pazakontë. Një video që p
Remzie Osmani me Lamborghini (FOTO LAJM) Këngëtarët e muzikës popullore, duket se po fitojnë shuma të majme nëpër koncerte jashtë trojeve shqiptare dhe jo vetëm.