999 rezultate për

regjisori

Vëllai i regjisorit nxjerr zbuluar lidhjen që Arbana po e mban të fshehtë (FOTO LAJM) Arbana Osmani ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë ditët e fundit për jetën sentimentale. Prej disa javësh
Zbulohet lidhja e Arbana Osmanit me regjisorin, dalin fotot (FOTO LAJM) Nëse do i besonim ligjit të tërheqjes që shpjegohet në librin “Sekreti” të autores Rhonda Byrne, atëherë mund të themi s
"Do të sjell cigare në burg", regjisori përplaset me Ramën në Whatsapp (FOTO LAJM) Regjisori, Kastriot Çipi me anë të një postimi ka hedhur akuza të forta kundër kryeministrit Edi Rama. Ai ka publiku
Ndërron jetë regjisori i njohur italian Është shuar në moshën 77-vjeçare Bernardo Bertolucci, një nga regjisorët më të shquar të kinemasë italiane dhe botërore.
Mamaja e dragonjve gjen princin e saj, Emilia del hapur me regjisorin Padyshim që seriali televiziv "Game Of Thrones" është bërë një nga serialet më të ndjekura dhe më të diskutuar në të gji
Habit regjisori shqiptar: Ministri grek flet rrjedhshëm gjuhën shqipe Regjisori Laert Vasili i ftuar mbrëm në "360 Gradë" i ka habitur të gjithë kur deklaroi se rreth viteve 2000, kishte bis
Ndahet nga jeta regjisori Roland Roshi/ Për shumë vite kontribut në RTSH si folës e regjisor Roland Roshi, nje nder regjisoret me te vjeter ne Radio Televizionin Shqiptar eshte ndare papritur nga jeta sot pasdite.
Shokon regjisori: Skena e përdhunimit në këtë film ishte e vërtetë Regjisori i filmit të njohur “Tango e Fundit në Paris” ka pranuar se skena famëkeqe e përdhunimit të Maria Schneider nga
Tërbohen fansat, së shpejti jeta e Rihannës në një film Dokumentari i shumëpritur i Rihanna-s do dhe fare pak kohë për tu kthyer në realitet. Që prej 2015-ës, u tha se regjisor
Ndërron jetë një regjizori i njohur nga Kosova Ka ndërruar jetë profesori dhe regjisori kosovar, Bekim Lumi. Regjisori dhe profesori i njohur i Fakultetit të Arteve
Regjisori i njohur i përgjigjet ashpër princeshë Elias për Teatrin Pak ditë më parë Princesha Elia Zaharia firmosi pro shembjes së Teatrit Kombëtar. Ky aprovim i saj u komentua gjatë
Regjisori i njohur: Ligji për Teatrin më tregoi që jemi në diktaturë Edhe pse ligji për Teatrin u miratua, artistët nuk heqin dorë nga protesta. Këtë pasdite ata ajnë mbledhur sërish për
Ishte duke e filmuar, gjirafa i merr jetën regjisorit të njohur (FOTO & VIDEO) Për të ishte një ditë normale pune, që nisi me filmimin e gjirafës Gerald, që pritej të dilte në qarkullim brenda disa m
Ajsi Xhaxhaj e lidhur me regjisorin Drilon Hoxha? Pak javë më parë, aktorja Ajsi Xhaxhaj befasoi miqtë me një foto ku shfaqej duke shkëmbyer puthje në natyrë me regjisori
Regjisori i njohur rendit faktet e pamohueshme pse Teatri nuk duhet shembur Regjisori i njohur Kastriot Cipi nëpëmjet një shkrimi ka sqaruar me pak pika arsyen se pse Teatri Kombëtar nuk duhet she
“Ledio të lutem”, zbulohet për herë të parë fytyra e regjisorit të Zonë e Lirë Ledio të Lutem, është një nga frazat që dëgjojmë të përsëritet refren, çdo të premte në "Zonë e Lirë". Por kush është dj
Jennifer Lopez tregon tmerrin: Regjisori më kërkoi të hiqja bluzën Tashmë buja e ngacmimeve seksuale ka marrë dhenë në Holliëood dhe tashëm botë. Edhe Jennifer Lopez ka rrëfyer histor
Regjisori i famshëm i shpëton vdekjes Kevin Smith, regjizori i “Clerks”, pak orë më parë ka njoftuar se i ka shpëtuar vdekjes, për shkak të një infarkti të ka
Regjisori i famshëm akuzohet për ngacmime seksuale, aktorët fillojnë ta braktisin I ballafaquar me një numër të madh në rritje të bojkotit prej aktoreve, regjisori Woody Allen ka mohuar akuzat e abuzimi
Shuhet regjisori dhe dramaturgu i njohur Mihal Luarasi Regjisori dhe dramaturgu i njohur Mihal Luarasi është ndarë nga jeta në moshën 88-vjeçare. Ai ka lënë pas vepra të