999 rezultate për

reka

Digjet kulla trekatëshe në Mat, brenda ndodheshin 3 pjestarë të familjes Një banesë është përfshirë nga flakët në Mat, në Bashkinë Klos, fshati Patin. Zjarri dyshohet se fillimisht ka nisur
Gjuzi kundërshton financimin e partive: Hanë dreka-darka me paratë e shqiptarëve Deputeti Kujtim Gjuzi në seancën e sotme plenare doli kundra financimit nga buxheti i shtetit të partive të opozitës, të
"Po del shumë bukur!" Oriola dhe Erosi ndajnë momentet epike nga dreka e tyre (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda po shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë. Ata jan
Avokati i njohur shqiptar: U preka nga COVID-19, i lutesha Zotit për pak ajër Avokati Idajet Beqiri i njohur për publikun si një prej pjestarëve të emsionit “Me Zemër të Hapur” në News 24, i ftuar s
Ia mori jetën COVID-19, kërkesa që i bëri qeverisë 37-vjeçari disa javë më para Ditën e sotme janë shënuar 4 viktima në 24 orët e fundit nga COVID-19, një prej tyre, një 37-vjeçar nga Korça. Lorent
"Vetëm 10 vjeç kur preka magjinë", këngëtarja shqiptare i kthehet "dashurisë" së parë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Mariza Ikonomi, ka ndarë së fundmi një lajm të mirë me ndjekësit e saj. Mariza ka treguar se i ësht
Rrëfimi prekës i ish-deputetit që mposhti COVID-19: Preka fundin, mjeket humbën shpresën! "Ndejta 50 ditë i shtruar tek Shefqet Ndroqi dhe në një apo dy raste unë kam prekur fundin me kuptimin e plotë të fjalës
"Ti ke vilë trekatëshe, unë jo", zbardhet dëshmia e autorit që vrau mikun e familjes “Më shau dhe ofendoi, më qëlloi dhe e qëllova”. Këto janë fjalët që ka thënë para grupit hetimor në Policinë e Gjirok
74 vjeçari nga Prekazi që kishte ëndërr të bëhej futbollist, zbavitet me fëmijë livadheve të fshatit (VIDEO) Entuziazmin për futbollin e ka më të madh se vjetët që i bartë mbi supe. 74 vjeçari Arif Lata nga Prekazi i epërm ënd
Hapën tender për t'i dhënë drekë, reagon Pipero: Faleminderit, po anulojeni! Pas lajmit se Bashkia e Skraparit ka hapur një tender për të zhvilluar një drekë në nder të mjekut të njohur Pëllumb Pip
Rrëfimi i Lukakut: Kam ende inate me Villas Boas, nuk e preka trofeun e fituar të Ligës së Kampioneve me Chelsean Romelu Lukaku e ka pranuar se nuk do ta falë kurrë Andre Villas-Boas, i cili e kishte lënë jashtë skuadrës së Ligës së K
Açka tregon si u përçanë artistët për Teatrin: I thërriste në kafe e dreka të fshehta Shkrimtarja e njohur, Flutura Açka ka zbërthyer takimin e një ditë më parë të kryebashkiakut, Erion Veliaj në një familj
Tre fëmijë 1, 2, dhe 3 vjeç të infektuar në Mitrovicë Nënkryetari i Komunës së Mitrovicës, Faruk Mujka, ka ngritur shqetësimin për infektimin me koronavirus të fëmijëve në kë
Shoferi i Ministrit Blerim Reka rezulton pozitiv me koronavirus Pas publikimit të lajmit se një pjesë e kabinetit të kryeministrit në detyrë Albin Kurti si dhe vet kryeministri Kurti
"Jemi në borxh të përjetshëm ndaj Jasharajve", Kurti flet nga Prekazi Në 22 vjetorin e “Epopesë së UÇK-së”, kreu i vendit, Albin Kurti dhe kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani, kanë bërë homaz
Video me modelen bëri bujë, Getinjo rrëfen për herë të parë pse i preku të pasmet (VIDEO) Pak kohë më parë bëri bujë në rrjet një video ku reperi i njohur Getinjo shfaqej shumë pranë me modelen superseksi shqip
Me armë në brez dhe municion luftarak, si u kap i riu në Kamëz Sinjalizimi i policisë nga qytetarët ka çuar në pranga një 26 vjeçar në Kamzë, i cili mbante armë pa leje. I riuë shtë k
Pushime me bjonden në plazh, kush është gruaja që ka shoqëruar Sorekan (FOTO LAJM) Është rikthyer përsëri në vëmendje historia rozë, që presupozohej se kishte ndodhur mes ambasadorit të BE-së në Tiranë,
Ngo: Nuk më kujtohet a e preka me dorë, desha ta shtyja në portë me gjithë lojtarë Sulmuesi i Tiranës, Majkëll Ngo, ka dashur të mos japë shumë shpjegime për golin që shënoi në minutat shtesë duke siguru
Bëri ndërhyrje të frikshme ndaj Varane, Lenglet: E preka, por nuk ishte penallti Clement Lenglet ka këmbëngulur se nuk e kishte faulluar Raphael Varanin në barazimin pa gola mes Barcelonës dhe Real Mad