999 rezultate për

remi

Ikën Sarri vjen Zidane, ky mund të jetë formacioni i francezit te Blutë e Londrës (FOTO LAJM) Chelsea është duke kaluar në një formë jo të mirë, aktualisht renditen në vendin e gjashtë në Premier League, dhe mbrëmë
Gary Neville: Pogba lojtari më i mirë në Premier League Pol Pogba që pas lërgimit të Jose Mourinhos në mesin e muajit dhjetor të vitit që lamë pas ka shpërthyer, shkruan Albeu.
De Gea mund të bëhet lojtari më i paguar në Premier League Siç raporton Daily Mirror, portieri i Manchester Unitedit, David De Gea, mund të bëhet futbollisti më i paguar në Premie
Rama dremit gjatë seancës për pavarësinë e Kosovës (FOTO LAJM) Kosova sot feston ditëlindjen e saj të 11-të. Për këtë përvjetor në Kosovë kanë ardhur edhe disa nga liderët e rajonit.
Njihuni me 10 presidentët më të pasur në botën e futbollit, dy janë italianë (FOTO LAJM) Përmes galerisë të publikuar nga Mirror, ju do të njiheni me 10 presidentët më të pasur në botën e futbollit. Në kë
MAKABRE/ Komunistët ia prenë kokën xhaxhait dhe ia hodhën në greminë (FOTO LAJM) Rrëfimi i ish-ndimës-mjekut Kel Vata, për historinë tragjike të xhaxhit të tij, Gjergj Vata, ish-Qarkomandant i Shkodrës
Lopetegui: Dua të marrë drejtimin e një skuadreje në Premier League Julen Lopetegui ka folur për herë të parë pas shkarkimit nga Real Madridi vitin e kaluar, ndërsa sot ka zbuluar edhe të
Ka shënuar 4 gola në vitin 2019, klubi i Premier League shfaq interes për Rashicën (VIDEO) Milot Rashica e ka nisur mjaft mirë vitin e ri 2019. Ylli nga Kosova ka shënuar 4 gola këtë vit ku së fundmi realizoi d
Chelsea merr vendimin për të ardhmen e Maurizio Sarrit Chelsea nuk do ta shkarkojë trajnerin Maurizio Sarri, përkundër rezultateve të dobëta së fundmi. Kjo pasi trajneri itali
Ivan Perisic transferohet në Premier League? Ivan Perisic përfundimisht do të largohet nga Interi gjatë merkatos së verës. Reprezentuesi kroat që verën e kaluar k
Rrëfehet Marcelo: Bale nuk di spanjisht, merremi vesh me gjeste Ylli i Reali të Madridit Gareth Bale ende nuk e ka mësuar gjuhën spanjishte edhe pse ka në Madrid prej gati 6 vitesh ai
Kërkohet që statuja e Adem Jasharit të ngrihet në Prishtinë Zëvendësministri i Zhvillimit Ekonomik, Gani Koci përmes një shkrimi në llogarinë e tij Facebook ka kritikuar institucio
Sergio Aguero shkruan historinë në Premier League Sergio Kun Aguero ka qenë protagonisti kryesor në triumfin e madh që skuadra e Manchester Cityt ka arritur kundër Chelse
Ylli i Evertonit kërkohet nga Chelsea Sulmuesi i Evertonit Richarlison po kalon një formë të jashtëzakonshme në Premier League. 21 vjeçari ka shënuar
Elvana nuk është gati për Tiranën, shtyhet premiera e filmit me Ermalin Kur na ndajnë vetëm pesë ditë nga "Shën Valentini", festa e të dashuruarve që më herët ishte caktuar edhe si data e prom
Ka probleme shëndetësore, pse mungon Shaqiri ndaj Bournemouthit Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Liverpoolit e Bournemouthit. Liverpooli dhe Bournemouth do të për
Leonardo synon të afrojë telentin brazilian Pas blerjes së brazilianit Lucas Paqueta në merkaton e janarit, Milani po projekton një skuadër për të ardhmen ky po syn
Guardiola tregon se kur do vendoset titulli në Premier League Manchester City do të luajë në transfertën e vështirë kundër Evertonit sot në mbrëmjë, shkruan Albeu.com. Por në pra
Guardiola: Chelsea dhe United janë në garë për titullin e Premier Leagues Manchester City do të përballet me sfida nga të gjitha anët për ta mbrojtur titullin në Premier League. Pep Guardiola
Zyrtare: Mohamed Salah shpallet lojtari më i mirë i muajit në Premier League Mohamed Salah është zgjedhur lojtari më i mirë në Premier League për muajin janar. Futbollisti i Liverpoolit doli në