999 rezultate për

rebic

Është lojtari i momentit te Milani, flet Rebic Sulmuesi kroay i Milanit, Ante Rebic është shprehur i lumtur për formën e mirë që po kalon te "kuqezunbjtë". Kroati k
Super Milan, ja del përballë Torinos në "San Siro" (VIDEO) Milani ka lënë pas humbjen ndaj Interit dhe është rikthyer te fitorja në Serinë A. Kuqezinjtë kanë mposhtur 1-0 Tori
Zhbllokohet sfida, Rebic tund rrjetën (VIDEO) Milani e ka nisur mjaf mirë sfidën ndaj Torinos. Vendasit kanë zhbllokuar rezultatin me antë të Rebic në minutën e 24
Më në fund Rebic ka rigjetur veten, Milani tenton ta "blindojë" Drejtuesit e Milanit ka nisur menjëherë të lëvizin për të mbajtur kroatin Ante Rebic në skuadër. Sulmuesi më në fund ka
Zhbllokohet derbi, Rebic ndëshkon Juven (VIDEO) Milan ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Juventusit, e vlefshme për gjysmëfinalet e Kupës së Italisë. Pas r
Ermal Mamaqi dhe Bes Kallaku regjisorë, Alfred Trebicka: Sharlatanë, vijnë nga hiçi bëjnë filma (VIDEO) Kohët e fundit në Shqipëri po kthehet në trend kinematografia. Ermal Mamaqi dhe Bes Kallaku duket se e kan marrë shum
I dha fitoren Milanit, Rebic: Tregova se çfarë jam në gjendje të bëj Milan ka marrë tri pikë të arta në ‘San Siro’, duke e mposhtur 3-2 Udinesen. Milani ka shkuar në kuotën e 28 pikëve dhe
Dështoi te Milani, Rebic rikthehet në Gjermani Pas më pak se 6 muajsh dhe vetëm 7 ndeshje, aventura e Ante Rebic në Milano mund të përfundojë. Lojtari që kaloi tek
Aventura e Rebic te Milani drejt përfundimit Aventurës së Ante Rebic të Milani po i vjen fundi. Agjentët e kroatit, i cili është aktivizuar vetëm shtatë herë gjatë k
Blerja e bujshme e Milanit ka shtuar 4 kg në peshë Milani dështoi të marrë pikë ndaj Lazios të dielën, ndonëse kuqezinjtë zhvilluan një lojë të mirë. Kur ndeshja ishte
Tronditet Milani, UEFA pezullon me 5 ndeshje blerjen e bujshme Milani nuk do të jetë në gjendje të llogarisë Ante Rebic për pesë ndeshjet e para të aventurës së tij të radhës në Europ
Prezantohet Rebic: Kur dëgjova për Milanin, nuk hezitova të firmos Futbollisti i ri i Milanit, Ante Rebic, beson se është gati për të luajtur për kuqezinjtë. Rebic erdhi te Milani në m
ZYRTARE/ Rebic vishet kuqezi, Silva në Eintracht Ante Rebic ka nënshkruar për Milanin duke u huazuar me opsion blerjen, kurse Andre Silva ka shkuar në drejtim të kundër
Conte kërkon yllin kroat, Interi hyn në bisedime Me ardhjen e tij te Inter, Antonio Conte ka vendosur kushtin e të bërit një merkato të fuqishme dhe sjelljen në San Siro
Trebicka nxjerr bllof Veliajn: Nuk ka marrwveshje! Shembja e Teatrit Kombëtar dhe rindërtimi i të riut ka qënë tema më e diskutuar së fundmi në të gjitha mediat. Ditën
Kush janë tre "rrufetë" e këtij Botërori Ylli portugez, Cristiano Ronaldo është lojtari që ka arritur shpejtësinë më të madhe deri më tani në Kupën e Botës “Rusi
Alfred Trebicka shpërthen për Teatrin: Qurrashët po na japin mend Aktori i njohur Alfred Trebicka ka folur edhe njëherë ashpër përsa i përket cështjes së Teatrit Kombëtar. I ftuar në
Eintracht Frankfurt shokon Bayernin (VIDEO) Eintracht Frankfurt ka kaluar në avantazh ndaj Bayern Munich në "Olympiastadion". Ai që ka shënuar është sulmuesi, R
Shpërthen Alfred Trebicka: Po ju zoti Rama, ç’plasje keni? Mendimi im është që ndërtimi, restaurimi apo bërja e ribërja e një institucioni siç është Teatri Kombëtar, apo edhe inst
Rrëzohet në teatër, aktori i madh shqiptar përfundon në kirurgji Ndërkohë që në media po gëlon debati për Teatrin Kombëtar, një incident ka ndodhur gjatë provave. Mësohet se gjatë p