999 rezultate për

recoba

Legjenda e Interit viziton Barcelonën (FOTO LAJM) Luis Suarez i ka sjell Barcelonës një mik special në stërvitje. Ish ylli i Interit, Alvaro Recoba ka vizituar blaugrant
Ish interisti Recoba, tjetër super-gol nga korneja (VIDEO) Mosha kalon, por klasi mbetet. Uruguajani Alvaro Recoba vijon të dhurojë emocione dhe spektakël në fushat e lojës. Is
Recoba Show, gol nga goditja e këndit (VIDEO) Mosha është e përbashkët me Tottin, 38 vjeç, por edhe klasi nuk është më i paktë: ish futbollisti i Interit Alvaro Recob
Ëndrra e Matias: Pa një krah, por në fushë me Recoban (VIDEO) Historia e Matias Dutour prek Amerikën e Jugut. Është historia e një djali që nuk është dorëzuar kurrë pavarësisht vësht
Itali-Uruguaj, Recoba: Ndeshja e vdekjes! Provoni të klikoni në Youtube duke kërkuar gola të ngjashëm me atë të Maradonës në vitin 1986 dhe do t’ju dalë ai i Alva
Lamtumirë futboll! 14 yjet që do të jenë "ish" (FOTO LAJM) Ky fundsezoni në futbollin europian dhe atë botëror do të mbahet mend edhe për largimin e disa ikonave të tij. Kështu, J
Recoba, supergol nga korneja (VIDEO) Ky është goli i dytë për këtë sezon që vjen drejtëpërdrejt nga goditja e këndit. Ish sulmuesi i Inter, aktualisht pjesë
Dopieta fantastike e Alvaro Recoba (VIDEO) Nëse ken një këmbë si ajo e Alvaro Recobas mosha ka pak rëndësi. Ish sulmuesi i Inter po përjeton një rini të dytë me fa
Goli i Recoba i dhuron titullin Nacionalit (VIDEO) Ishim mësuar me golat e bukur dhe të rëndësishëm të Alvaro Recoba kur luante në Serinë A italiane me Inter, por uruguaja