999 rezultate për

redd

U cilësua si Pele i ri, çfarë ndodhi me të famshmin Freddy Adu? Freddy Adu llogaritej si shpresa më e madhe në futbollin amerikan. Bota filloi ta njihte si Pelen e ri të futbollit.
Legjenda e Arsenalit: Xhaka nuk mund të vrapojë, Mustafi edhe me keq Arsenali mbetet një rrëmujë e madhe sipas legjendës së klubit Charlie Nicholas, i cili i ka kritikuar ashpër Shkodran Mu
I biri albin u kthye në meme, reagon nëna (FOTO LAJM) Një nënë e re ka treguar në rrjet se është ndjerë vërtet keq kur ka parë online se një fotografi e djalit të saj të posa
Morrën 40 kg rërë nga plazhi, çifti i turistëve rrezikon të dënohet me 6 vite burg Një çift turistësh pritet të dënohen me burg pasi dyshohet se kanë vjedhur një sasi rëre nga plazhet e pacenuara të Sard
Këto binjakë janë aq identikë, sa nuk i dallojnë as prindërit e tyre Një prind, i cili nuk mund t’i dallojë djemtë e tij binjakë, ka bërë një kërkesë online drejtuar prindërve të cilët kanë
Dështon Samsung, i dërgon kontakteve të gjithë fotografitë personale Një anomali po shkakton shqetësim në mesin e përdoruesve të telefonave Samsung pasi një përdorues tha se fotografitë e t
Giuffreddi: Për Hysajn janë tre klube angleze të interesuara Menaxheri i Elseid Hysajt, Mario Giuffreddi në një prononcim për portalin “CalcioNapoli24” ka zbuluar se janë tre klube
Shkatërrohet banda e shqiptarëve në Itali, dalin emrat e tyre Ditën e djeshme, të tre shqiptarëve në Itali u arrestuan si pasojë e një operacioni të ndërmarrë nga Carabinieri i Sacil
Mogli i vërtetë vizitohet çdo ditë nga majmunët, habiten banorët (FOTO LAJM) Një djalë dyvjeçar indian është bërë një Mogli modern dhe një pasi u shoqërua me më shumë se 20 majmunë langur. Miqës
Njerëzit që besojnë se janë rrëmbyer nga alienët rrëfejnë historitë e tyre rrënqethëse (FOTO LAJM) Mund të jetë shumë e lehtë të jesh skeptik rreq qenieve jashtëtokësore por disa nga këto histori që do u tregojmë mund t
ÇMENDURI/ Njihuni me njeriun që shpenzoi 74 milion $ për dasmën e së bijës (FOTO LAJM) Në nëntor të këtij viti, miliona indianë u përballën me një krizë ekonomike, dhe një martesë në qytetin jugor Bangalore
Studentja daneze krijon puzzle-in më të madh në botë Vajza e njohur në rrjetin Reddit si “manne0708”, brenda vitin të kaluar arriti që të bashkonte 40,320 copëza formuese du
Studentja daneze krijon puzzle-in më të madh në botë (FOTO LAJM) Një studente ka përfunduar me sukses Puzzle-in më të madh në botë. Vajza e njohur në rrjetin Reddit si “manne0708”, b
A e dini cilët janë qytetet më zhgënjyese në botë? (FOTO LAJM) Jemi mësuar që të shikojmë listën e vendeve më të vizituara por nuk kishim qëlluar që të kishim një listë të vendeve më
Shikoni ku qëndron i fshehur ky burrë (FOTO LAJM) Njerëzit janë ato që në raste të ndryshme bëjnë gjëra të çuditshme, i tillë është dhe ky person i cili ndodhet i fshehur
Pesë teori konspirative mbi zhdukjen e avionit të Malajzisë Zhdukja e avionit të Malaysia Airlines me 239 persona vazhdo të mbetet e paqartë dhe vazhdon të ngacmojë imagjinatën e a
Qeni "Freddy" është pretendent për rekordin Guiness (FOTO LAJM) Një kafshë shtepijake ndonjëherë mund të duket edhe si përbindësh. Claire Stonman është pronarja e një qeni të stërm
Rollsi i Freddie Mercury në ankand për 11 mijë euro (FOTO-LAJM) Rolls Royce Silver Shadow që i përkiste Freddie Mercury i cili vdiq në vitin 1991 ka dalë në ankand. Makina përdorej nga
Katy Perry dedikim për Freddie Mercuryn (VIDEO) Këngëtarja Katy Perry ka krijuar një video-homazh në nderim të ditës së lindjes së 65-të të frontmenit tragjik të “Queen
Dhëndri mohon se e-maili i njerkës ishte publicitet Freddie Bourne, 29 vjeçar nga Londra, ka formuar hotelerinë "Mise-en-bouche", e cila synon të realizojë dasmat e "ëndrra