999 rezultate për

realit

Një bomber si Lewandowski: Sulmuesi polak ka vetëm një gol më pak se gjithë skuadra e Realit Robert Leëandoëski këtë sezon është pa frena. Kur jemi vetëm në muajin tetor, bomberi i Bayern Munich ka shënuar gjithse
Një tjetër humbje e Realit sonte shkarkon Zidanen Zinedine Zidane do t’i japë fund eksperiencës së dytë tek Real Madridi nëse "Los Blancos" humbin sonte nga Galatasaray n
Ylli i Realit: Në vitin 2014 isha afër transferimit te gjigandët e Seria A Mesfushori Brazilian i Real Madrid, Casemiro, së fundmi ka zbuluar se ka qenë shumë pranë transferim tek Interi në vitin
Mbrojtësi Bayen-it: Nuk mund të luaj kurrë te Reali i Madridit Theo Hernandez ka zbuluar se nuk do të vishte kurrë fenellën e Real Madrid-it. Në një intervistë për "France Football
E ardhmja e Ramos, flet Perez Presidenti i Real Madrid, Flrentino Perez ka vlerësuar shumë lartë figurën e Sergio Ramos. Kapiteni i Realit dhe Span
Eriksen mund ti thotë "JO" Realit dhe Barçës për këtë klub Christian Eriksenit do t’i skadojë kontrata me Tottenham Hotspur në verën e ardhshme, andaj çdo herë e më shumë po duket
Wenger tregon cili lojtar i duhet Realit: Hazard nuk e zëvendëson dot Ronaldon Sipas Arsene Wenger, Real Madrid ende nuk e ka parë Eden Hazardin e vërtetë, por edhe kur ta shohin atë ai nuk do të jet
Dy yjet e Realit kanë shkuar në stërvitje edhe në ditën e pushimit (VIDEO) E kishin pushim këtë të hëne, por James Rodríguez dhe Courtois janë parë në Valdebebas mëngjesin e së hënës. Real Mad
Eriksen edhe më pranë Realit, agjenti danezit në fundjavë do të diskutojë me galaktikët Ylli i Tottenham, Christian Eriksen është i vendosur që të largohet nga klubi anglez, si lojtar i lirë verën e ardhshme,
Courtois: Nëse dëshiron të jesh portier i Realit, duhet ta pranosh këtë presion Thibaut Courtois nuk po kalon në formën e tij më të mirë të karrierës dhe është i vetëdijshëm për këtë gjë. Portieri
Futbollisti që i shënoi 2 gola Realit premtoi diçka para ndeshjes Mbrëmja e së martës ishte ajo që Emmanuel Dennis nuk do ta harrojë kurrë, pasi ai shënoi të dy golat e Club Brugge në ba
"Më ka shkatërruar jetën", ish-banorja e “BB” flet për eksperiencën në realityshow (FOTO LAJM) Fjorentina Halili ka qenë një nder banoret më të spikatura në “Big Brother Albania 9”. Ajo tërhoqi vëmendjen e të gji
I shënoi 2 gola Realit dhe festoi si Ronaldo, talenti tërboi tifozët në Bernabeu Ishte padyshim heroi në "Santiago Bernabeu" me dy golat historikë që shënoi ndaj Real Madrid në atë barazim surprizë që
Zbulohet programi reality-show i Bora Zemanit, për herë të parë në Shqipëri (VIDEO) Pas përfundimit të emisionit “Treshat”, moderatorja Bora Zemani njoftoi se do të niste një tjetër projekt televiziv.
Zaev takohet me Tsiprasin: Marrëveshja e Prespës ndërroi realitetin mes dy vendeve Kryeministri Zoran Zaev dhe ish-kryeministri i Greqisë, Alexis Tsipras sot theksuan se Marrëveshja e Prespës meriton për
Krasniqi bën realitet një nga ëndrrat e tij, hap palestrën e parë Boksieri shqiptar Haxhi Robin Krasniqi ka njoftuar se ka hapur palestrën e parë të tij, që ka qenë gjithmonë një synim i
Do t’ju rrëqethin, 10 histori të frikshme ëndrrash që u bënë realitet 1. Një herë, nëna ime pa në ëndërr një grua që i rrinte në cep të krevatit dhe i thoshte të nxirrte mamin dhe tezen time
Panik për yllin e Realit, i grabisin shtëpinë gjatë kohës që luante në derbi Reali i Madridit, me barazimin që mori në “Wanda Metropolitano” në derbin me Atleticos. U ngjit në krye të La Ligas, por
Grintë dhe raste, Atletico ndal vrullin e Realit (VIDEO) Emocione, nervozizëm dhe raste pa fund. Derbi i Madridit i dhuroi të gjitha, përveçse asaj që pritej, fituesit. Atle
Sfida Instagram-Realitet, çfarë fshihet pas fotove me mijra "like" (FOTO LAJM) Sipas (RSPH) Shoqërisë Mbretërore për Shëndetin Publik, Instagrami është rrjeti social më i dëmshëm për shëndetin mendor