999 rezultate për

remenski

Vazhdon gjyqi për Boki 13 dhe Remenksin, sot seanca e radhës Ditën e sotme në Gjykatën Penale në Shkup duhet të mbahet procesi gjyqësor për lëndën që ka të bëjë me Organizatën joqev
Boki 13 sërish në bankën e të akuzuarve Bojan Jovanovski dhe deputetja Frosina Remenski sot do të ulen në bankën e të akuzuarve, sepse në Gjykatën Penale do të
"Reketi', Remenski: Nikollovski ia fshehu rastin qeverisë (VIDEO) Ish drejtori i DSK-së, Goran Nikollovski kishte dijeni për “Reketin” që në nëntor të vitit 2018, por nuk ka bërë asgjë,
Takohet grupi i pajtimit për ngjarjet në Kuvend Grupi interpartiak parlamentar për integrim, reforma dhe pajtim sot duhet të mbajë takimin e dytë, ku i ftuar është edhe
Xhaferi dëshmon për dhunën në Kuvend, ja çfarë thotë Kreu i Parlamentit të Maqedonisë, Talat Xhaferi, dhe deputetja e LSDM-së Frosina Remenski, dhanë dëshmitë e tyre në Prok
Remenski: Sulmi në Kuvend ishte atentat ndaj Zaevit Ish ministrja e Punës dhe Politikës Sociale Frosina Remenski, ka dëshmuar sot në Prokurorinë Publike për ngjarjet e 27 p
Remenski-Veljanovskit: Po prisni urdhërat e Gruevskit Deputetja e Lidhjes Social-demokrate të Maqedonisë, Frosina Remenski, gjatë seancës së sotme konstituive për zgjedhjen e
Remenski: VMRO-ja po tenton federalizimin e Maqedonisë Deputetja e Lidhjes Social-demokrate e Maqedonisë, Frosina Remenski, ka thënë gjatë seancës së sotme se është VMRO-ja aj
Shkarkohen ministrat Spasovski, Remenski, Nikolovski dhe Kiracovski Pas publikimit të të dhënave zyrtare nga KSHZ lidhur me mandatet e fituara në zgjedhjet e 11 dhjetorit, përfundon edhe m
APRM: Remenski të kërkojë falje ose do ta padisim për shpifje dhe ofendim Agjencioni për punësim i Maqedonisë ka reaguar sot ndaj konferencës së ministres për punë dhe politikë sociale Frosina T
Remenski do të padisë Spasovin dhe Popovskin për keqpërdorim të detyrës Ministrja e Punës dhe Politikës Sociale Frosina Remenski njoftoi sot se do të ngrejë padi penale kundër Dime Spasov, zëv
Spasov: Fund politikave të LSDM-së në Ministrinë për Punë dhe Politikë sociale Ministri i rikthyer në Ministrinë për Punë dhe Politikë sociale Dime Spasov ka komentuar ndërrimin e tij me ministrin e
Remenski-protestuesve: Krimin do ta largojmë bashkë nga Maqedonia Nënkryetarja e LSDM-së, Frosina Tashevska Remenski nga protestat e ”Revolucionit Laraman” para Qeverisë dhe Parlamentit
Remenski dhe Spasovski dhanë betimin, opozita kthehet në kuvend Pas betimit të sotëm që e dhanë para deputetëve, ministrat e LSDM-së, Frosina Remenski dhe Oliver Spasovski u bënë pjesë
Spasov letër punonjësve: Mos iu bindni Remenskit Zëvendësministri për Punë dhe Politikë Sociale, Dime Spasov, i ka dërguar një njoftim të gjithë punonjësve ku iu kërkon
Agreement reached, Spasovski and Remenski part of the government Leaders of the four main parties have agreed on the names of two new ministers, proposed by the opposition. Oliver Spaso
"Bomba 19", ja si mbeti pa punë Frosina Remenski (VIDEO) Në korrik dhe shtator të vitit 2013 NOVA ka publikuar dy hulumtime të profesoreshës së fakultetit për siguri Frosina Rem
Remenski: Vendin e drejtojnë persona me probleme mendore Nënkryetarja e LSDM-së, Frosina Remenski, ka reaguar në rrjetin social "Facebook" duke u shprehur se "Maqedoninë e udhëh
A do t'i prekin “bombat" edhe funksionarët shqiptarë Frosina Remenski thotë se publikimi i “bombës” nga ana e LSDM-së opozitare nuk do të lërë pa prekur as funksionarët dhe