999 rezultate për

redrum

Del e vërteta, ja pse Faton Shoshi u nda nga Era Istrefi Edhe pse kurrë nuk e pranuan publikisht se janë në një lidhje duket se gjithçka ka marrë fund mes Era Istrefit dhe Faton
Era Istrefi arrin suksesin e radhës në Billboard (FOTO LAJM) Era Istrefi duket se nuk ka ndërmend të ndalet dhe sukseset tashmë nuk i numërohen dot. Kanë kaluar vetëm pak muaj q
Pas suksesit të “Redrum” Era Istrefi vjen me një këngë të re (FOTO LAJM) Era Istrefi tashmë është është bërë e njohur në nivel ndërkombëtar jo vetëm në fushën e muzikës. Këngëtarja Era Istre
Ja sa ka kushtuar kënga dhe videoklipi i "Redrum" (FOTO & VIDEO) Era Istrefi, javën që e lamë pas ka publikuar projektin e saj më të ri "Redrum", i cili ka arritur miliona klikime. S
Dorëzohen serbët: Kënga e re e Era Istrefit është "hit" (FOTO & VIDEO) Duket se "Redrum" po merr të njëjtën famë si "Bonbon". Kanë kaluar pak orë nga publikimi i klipit dhe menjëherë kënga ka
Era Istrefi sjell këngën e re më 24 shkurt, publikohen pamjet e para nga klipi Këngëtarja e suksesshme Era Istrefi brenda këtij muaj do të publikojë projektin e saj më të ri muzikor. “Redrum” mban