999 rezultate për

reds

Liverpool - West Bromwich, formacionet zyrtare: "The Reds" synojnë të thellojnë diferencën Liverpooli do të luaj me West Bromin në ndeshjen e javës së 15-të të Premierligës. Kampionët në fuqi kërkojnë fitore
Salah i pakënaqur në "Anfield"? Reds nuk e mendojnë shitjen e egjiptianit Liverpool nuk ka dyshime për statusin e sulmuesit Mohamed Salah. Liverpool nuk planifikon shitjen e Mohamed Salah, ka
Crystal Palace - Liverpool, formacionet zyrtare: "The Reds" më të plotësuar në mbrojtje (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Crystal Palace dhe Liverpoolit. Pas fitores kundër Tottenhamit dhe
Liverpool-Tottenham, super dueli për vendin e parë në Premier League Pas 12 javëve të para të këtij sezoni në Premier League, Liverpool-Tottenham është sfida për t’u ndjekur në kampionatin
"Fshihet" mbrojtja e Liverpool, dëmtohet edhe Robertson Skuadra e Liverpoolit po përjeton një krizë të vërtetë në mbrojtje, pasi edhe Robertson është lënduar në ndeshjen ndaj S
Frikë te Liverpool, Van Dijk me shumë gjasa ka humbur sezonin Liverpooli nuk shkoi dot përtej barazimit 2-2 në derbin ndaj Evertonit në "Goodison Park", në një përballje ku nuk mungu
Klopp e do te Liverpool, "The Reds" tjetër ofertë për Thiago Alcantaran Liverpool nuk heq dorë nga Thiago Alcantara i cili vazhdon të jetë dëshira kryesore në merkato e trajnerit Jurgen Klopp.
Liverpool barazon rezultatin në Superkupën e Anglisë (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në avantazhin e Arsenal, Liverpool ka arritur të barazojë në pjesën e dytë. Për "The Re
Do ta kishte zili dhe Messi, shikoni magjinë e Arnold (VIDEO) Liverpooli ka gjetur edhe golin e dytë ndaj Chelseat. Pas supergolit të parë nga Naby Keita, Reds kanë shënuar mbrojt
Liverpool dhe Burnley ndajnë pikët (VIDEO) Pasi janë shpallur kampionë, Liverpool nuk po luajnë me motivimin më të lartë të mundshëm. Kjo u pa edhe në ndeshjen e s
Formacionet zyrtare: Everton-Liverpool, "The Reds" duan fitoren për t'u afruar me titullin Në Goodison Park zhvillohet derbi i qytetit ndërmjet Evertonit dhe Liverpoolit. Redsat do ta kërkojnë fitoren, në mën
Në Barcelonë "zbarkon" oferta e Liverpoolit për yllin e dështuar The Reds janë të interesuar për Ousmane Dembelen. Siç raporton gazetari i njohur italian Gianluca Di Marzio, Liverpoo
Sensacioni i Premier League, objektivi kryesor i Liverpoolit ‘Reds’ lidheshin me disa emra gjatë kësaj kohe, përfshirë Milot Rashicën, Kai Havertz e Timo Werner. Megjithatë, rapo
Capello këshillon Haaland për të ardhmen: "The reds" destinacioni i duhur Fabio Capello, një emër i njohur i stolit jo vetëm në Itali (ish-trajner i Real Madridit, Anglisë dhe Russisë jashtë ven
Liverpooli futet në garë për Koulibalyn Liverpooli i është bashkuar skuadrave tjera të mëdha në garë për Kalidou Koulibaly. Qendërmbrojtësi senegalez ka para
Pogba hakmerret ndaj legjendës së Liverpoolit: Nuk e dija se kush ishte Paul Pogba ka gjetur kohë që t’i hakmerret legjendës së Liverpoolit, Gareme Sounnes, duke thënë se ai nuk e kishte njohu
Tremben te Liverpooli, Kloppin e kërkon Gjermania Liverpooli në ankth për të ardhmen e trajnerit Jurgen Klopp. Edhe pse vetëm pak muaj më parë tekniku gjerman rinovoi
Liverpool i vendos çmimin Xherdan Shaqirit 27.5 milionë euro, kaq kërkon Liverpooli për Shaqirin. Xherdan Shaqiri është në mesin e katër lojtarëve që pritet të
Watford - Liverpool, formacionet zyrtare: "The Reds" me më të mirët drejt titullit (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Watford – Liverpool. Liverpool luan në udhëtim kundër Watford në kuad
Liverpooli një ndeshje larg rekordit historik në Premier League Liverpooli ja doli të fitonte edhe ndaj West Ham pas humbjes në ndeshjen e parë të Champions përballë Atletico Madridit.